Sari la conținut

MotoGP presezon 2020


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 6 minute, RobertCtin a spus:

Ma gandesc sa mai formulez un mail sa le dau inapoi.
Idei?

 

Singurul lucru care imi vine in minte este sa te legi de faptul ca tu ti-ai planuit etapa in perioada stabilita initial in calendar incluzand cazare, transport etc iar tu nu ai/nu iti permiti posibilitatea de a reprograma toate astea ca sa te poti folosi de ceea ce ei iti ofera si anume valabilitatea biletului dar pentru o alta data. Poate in data aia tu aveai botez sau mai stiu eu ce. 

 

Personal cred ca in astfel de situatii ar trebui sa fie lasat la latitudinea participantilor sa aleaga daca vor refund sau sa mearga la etapa in Noiembrie sau cand au de gand sa o puna. Eu am bilet la Mugello si ramane de vazut ce se va intampla cu etapa si cu situatia biletelor. Totul e gri. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu am la Mugello, da nu m-oi duce in noiembrie sau decembrie sa stau sa inghet de frig, sa iau bilete de avion, sa inchiriez masina, sa caut cazare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pastram legatura si vedem ce zic daca spui ca ai primit acelasi raspuns si tu. De unde ai luat biletele? Eu le am de pe motorsport sau ceva de genul asta si am primit mail saptamana trecuta spunand ca tinand cont de treaba cu virusul este posibil sa se ia anumite masuri. In politica lor normala nu fac refund insa asta este o exceptie de la regula si au zis ca depinde de ce decizie se ia 'de sus', circuitul etc. Insa nu cred ca ar vrea aia din Italia daca pana atunci e curat la ei sa le vina spectatori din Franta, Germania, UK etc unde este plin de infectii sa ii dea iar peste cap. Asta cred ca ar trebui sa ia in calcul. Ramane de vazut. