Jump to content
caracterincompatibil

Amiabila=durere de cap și...teapa

Recommended Posts

Calmati-va sfarcurile, si reveniti la subiect. 

@caracterincompatibil, pana acum nu ai nici un contact cu asiguratorul, nici o opinie, nimic, nimic? Chiar sunt curios de cum va decurge dosarul.

Posted (edited)
Acum 2 ore, GoodKat a spus:

Calmati-va sfarcurile, si reveniti la subiect. 

@caracterincompatibil, pana acum nu ai nici un contact cu asiguratorul, nici o opinie, nimic, nimic? Chiar sunt curios de cum va decurge dosarul.

Aștept răspunsul în scris ,după care am sa mai contactez câteva persoane care lucrează în sistem

Asta e oarecum un îndemn pentru cei care chiar merg cu motorul,sa nu facă amiabila,niciodata...e dea dreptul groteasca atitudinea societăților de asigurări.si invoca motive hilare pentru a nu despăgubi ....de echipament nu mai spun casca de 2000lei,cumpărată în luna când s a produs accidentul.firma de asigurări a despăgubit cu o treime din prețul de achizitie

Că s au băgat băieții de oraș pe topic ,aia care poarta tanga cu parfum de vibrator.e partea 2.e trist sa vezi posesori de cocoșel ,fara caracter și putere de a fi bărbat.se dau fete haioase in mediul online

Cred că vin la scandal cu mămica de mana,după ce ridica bătrâna pensia de la posta

Edited by caracterincompatibil
Yyyuuu

Acum 1 oră, caracterincompatibil a spus:

...am sa mai contactez câteva persoane care lucrează în sistem

In Sistemul Ticăloşit, se-ntelege... Statu' Paralel

Acum 1 oră, caracterincompatibil a spus:

....de echipament nu mai spun casca de 2000lei,cumpărată în luna când s a produs accidentul.firma de asigurări a despăgubit cu o treime din prețul de achizitie

Pai nu ziceai, bo$$, ca asigurarile te-au scos vinovat? De ce ti-au mai despagubit casca?

Acu'permite-mi si mie o parere de spectator la circul asta de topic. Cel mai pe scandal dintre toti esti chiar tu, incompatibilule. Iar treburile alea cu "lasa ca te gasesc eu" sau "dau o bere cui imi spune cine e X-ulescu" imi aduc aminte de golanasii de cartier a caror singura preocupare era cum sa is afirme masculinitatea prin agresivitate gratuita (verbala sau fizica, mai putin conteaza). Tu n-ai ce face mai bun cu timpul propriu decat sa te dai mascul alfa pe-aici? Mie imi convine, ca e distractiv, dar impresia pe care o lasi cu faze de-astea nu prea te onoreaza...

Caractere da ti-ai luat flame rau, ia o gura de aer, bea o gura de apa,numara pana la 3, nu de alta dar devine penibil. Ai cerut interval, omu nu a dat curs... Asta e, orice comentariu in plus are tenta cringe. Ia frumos baiatu pe pm si rezolva acolo, kiss&make up 😉

Acum 8 ore, smar2 a spus:

In Sistemul Ticăloşit, se-ntelege... Statu' Paralel

Pai nu ziceai, bo$$, ca asigurarile te-au scos vinovat? De ce ti-au mai despagubit casca?

Acu'permite-mi si mie o parere de spectator la circul asta de topic. Cel mai pe scandal dintre toti esti chiar tu, incompatibilule. Iar treburile alea cu "lasa ca te gasesc eu" sau "dau o bere cui imi spune cine e X-ulescu" imi aduc aminte de golanasii de cartier a caror singura preocupare era cum sa is afirme masculinitatea prin agresivitate gratuita (verbala sau fizica, mai putin conteaza). Tu n-ai ce face mai bun cu timpul propriu decat sa te dai mascul alfa pe-aici? Mie imi convine, ca e distractiv, dar impresia pe care o lasi cu faze de-astea nu prea te onoreaza...

Tu ești tipul care a făcut un grup pe fb,doar pentru a vana mobristii care îți zgâriau retina că nu poartă echipament complect

Faza cu casca am aflat de la magazinul unde am mers să iau o factura proforma

Pentru semidocții că tine....și hateul gratuit ,plus urările de moarte ,sunt tot agresivitate și instigare ... din partea unor frustrați social

Numai că în creierul lor de oligofreni ...se consideră inteligenți.precum postul tau

..........bo$$

Aion2014

E la mintea cocoșului că îmi luam hate de la cei care trăiesc din asta pe motociclism.stiam și nu m am stresat că o să iasă bășcălie și înjurături....până la un punct

Dacă îl convingi tu ....

Acum 7 ore, caracterincompatibil a spus:

Tu ești tipul care a făcut un grup pe fb,doar pentru a vana mobristii care îți zgâriau retina că nu poartă echipament complect

Ia-ti pastilele, bre, ca ai inceput sa halucinezi :)) Nu am facut nici un grup pe Facebook cu subiect moto, presupun ca ma confunzi. Dar siguranta cu care afirmi lucruri pe care doar le presupui, spune multe despre tine. Si nu in sensul bun.

Acum 7 ore, caracterincompatibil a spus:

Pentru semidocții că tine....

Nici aici n-ai nimerit-o. Sper sa nu ne intalnim (vorba ta) fata in fata la un test de cultura generala sau inteligenta, ca te faci de cacao grav de tot.

A, si schimba-ti id-ul... Lasa doar incompatibil. Caracterul iti lipseste cu desavarsire.

Șezi blând.stau bine cu memoria și ..caracterul.daca ar fi sa mă compar cu multi care își arată inteligență și caracterul fin pe aici.

Sunt puțini oameni aici care nu se prostituează sa arate ce nu sunt.unul dintre ei,foarte hulit e budd

In suferința ta,ești amuzant.

Nu pricepi că îți arăți limitele caracterului prin reacții furibunde,gratuite,fata de cineva pe care nu l ai întâlnit.restul cuvintelor tale...  'e doar l.a.b.a tristă