Jump to content
caracterincompatibil

Sa muoara peștii (din acvariu)

Recommended Posts

Bucurați-vă și vă veseliți, că plata voastră multă este la ceruri.
18 19 pagini de nimic, pur si simplu material de troll.

Edited by Danutzzz

Acum 39 minute, Danutzzz a spus:

Bucurați-vă și vă veseliți, că plata voastră multă este la ceruri.

Io am frica de inaltimi boss...   nu ma speria !

1 oră în urmă, Paca a spus:

Io am frica de inaltimi boss...   nu ma speria !

Toata lumea vrea sa ajunga in rai,dar nimeni nu vrea sa moara.

1 oră în urmă, megamotoreta a spus:

Tu macar citesti ce am scris  ?....adica ai vazut contextul ?

Acum 22 ore, caracterincompatibil a spus:

Știu  de la un cunoscut cu sindromul tau că vizitele la comisia de schizo-psiho sunt periodice.nu au cerut milițienii scrisoare medicala de la Bălăceana?

asa iti numesti celalata personalitate, un cunoscut? va lasati biletele? 

Acum 20 ore, caracterincompatibil a spus:

Doamne ajuta

Doamnele ajută, tovarăşi!

La 16.11.2019 la 19:24, Vrinceanu Andrei a spus:

In primul rand Dumnezeu ne-a spus sa nu-i luam numele in desert

În deşert nu.

Dar în pădure şi pe munte se poate?

(Domnul a zis lui Moise: "Suie-te la Mine pe munte ..." - Exod.24:12)

(Diavolul L-a dus apoi pe un munte foarte inalt ... - Mat.4:8)

Scriptural, cum să urcăm pe munte, old school sau new age?   :tempted:

Easy man.hai sa nu mai disecam teoria seacă in încărcarea de a converti necredincioșii sataniști,violatori de babe

Nu îmi vine să cred că a trecut o luna,fara sa beau carbogazoase.imi lipsește un pahar de pepsi,dar așa tare

Eram destul de "însetat" după pepsi, in primele 2 saptamani.cred că e .... Rutina zilnica transformata în viciu.la un moment dat,am fost la un pas sa ajung la psiholog din cauza carbogazoaselor.vroia să mă trimită medicul de familie

Cu energizantul ,aceași treabă.beam 3-4 pe zi...dar nu zilnic duminică am băut unul slab fara zahar ,din lidl.. pfoai cat de tare l am simțit după mai bine de o luna, de la ultimul energizant băut.

E adevărat că de la Sf verii am inceput sa beau maxim 3 pe săptămână.

Când beam 4 pe zi,abia simțeam că își fac efectul.acum ,am simțit după jumătate de doza

in pat.nu simt tonusul cardiac sau muscular după renunțarea forțată la pepsi.e bine că se curata rinichii de porcăriile carbogazoase, băute in trecut.sper sa nu mă reapuc de betivaneala după perioada asta.mergeam in Carrefour militari(20km),numai pentru 2 sticle pe pepsi wild cherry,cat încăpeau sub șaua scuterului de 125.faceam treaba asta la 2 zile.in Alexandria,luam numai cu bacul din kaufland.dateam mai mulți bani pe suc,decât pe mâncare când mergeam la supermarket.la 90kg nu mănâncam mult,dar beam mult suc fara zahar

Nu știu cum e dependenta de țigări,nu am fumat  

Bifând și ziua de azi pe calendar.peste 12 zile merg la control,adică.. încă 11 zile de stat în casa.teoretic ar trebui sa trec la next level.plimbarea in 4-6 picioare,cârje/cadru 

Sau pe 2 roti 🤣, ceea ce am de gând să fac după câteva zile de reacomodare cu "libertatea" . partea funny e că tot pe centura am sa ies din oraș 😈

La 18.11.2019 la 10:37, paulynos a spus:

nu era nimic la capatul curcubeului

Aloooo colegu, te rog frumos nu mai induce lumea in eroare. La capatul curcubeului este un jamaican care mulge o girafa... Nici macar la ata lucru nu ati fost atenti la scoala? 🤦🏻‍♂️

https://youtu.be/VFs7XHLcRD0

La 18.11.2019 la 10:37, paulynos a spus:

nu era nimic la capatul curcubeului

Aloooo colegu, te rog frumos nu mai induce lumea in eroare. La capatul curcubeului este un jamaican care mulge o girafa... Nici macar la atata lucru nu ati fost atenti la scoala? 🤦🏻‍♂️

Acum 21 ore, megamotoreta a spus:

Bravo colegu, nu ma asteptam sa asculti Tech... 

Edited by Aion2014

Acum 14 minute, caracterincompatibil a spus:

Credința te înalță

La asemenea credinta e nevoie si de o scriptura sfanta, zic 

Acum 12 ore, caracterincompatibil a spus:

Bifând și ziua de azi pe calendar.peste 12 zile merg la control,adică.. încă 11 zile de stat în casa.teoretic ar trebui sa trec la next level.plimbarea in 4-6 picioare,cârje/cadru 

Sau pe 2 roti 🤣, ceea ce am de gând să fac după câteva zile de reacomodare cu "libertatea" . partea funny e că tot pe centura am sa ies din oraș 😈

Hai ca aproape trecut prima etapa. Mai ai un taiat de unghii si doua barbiereli si gata. Sa speram ca s-a inchegat bine fractura, ca sa treci fara intarziere la partea fun, recuperarea. 

La ce cantitati de prostii d-alea bagai in tine, nu m-ar mira daca agentii de vanzari pe zona si-au pierdut deja bonusul dupa sedinta de final de Octombrie. Peste doua saptamani ii da afară 😂

La 19.11.2019 la 11:22, caracterincompatibil a spus:

Easy man.hai sa nu mai disecam teoria seacă in încărcarea

Fără încărcare  :)

Eu întrebam despre urcarea pe munte, în off-road.

Ştiu un schit fain pe sub vârful Făgeţelu, în munţii Poiana Ruscă, pe la 1000 şi ceva de metrii altitudine.

Şi mă întrebam doar de ce am ajuns (şi) pe acolo ...

-.thumb.JPG.21508573c1cae7cceabfbe4eef6b9ba2.JPG

Asta e pe munte, direct prin pârâu. Fără deşert.

Sa muoara peștii ...

Încercarea.ce sa fac.chinezul meu Xiaomi rastalmaceste ce vreau sa scriu

Fără schituri și alte teorii ecleziastice

In Teleorman,pe aceași strada am un popa,de vârstă apropiată

A venit la je sa cumpere ceva produse pentru o instituție.facut cont la trezorerie emis făcură,mi a virat banii in cont,urmând sa vina după marfa cu un camion primariei,eu neavând vehicul transport.toate bune și frumoase până a uitat sa vina după marfa

Mi am dat seama de manevră după o săptămână.e venit să ridice marfă după 2 luni,când acelasi volum pierdute 20% din greutate.

Îmi arată popa ...sincer, că îi datorez restul de 20%{4000kg).adică echivalentul a 370euro.i am spus că mă gândesc și rezolvam în primăvara,la următorul transport

2 luni m a evitat să nu ridice marfă, după aia oprea mașină aproape zilnic sa mă întrebe ce fac cu banii pe care .nu mai vroia marfa,vroia banii(pentru buzunarul sfânt)

L am dus și eu cu vorba până Intr o zi când m a prins cu capsa pusă în fața unui magazin

Popa:Aaaa,cum facem cu banii aia?

Eu: ba nesimtitule.care a fost înțelegerea? Ai spus că ridici marfa în săptămâna următoare de la emiterea facturii

Popa...nu mă interesează eu am platit

Eu.da, tu ai plătit volum.nu greutate.mie ci e îmi plătește penalități că nu am avut spatiu sa aduc alta marfa.popa nesimțit 

I am spus că nu aibă tupeul sa mai vina vreodată cu botezul ,că îi crap capu'

Cam asta e relația mea cu reprezentanții divinității.la moartea bunicii de anul asta,el a ținut slujba de înmormântare

L am trimis pe fratemio să plătească onorariu,eu sigur ii dateam sa sugă in altar

Pentru slujba de inmormantare a plătit 500,dar a primit chitanța de 200.eu îl muiam și luam restul de bani înapoi.al meu frate nu a comentat

Nu vreau sa mai vorbesc de mizeriile umane îmbrăcate in sutana

Acum 1 oră, caracterincompatibil a spus:

după 2 luni,când acelasi volum pierdute 20% din greutate.

Ce marfă pierde din greutate 10% pe lună (2000 Kg)? Struguri?

Adică a cumpărat popa 20 tone din care s-au uscat 20% (4 tone) în 2 luni?  :lol:

Sindrom post-traumatic delirant?

Acum 7 minute, leopold a spus:

Apa sfintita, daca nu e bine inchisa :)

Şi gheaţa, mai ales dacă este şi luată în deşert.

O fi efectul Mpemba, când apa fierbinte îngheaţă mai repede decât cea rece sau efectul de la tatăl minciunii?

440px-Mpemba-two-water-probes_svg.thumb.png.a595c05a878627de24becafe540dc4df.png