Sari la conținut

MotoGP presezon 2020


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunt curios ce decizie o sa ia Rossi dc in teste o sa tot fie in jurul locului 10...

 

o sa ia si el o decizie de ultima ora sa se retraga?... yamaha are backup... Qua la uzina si Zarco la Petronas.

 

sau, o sa stranga din dinti si o sa mai inceapa un campionat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, damager a spus:

Sunt curios ce decizie o sa ia Rossi dc in teste o sa tot fie in jurul locului 10...

 

o sa ia si el o decizie de ultima ora sa se retraga?... yamaha are backup... Qua la uzina si Zarco la Petronas.

 

sau, o sa stranga din dinti si o sa mai inceapa un campionat.

Nu arata deloc bine situatia lui rosi. Nu e rapid. Nu esti rapid = nu te bati nici pt podium.

 

Nu fii asa sigur de Z, se pare ca nici el nu stie ce face.

Si petronas nu se supara daca echipa mare ii ia vedeta?..

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 hours ago, Cristian C. said:

Eu prefer sa urmaresc cursele aici. (Link la final) Apar destul de rapid dupa cele live. Mentionez ca nu prea am timp sa le prind live pe toate si le urmaresc cand imi permite programul. 

http://fullmatchsports.com/motogp/

 

Cand ratez cursele live, le urmaresc apoi aici:

http://www.racinghd.net/category/motogp/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, damager a spus:

Sunt curios ce decizie o sa ia Rossi dc in teste o sa tot fie in jurul locului 10...

 

o sa ia si el o decizie de ultima ora sa se retraga?... yamaha are backup... Qua la uzina si Zarco la Petronas.

 

sau, o sa stranga din dinti si o sa mai inceapa un campionat.

 

Rossi a stat cel mai mult pe pista. e de apreciat ce dorinta are sa-si imbunatateasca timpii + obiectivul lui nu a fost in teste sa fie cel mai rapid ci sa adune informatii in ritm de cursa. nici nu-i sta in gand sa se retraga acum. are sef de echipa nou cu care spera sa revina la bataliile pt podium. radeau si cei de la motogp ca Vinales e campionul testelor. deci nu va asteptati sa se retraga Rossi anul asta. probabil se va retrage daca si sezonul viitor Vin si Qua o sa fie in fata lui in clasament. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, ioio_viola a spus:

 

Rossi a stat cel mai mult pe pista. e de apreciat ce dorinta are sa-si imbunatateasca timpii + obiectivul lui nu a fost in teste sa fie cel mai rapid ci sa adune informatii in ritm de cursa. nici nu-i sta in gand sa se retraga acum. are sef de echipa nou cu care spera sa revina la bataliile pt podium. radeau si cei de la motogp ca Vinales e campionul testelor. deci nu va asteptati sa se retraga Rossi anul asta. probabil se va retrage daca si sezonul viitor Vin si Qua o sa fie in fata lui in clasament. 


posibil...acum 2 ani parca a zis ca o sa se decida dupa primele curse.

 

sunt curios daca si acuma va declara la fel dupa testele din Sepang si Quatar.

nici eu nu cred ca este demotivat de pozitii, doar ma intreb dc o sa mai reusesca sa se mai bata la podium.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 26.11.2019 la 11:12, frigider a spus:

nu e rau deloc.

 

btsport aia au un site de (cuvant urat) si nu reusesc sa aflu farte un pret. o sa imi inst aplicatia sa vedem ce se intampla.

 

 

care ati reusit ceva cu bt sport?????? omg imposibil siteul ala al lor... aplicatia nu o gasesc pe google play..  dezastru.

*aplicatia nu e disponibila in rromanistan. 

 

se pare ca orice clip din bt sport player nu e disponibil in groapa asta de gunoi. 

cred ca si eu voi trece la motogp.com 

 

pare cool aia cu multi screen.

 

 

 

 

La 26.11.2019 la 13:50, Method a spus:

@frigider Nu ai cum sa iti faci abonament la Bt,nu vor sa aiba de a face cu Romeinia.

Pana si clipurile lor free nu le poti accesa cu ip de-al nostru....

 

 

Bai oamenii lui dumnezo, licentele de televiziune se platesc PE FIECARE TARA in PARTE!! 

BT Sport cand cumpara de la Dorna au drept de difuzare doar in UK!!!

De aia nu o sa-ti mearga BT sport in Romanistan sau in Italea sau mai stiu eu unde.. nu ca au ceva cu Romania.

 

Asa e peste tot, nu ai voie sa retransmiti continut pe teritoriul altei tari daca tu l-ai cumparat doar pt 1 tara. 

