Jump to content
l.u.v

Job in domeniul administrare birouri - Bucuresti

Recommended Posts

Salut,

Se cauta 2 colegi noi pentru Bucuresti.

Angajatorul este o multinationala iar jobul este in departamentul administrare birouri. Sunt doua posturi disponibile de handyman (curier / comisioner) intr-o companie cu sediul in Bucuresti, Bd.Dimitrie Pompeiu.

Program de lucru 09.00 - 18.00

Slujba se preteaza persoanelor masculine si se cer minime abilitati tehnice generale legate de specificul muncii. Se lucreaza intr-un sediu nou de birouri, orarul flexibil, slujba nu necesita uniforma, prin urmare aspectul exterior ramane la latitudinea fiecaruia. Posibilitati de crestere si reorientare in cariera, depinde doar de fiecare si vointa sa.

Candidatii vor trimite CV cu poza pe adresa vicluigi@yahoo.com. Relatii suplimentare 0725 598 041 - Luigi.

Multumesc!

Se cere experienta? Care este defapt job descriptionul?

As avea un baiat care s-a intors in tara si n-are de munca , ma gandeam sa-l ajut :)

pot sa plec cand vreau sa ma dau cu moto ca e vreme buna??

logic ca voi anunta la prima ora ca nu ajung in ziua reapectiva

Acum 8 ore, l.u.v a spus:

doua posturi disponibile de handyman (curier / comisioner) intr-o companie cu sediul in Bucuresti, B

Daca tot englezim denumirile meseriilor, handyman este mesterul care repara (instalatorul, lacatusul,tamplarul ). Nu are nimic a face cu curierul. 

Curier care contribuie  la administrarea de cladiri/birouri doar daca il trimiti dupa becuri si sapun ptr la baie. 

Program 9-18 sau orar flexibil? Nu se pupa. 

Suna fix ca un anuntul lui superbec in care cauta argat. 

Numai ca el a spus  fara ocolisuri ce cauta si cel mai important a spus din capul locului cati bani ii da.

Ne mai miram ca pleaca astia din tara pe capete. 

Edited by M!ha!

Acum 10 ore, Ribo a spus:

Se cere experienta? Care este defapt job descriptionul?

In mare jobul este pentru un junior, dar il poate face oricine.

Ca si job description:

- Sunt 4 etaje dintr-o cladire cu 6, se face o tură generală dimineața pentru observații, dacă funcționează totul in parametri.

- Preluarea comenzilor de cafea / ceai / consumabile bucătărie, se stocheaza in depozit, cam o dată pe lună.

- Aranjarea si compartimentarea sălilor de meeting.

- Uneori este nevoie să ducă niște acte cale de 3 stații de metrou.

- Diverse altele, ține legătura cu echipele de intervenție pe spatiu etc.

- Se cere atenție și comunicare in cadrul echipei, sunt 6 baieți si 5 fete. In rest sunt mulți timpi morți, de socializare.

Avantajele sunt mai multe:

- Dacă este băiat deștept poate zbura rapid in altă companie, pe alți bani.

- Mediul de lucru mișto , program flexibil, nu-i ține nimeni cont că nu ajunge la fix, toți sunt tineri, nu se urlă sau țipă.

- Birourile foarte cool, oamenii mișto.

Acum 8 ore, ianachim a spus:

pot sa plec cand vreau sa ma dau cu moto ca e vreme buna??

Sure, asta fac și eu, din cand in cand 🙂

Băetz, a mai apărut și un al doilea job in ofertă, de CEO. Pentru pretențioși 😀

Pe langa salariul de top și mașină neagră la scară cu șofer cu mănusi albe, in pachet intră și personal assistant 90/60/90, care il poate ajuta cu un blowjob la cerere, de fiecare dată cand taskurile de servici devin obositoare in urma brain stormingurilor repetate.

#partikip la ăsta de ceo! 

1 oră în urmă, l.u.v a spus:

In mare jobul este pentru un junior, dar il poate face oricine.

Ca si job description:

- Sunt 4 etaje dintr-o cladire cu 6, se face o tură generală dimineața pentru observații, dacă funcționează totul in parametri.

- Preluarea comenzilor de cafea / ceai / consumabile bucătărie, se stocheaza in depozit, cam o dată pe lună.

- Aranjarea si compartimentarea sălilor de meeting.

- Uneori este nevoie să ducă niște acte cale de 3 stații de metrou.

- Diverse altele, ține legătura cu echipele de intervenție pe spatiu etc.

- Se cere atenție și comunicare in cadrul echipei, sunt 6 baieți si 5 fete. In rest sunt mulți timpi morți, de socializare.

Avantajele sunt mai multe:

- Dacă este băiat deștept poate zbura rapid in altă companie, pe alți bani.

- Mediul de lucru mișto , program flexibil, nu-i ține nimeni cont că nu ajunge la fix, toți sunt tineri, nu se urlă sau țipă.

- Birourile foarte cool, oamenii mișto.

