Sari la conținut

Grecia: 30 de zile plus una


Postări Recomandate

Felicitari !!!

Frumoasa plimbare si consistent "argumentata". Va invidiez pentru meticulozitatea cu care ati facut atatea poze si filme, foarte bine documentate. 

La cat mai multe si frumoase astfel de vacante!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iarasi trebuie sa va invidiez!

Am fost in Turcia de doua ori, ultima data in 2017 si as mai merge Inca. Cred ca am povestit cate ceva despre ... Cum bine stiti si voi, pe langa locurile si drumurile si obiectivele, turistice, istorice  si alte alea, oamenii sunt cu totul speciali. Asa ca va doresc sa aveti o noua calatorie, in Turcia, cat mai plina de actiune si evenimente placute dar mai ales de caldura si ospitalitatea oamenilor!

Din pacate, noi nu putem inca, sa facem plecari mai lungi de 10-12 zile si astea doar in August. Ponte gasim o solutie, in zone unde este cald iarna vand am avea mai sult  timp.

Vacant placuta !

Asteptam "Povestea cu ilustratii"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am cum sa rezerv totul dinainte avand in vedere distanta planificata. Imi doresc sa ajung din nou la Sanliurfa, dar vedem in teren ce si cum.
Exista doua optiuni pentru cazare:
1. Puffin Browser pe telefon care va permite sa accesez booking in Turcia. Un user de aici mi-a spus despre acest browser insa nu am testat sa vad daca functioneaza si in 2020. Se pare ca acest browser nu-i safe in ceea ce priveste protectia datelor, avand in vedere ca datele de navigare se pastreaza pe cloud. Intentionez sa-l folosesc exclusiv pentru cazari.
2. otelz.com, care pare o fi o versiune booking si care functioneaza de acolo (cineva care este acum in Tucia a testat si functioneaza). Pare cea mai buna optiune.
3. strategia utilizata in 2018, adica alte site-uri precum google maps, hotels.com, hotels combined etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...