Sari la conținut

15. PTT Thailand Grand Prix


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

PTT Thailand Grand Prix

Chang International Circuit, Buriram, Thailand

4-6 octombrie

Vineri:

MotoGP FP2 1010-1055

 

Sâmbătă

MotoGP FP3 0555-0640

MotoGP FP4, Q1, Q2 0930-1050

 

Duminică

MotoGP warm up 0540-0600

MotoGP Race 1000

 

Timpii după ora României.

Nu pot pune alte informații, sunt pe telefon într-un aeroport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Abia ce l-am văzut pe Marquez. Părea destul de vioi după high-side-ul ăla urât din FP1. 

 

Deja le-a dat tema din turul al doilea. A coborât sub timpul lui Vinales din FP1, este la vreo două zecimi de recordul circuitului. 

Excelente ultimele 6-7 minute din FP2. Quartararo, Vinales și Morbidelli au venit toți sub recordul circuitului. Chiar și Rossi a mers foarte bine. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lorezo merge asa ca e accidentat? 

La doua zile dupa clavicula rupta iese pe 5, iar acum se bate pentru locul 20?

Se pare ca doar Marq stie sa mearg pe honda aia, restul sunt la maturat. Nici Cal nu mai ajunge intre primii 5.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, sorinbogdan a spus:

Se cade in draci pe circuitul asta. O sa se umple olx-ul de motorete la dezmembrat.

 

Haha

Acum 4 ore, Gixu. a spus:

Asa e cand te baga seful in sedinta...

Lorenzo are din nou loc rezervat in spatele salii :)) Presimt ca va fi besties cu Abraham in curand :))

Lore studiaza trasele tuturor sa ia campionatu la anu.

1 oră în urmă, john17 a spus:

Înseamnă că merge pt mwie și nu pt film! :crack:

Bahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, warlock a spus:

 

Se pare ca doar Marq stie sa mearg pe honda aia, restul sunt la maturat. Nici Cal nu mai ajunge intre primii 5.

N'auzi că 'onda lui Marcel e făcută doar pentru el iar ale celorlalți sunt făcute pentru vânzare (nu's făcute pentru ei)ca mașinile samsarilor😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, warlock a spus:

 

Se pare ca doar Marq stie sa mearg pe honda aia, restul sunt la maturat. Nici Cal nu mai ajunge intre primii 5.

 

Nu stiu daca ai fost pe faza, dar a incercat Chel in ultimul tur de Q1 o franare violenta ala Marchiz si a inceput sa danseze motoreta din toate incheieturile. Nici eu nu cred ca honda e superioara ducati sau yamaha ci pur si simplu satana ala mic e honda. Cand o iesi MM la pensia speciala, probabil ca vor trebui sa faca si ei o motoreta mai calaribila. Tot cred ca Iorghe/Black Mamba era mai castigat daca se baga la Suzuchi. Era o motoreta mai pe calapodul lui de pilot fin. Dar banul e ochiu' MM-ului!

Editat de sorinbogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, damager a spus:

Yamaha ii da lui Qua inca 500 rpm. Specs identice cu motoreta de uzina, se pare fara 2 update-ul nu asa importante.

 

https://www.crash.net/motogp/news/930717/1/quartararo-allowed-little-more-rpm

Da, pacat ca au facut miscarea asta prea tarziu. Pustiul merita mai demult material de concurs similar celorlaalti. Sa vedem cum se va concretiza asta in prestatia de pe circuit. Eu sunt optimist. 

1 oră în urmă, sorinbogdan a spus:

 Tot cred ca Iorghe/Black Mamba era mai castigat daca se baga la Suzuchi. Era o motoreta mai pe calapodul lui de pilot fin. Dar banul e ochiu' MM-ului!

Nu imi aduc aminte ca Lorenzo sa fi fost vreodata in vederile celor de la Suzuki. Chiar au declarat odata ca nu vor piloti vedete, ci tineri cu potential. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...