Sari la conținut

Vrancea - Focsani


Nicusor14
 Share

Postări Recomandate

Acum 33 minute, Paca a spus:

Cu sapa ? ...sau la struguri ?...de ce ai nevoie  ?

Discuții ...

Sunt începător și aș vrea un mic suport daca se oferă cineva ...vreau sa stiu mai multe de la cineva cu experiență,vreau sa învăț mai multe,cum aș putea face asta

Vad ca sunt din ce in ce mai multe întâmplări nefericite și nu aș vrea să trec prin asa  ceva stiind ca am o familie care ma iubeste

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam greu. 

Felicitari pt carnet.

Deocamdata ia-o cu cititul, sint topicuri o gramada la "Incepatori".

Daca ai motocicleta bag-o la iernat, sau depinde cum va fi vremea, poate mai ai timp de o tura. Eu zic sa te axezi pe ture scurte la inceput. Singurel. Sau cu unul care nu e teribilist si vreael sa iti arate ce e motociclismul. Echipamentul e musai sa-l ai.

Daca mergi legal si cu grija, o sa fie 90% ok. Ca mai depinde si de ailalti din trafic. Poate nu e rau sa mergi la inceput pe ideea "sint invizibil in trafic", adica mai pe romaneste, fereste-te tu cat poti de vreo belea, nu te baza ca se gandeste ala din masina la tine.

Ai sa inveti mergand, ca reflexele trebuie sa ti le formezi, nu vin peste noapte.

Bun venit in lumea motociclismului, sa ai parte de multi km fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...