Sari la conținut

Idee de traseu 15/16 - 17 noiembrie?


Adrian Bercea
 Share

Postări Recomandate

Ce idei de posibile trasee ati avea pentru acest uichend, vineri sau sambata, pana duminica (15/16 - 17 noiembrie). Ceva cu apriximativ 200- 300 km /zi, traseu lejer, cu o cazare inedita? Vremea este inca destul de buna 😀

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kaprun - Zell am See - Grossglockner.

Adică, stai ! Începând de unde ?

Gata, s-a făcut lumină, colegul e din București, probabil că de aici se pleacă. Bagă și tu Srebrana, e un fel de Deltă  mai mică, rezervație. Cu puțin noroc te poți caza la englezul stabilit acolo, am uitat cum îl cheamă dar îl știe toată lumea, satul e mic. Poți să bagi un cap și la muzeul pelicanului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 13.11.2019 la 7:42, Muretto Grundieg a spus:

Kaprun - Zell am See - Grossglockner.

Adică, stai ! Începând de unde ?

Gata, s-a făcut lumină, colegul e din București, probabil că de aici se pleacă. Bagă și tu Srebrana, e un fel de Deltă  mai mică, rezervație. Cu puțin noroc te poți caza la englezul stabilit acolo, am uitat cum îl cheamă dar îl știe toată lumea, satul e mic. Poți să bagi un cap și la muzeul pelicanului.

Cam frigut in perioada asta. 

La 13.11.2019 la 9:39, borsulica a spus:

Plec vineri cu un prieten la Nessebar. Ramanem acolo peste noapte si revenim sambata pe seara. Plecare este pe la Ruse, intoarcerea pe la Vama Veche. Preferam secundare.

Salut

Daca e loc poate vin si. Spun poate fiindca vorbim de vineri, as fi preferat s/d. De unde plecarea, ora, cazare, etc?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Plecarea pe la 8.00 de la Lukoil de la intersectia Vitan Barzesti cu Oltenitei. Este chiar pe colt.

Merge si 8.30...

 

Am.luat cazare la Nessebar la hotel St John. Sigur gasim o tripla sau single, dupa cum ne organizam acolo...

Am avut reclamatii cu Lukoil asa ca ne-am mutat la OMV Eroii Revolutiei. 8.30. Trecute fix!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, borsulica a spus:

Salut! Plecarea pe la 8.00 de la Lukoil de la intersectia Vitan Barzesti cu Oltenitei. Este chiar pe colt.

Merge si 8.30...

 

Am.luat cazare la Nessebar la hotel St John. Sigur gasim o tripla sau single, dupa cum ne organizam acolo...

Din pacate nu mi-a iesit sa-mi aman fixurile de maine, deci nu pot decat sa va urez distractie placuta si vreme buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...