Sari la conținut

iesire soft enduro, sambata 26 octombrie


danutu_m
 Share

Postări Recomandate

As vrea sa fac o iesire sambata pe urmatorul traseu: Buc - Campina - Pietriceaua - Bertea - Lutu Rosu - Vf. Grohotis - Podul Musitii (valea Doftanei) - lacul Orjogoaia - creasta Baiului - Azuga. Pe final, daca mai e timp si energie, in loc de coborarea in Azuga, as face creasta Baiului spre sud, adica spre Secaria.

 

Doritori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doritor as fi, dar nu stiu daca o sa si pot. ;) 

A si as prefera Duminica, dar nu iti muta plimbarea pt mine, caci nu stiu sigur daca vin.

Editat de ERU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu stiu, scrie daca e pana pe maine seara daca poti veni pe duminica si ma gandesc daca o mut. Parca nici nu ma incata asa  mult ideea de a pleca singur.
Pana una alta,  pun doua poze de la ultima iesire pe traseu, poate asa ii conving si pe altii sa vina 😀

20190824_130105.thumb.jpg.79bc7118f16362897c6ce3dc68ef770b.jpg20190824_160124.thumb.jpg.6fdc9fbfb490c2c0c78d43e113a83e20.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea o sa fie ok. Probabil ceata dimineata la campie. Sâmbătă as vrea mai mult sa plec.

Acum 4 ore, guy_ana a spus:

Salut! Asi veni si eu daca mergeti. sambata sau duminica, cum va hotarati. Macar sa tina vremea cu noi!

E ok pentru tine ora 8:30 la  Petrom Miorița?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, eu abia acum am vazut raspunsul, deci facem asa: ai PM cu numarul meu de telefon. Astept sa ma suni pana la 7, sa imi confirmi ca ai vazut raspunsul meu si atunci vin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...