Sure, asta fac și eu, din cand in cand 🙂

Băetz, a mai apărut și un al doilea job in ofertă, de CEO. Pe langa salariul de top și mașină neagră la scară cu șofer cu mănusi albe, in pachet intră și personal assistant 90/60/90, care il poate ajuta cu un blowjob la cerere, de fiecare dată cand taskurile de servici devin obositoare in urma brain stormingurilor repetate.

pentru curieri moto cu bmw 850 ai ceva joburi???

le place cu rucsac de 60 de litri sa se plimbe

Hai nu mai mâncați că**t că e un job de lejereanu, perfect pentru cineva care n-are chef să-și frece creierii și vrea doar ceva bani de pe-o lună pe alta. Intr.o vreme, după ce am plecat de la fostul job ( foarte stresant din punctul meu de vedere ), doar așa ceva căutam. Cat timp nu se abereaza cu 1500 Ron in mână (totuși vorbim de București ) și vechea vrajala cu tănăr interactiv și dinamic sau cum era, e ok. Nu știu cum e treaba concret acolo la voi în târgul cel mare dar în Sibiu un 1800-2000 ron + bonuri de masă e foarte ok pt un job de genul. Oricând as mai face un job de tipul asta. Uneori pentru mine e mult mai convenabil sa iau 2000 Ron și să stau cu mintea limpede și super relaxat față de 6000+ și stresat /nervos că dracu dar nu știu cum se face că mereu mă mănâncă și dau singur ca prostu' cu capul in gard over and over again.

Acum 6 ore, TWD.Grig a spus:

Hai nu mai mâncați că**t că e un job de lejereanu, perfect pentru cineva care n-are chef să-și frece creierii

Exact, ai pus punctul pe i. 

Poate fi o punte de legătură între fostul și viitorul job visat. Poate fi un tânăr la început de drum, sau unul mai in vârstă mai comod și plafonat, este loc pentru toată lumea. 

Ce este important este să aibă chef de munca, să fie atent și să-i placă lucrul cu oamenii. De restul ne ocupam noi. 

Ps: Cine este interesat măcar să vadă condițiile de lucru este binevenit. 

Ieri, la fix 7 minute de la anunț am primit telefon și am stabilit întâlnire cu un băiat. 

E un fel de Facility Manager Junior, nu e rau, daca esti baiat destept exact cum zicea Luv, poti sa pleci rapid in alta parte pe bani mult mai multi.

Tot ce trebuie este sa iti dai interesul si sa inveti de toate, prinde bine :)

Posted (edited)

Pai si @l.u.v.  ce are? are purici?

Edited by megamotoreta

Posted (edited)
Acum 6 ore, l.u.v a spus:

Exact, ai pus punctul pe i. 

Poate fi o punte de legătură între fostul și viitorul job visat. Poate fi un tânăr la început de drum, sau unul mai in vârstă mai comod și plafonat, este loc pentru toată lumea. 

Ce este important este să aibă chef de munca, să fie atent și să-i placă lucrul cu oamenii. De restul ne ocupam noi. 

Ps: Cine este interesat măcar să vadă condițiile de lucru este binevenit. 

Ieri, la fix 7 minute de la anunț am primit telefon și am stabilit întâlnire cu un băiat. 

Daca oferi un job, nu e bine.

Daca oferi un job pe bani putin, iar nu e bine.

Daca oferi un job pe bani multi, nu e bine ca ai multe responsabilitati.

Oricum ai da-o, nu multumesti lumea. Felicitari oricum pentru ca ai postat si cu siguranta cineva va ocupa pozitia. Nu e rusine sa muncesti. Oare eu sunt singurul de pe forumul asta care recunoaste la orice ora din zi si din noapte faptul ca castiga foarte bine pentru cata munca (putina) face? :D:D Si nu, nu sunt vre-un geniu...dar imi merge mintea 🍻 Asa ca mai lasati figurile de generatia X unde vreti totul pe bani foarte multi :) 

Edited by SuzukiRf600R

Acum 2 minute, SuzukiRf600R a spus:

Iegzact!

Acum 4 ore, Fratzyk a spus:

E un fel de Facility Manager Junior

Un inceput de FM 🙂

PS: Doar ce am inchis telefonul cu Rupert Murdoch, cui nu-i place ce ofer eu poate apela la el, omul e un dragutz, spuneti ca sunati din partea mea.

Acum 16 minute, SuzukiRf600R a spus:

Daca oferi un job, nu e bine.

Daca oferi un job pe bani putin, iar nu e bine.

Daca oferi un job pe bani multi, nu e bine ca ai multe responsabilitati.

Oricum ai da-o, nu multumesti lumea. Felicitari oricum pentru ca ai postat si cu siguranta cineva va ocupa pozitia. Nu e rusine sa muncesti. Oare eu sunt singurul de pe forumul asta care recunoaste la orice ora din zi si din noapte faptul ca castiga foarte bine pentru cata munca (putina) face? :D:D Si nu, nu sunt vre-un geniu...dar imi merge mintea 🍻 Asa ca mai lasati figurile de generatia X unde vreti totul pe bani foarte multi :) 

Nu ești,nu ești dar nici nu te bănuiam..gramatica îți dă de furcă, tocmai dvs , aka profesorul închipuit.

Posted (edited)
Acum 1 minut, Flower-Power a spus:

Nu ești,nu ești dar nici nu te bănuiam..gramatica îți dă de furcă, tocmai dvs , aka profesorul închipuit.

te referi la vreun? sa mor eu daca am invatat la scoala ca vreun se scrie legat. in rest, aia e...gramatica ne omoara pe toti iar toti suntem oameni :) :)

unora le convine si replica "viata e pustiu"...doamne ajuta, amandoi suntem offtopic!

Edited by SuzukiRf600R

Nu știu de ce o fi fost postat la fun, cred ca aici se potrivește muuuult mai bine! 😈

@John - de mult n-am mai ras asa!

@Luv - bre , posturi de IT nu ai ? Fac si cartofi prajiti daca e nevoie. Le dau si IP-uri, IPV6 :)