Jump to content
M!ha!

Vand lant legat motocicleta

Recommended Posts

La 15.11.2019 la 19:47, Paca a spus:

Se fura Ferarri si Mertzane ultimul tip plin de tehnologii care mai de care mai sophisticate , si tu bati campii cu gratie ca vine cineva cu gura de vulpe ….pffff

Lanturile nu sunt pentru hoti ...ci pentru drogati, ciuciubati care se uita la filme cu ''vandam''

Daca cineva specializat si-a pus ochii pe mobra ta , o fura cu tine pe ea ...stai linistit 

Numai prostii vbesti, in necunostinta de cauza, marele motociclist care nu este in stare sa mearga drept ca se face ca.ca.t are numai pareri pe aici

Cumetre, mie mi-a taiat cu gura de lup, acum 3 luni de zile si mi-a furat 2 biciclete, cel mai gros lant gasit la Dedeman, degeaba e gros ca e facut din fier mort, asa ca daca nu ai habar, taci din gura, , l.u.v are dreptate, cine vine la furat, vine cu scule la el, niciodata nu o sa se trezeasca sa fure,ceva legat, unu care nu are habar si scule la el

Sper sa nu te inmultesti .  ai macar atata decenta ! 

Eu nu i inteleg pe aia care se plang ca li se fura bicicletele dar in 2019 ei inca le leaga cu lant din Dedeman . 

Am fost si eu sa iau lant din dedeman. cel mai mare si mai tare, cel mai gros, scump, tot ce vrei. Era pret la metru. Zic, pai cum iau, ca vreau mai putin. a venit cu o foarfeca obosita, a facut clanc, si gata. 2 scunde. Basca, s-a si deformat plastic zaua taiata. Eu il doream pentru biciclete, ce spusesem mai sus. Pai ala i facut din plastilina. Asta de la oxford are cerificare antiefractie, x minute, bla bla. Au si clipuri, cat iti ia sa l tai, la flex, sau la foarfeca. Nu ia 2 secunde. de aici si pretul ceva mai mare. vrei certificare mai mare antiefractie, iei abus, de exemplu. si nu dai 200 lei pe el nou, ci 600 ,800, sau mai mult.

Oricum , e doar un obstacol pentru amatori. daca vorbim de hoti cu experienta, ca nu i pot numi profesionisti, iti fura indiferent de situatie. 

Edited by Adrian M.

Vindea un tip lanț de pe vapor,sau de macara....din alea sănătoase.nu știu pe unde e topicul lui

Eu am nevoie de el sa priponesc fierul în fața blocului.

Acum 3 ore, JUST4TNT a spus:

Eu nu i inteleg pe aia care se plang ca li se fura bicicletele dar in 2019 ei inca le leaga cu lant din Dedeman . 

N-ai tu treaba cu bicicletele mele si cine sa plans cumetre???? M-am dus a doua zi si le-am recuperat, stai calm, ca daca ai conexiunile necesare si creier rezolvi orice iar cei 3 smecheri care le-au furat, sunt la puscarie acum, iti pun poza cu hotarârea judecatoreasca ?

Ideea era alta in discutia de fata, dar citesti printre randuri..esti prea "mic", daca intelegi ideea 😉

Acum 7 ore, Paca a spus:

Sper sa nu te inmultesti .  ai macar atata decenta ! 

Ne bagam in primavara la o tura pana la Bulgari ? Ca vreau sa imi arati si mie unde te-ai prapadit, ca io am fost pe drumul ala si nu am vazut nici macar o curba😂😂😂

Edited by AparTeGeorge

Iarta-ma bossule , recuperatorule adevarat , nu am valuarea ta  sa bag oamenii la puscarie  .  Pastreaza poza cu hotararea judecatoresca , leaga bine usa cu un lant de la Dedeman  sa nu ti-o fure careva . 

N ai auzit de interlopul george,din militari? 

Ăla care vinde precum slg,la samsareala,sa mănâncă și gura lui ceva.pai datea faliment,daca rămânea fara capitalul ciordit de prădători 😄

Tu fugi repede și cumpăra 2 spray-uri de frana ,calea bune,de 40roni.din Giurgiului 182

Acum 6 ore, JUST4TNT a spus:

Iarta-ma bossule , recuperatorule adevarat , nu am valuarea ta  sa bag oamenii la puscarie  .  Pastreaza poza cu hotararea judecatoresca , leaga bine usa cu un lant de la Dedeman  sa nu ti-o fure careva . 

Nu sunt nici un recuperator si nici valoro$$ , stai calm, nu io am bagat oamenii in puscarie, ci organele abilitate, eu doar am gasit hotii 

Edited by AparTeGeorge