Sari la conținut

Accident Constantin Brâncoveanu


Dan Ny
 Share

Postări Recomandate

Pfff ce tristake.

 

Mi se pare foarte cunoscut nr wlf, ori sunt mai mulți ori il tot vedeam pe băiat .

 

Însănătoșire grabnică 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pietonul bineinteles a plecat bine mersi, nu? Era sa o patesc la fel dar aveam viteza mica si am reusit sa ma ocolesc masina, traverseaza ca vitele in general, rog vitele sa maierte pentru comparatia nemeritata. Sa fie motociclistul bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De pe Facebook: Se pare ca este intubat, stabil, coasta rupta cu plaman perforat. Este la Bagdasar.
Tot acolo se spune ca are permis moto din vara asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 hours ago, easy ride on! said:

Trist!  :(

Sper să supravieţuiască (cu plămânii perforaţi).

Stiu eu pe cineva care a supravietuit. Era doar o ciupitura, ce-i drept, dar a facut infectie ulterior si a avut nevoie de al doilea drenaj la o luna de la primul... Dar scrie si acum pe forum, spre disperarea unora.

11 hours ago, Kosh said:

De pe Facebook: Se pare ca este intubat, stabil, coasta rupta cu plaman perforat. Este la Bagdasar.
Tot acolo se spune ca are permis moto din vara asta...

E intr-un ditamai spitalul de urgenta. Daca nici acolo nu traiesti cu un amarat de pneumotorax..... Plm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, Djenavar a spus:

Pietonul bineinteles a plecat bine mersi, nu? Era sa o patesc la fel dar aveam viteza mica si am reusit sa ma ocolesc masina, traverseaza ca vitele in general, rog vitele sa maierte pentru comparatia nemeritata. Sa fie motociclistul bine.

 

pai o sa fie vinovat motociclistul conform legii ca nu a pastrat distanta fata de masina din fata..

nu exista autor moral in legile noastre. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...