Asa cum nici GigiTV online nu o sa-ti mearga in afara sau Telekom TV in UK.. sa vezi Telekom Sport in UK.. pt ca licenta telekom cu FRF e doar pt teritoriul Romaniei. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, frigider a spus:

asa o fi. din mom ce as fi putut sa imi fac cont..nu mai era prob, da nu pot face contul, poate din cauza a ce spui tu.

 

 

 

De pe Pagina BT Sport. 

Frequently asked questions

 

What's in the BT Sport Pack?

The BT Sport Pack now features four channels – BT Sport 1, BT Sport 2, BT Sport 3 and BT Sport ESPN. They sit alongside their HD versions – BT Sport 1HD, BT Sport 2HD, BT Sport 3HD and BT Sport ESPN HD. The BT Sport Pack will show all 351 UEFA Champions League & UEFA Europa League games broadcast live each season, plus the Premier League, FA Cup, Gallagher Premiership Rugby, Ultimate Fighting Championship, MotoGP™ and loads more. 

How do I get BT Sport Pack?

There are five ways to watch BT Sport:

1. On the Sky Digital Satellite Platform

If you have a Sky box and an active Sky viewing card, you can easily get the BT Sport Pack. You don't even need to be a BT customer, but if you do have BT TV then you can add BT Sport Pack from as little as £10 a month (free with Starter or Entertainment Extra combo), and if you have BT Broadband then BT Sport Pack is just from £16 a month. Without BT Broadband it costs from £29.99 a month.

2. On BT TV

Watch live sport on BT TV with a BT Superfast Fibre Broadband or BT Broadband package. And if you can get BT Superfast Fibre Broadband with BT TV, you can add BT Sport HD for a small monthly fee.

3. On the BT Sport app and online player

As long as you've got broadband from BT, you can watch BT Sport on your PC, Mac, smartphone or tablet using the app and online player. You'll need to enter your BT ID to start watching.

4. BT Sport Pack on BT TV and the Sky Digital Satellite Platform 

You can have BT Sport simultaneously on BT TV and Sky if you subscribe to both services. This costs £10 a month for the BT Sport Pack on additional box. 

5. On BT Mobile 

For customers with BT Mobile only, you can watch on your smartphone using the app.

BT Sport pack gives you:

•     All the games from Europe's Elite Club Competition

•     42 exclusively live Premier League football matches

•     Live Gallagher Premiership Rugby matches

•     All the season's MotoGP™ races – live and exclusive

•     Live WTA tennis matches from global tournaments

When I use the BT Sport app and online player, will it count towards my BT Broadband usage allowance?

If you watch BT Sport using your BT Broadband or a BT Wi-Fi hotspot, it won't count towards your usage allowance.

If you've got broadband from another supplier, or if you watch BT Sport using a mobile data connection (for example on your smartphone or tablet), that might count towards your usage allowance.

Can I watch BT Sport from the BT Sport app on my TV?

Yes, if you've got the right equipment at home to connect your PC, laptop, smartphone or tablet to your TV, then you'll be able to stream the app onto your TV. Alternatively, find out more about using Google Chromecast to watch BT Sport on your TV. Please note that BT Mobile customers with the BT Mobile Sport app (different from the regular app) will not be able to do this.

 

 

Can I order the BT Sport app and online player without BT Broadband?

Sorry, but the BT Sport app and online player is only available on its own with BT Broadband packages, and is free for 3 months then costs £10 a month. The app and online player is also included for free if you order BT Sport on BT TV, Sky TV or TalkTalk TV.

 

BT = British Telekom

Editat de B.B.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp Lorenzo s-a transformat intr-o pixda care a ajuns pentru prima oara intr-un Citybreak. Pune zilnic 100 de poze pe Insta... Presimt ca dupa acest mega concediu urmeaza cateva luni la psihiatrul preferat :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, Buggy a spus:

nu i duceti voi grija lui Lorenzo... omu se bucura si de viata... creca oricare din noi ar face asta daca am fi in locul lui.. si de dat cu moto poate sa o faca oricand... eventual si o revenire daca s ar repara

Da, pozele sunt pt marketing?  Plasare de produse.. Orice e posibil, pt turmele de followeri. zic

De revenit nu cred. Sunt 4 zile in viata unui pilot, dupa cum a zis el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se bucura "si de viata", a zis ca are un date - cu viata. 

Nu-mi fac griji pentru el, atata timp cat e tolba plina o sa o duca bine. Ma aștept să-l aduca ezpeleta in motogp pe un post de avocatul poporului sau in locul lui capirossi sau a lui freddie Spencer sau ca sef al lor sau poate chiar mai bine. O sa vedem, deocamdata Lorenzo umple matul, asta pare sa fie preocuparea lui favorita, noul hobby. Să-i fie de bine. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...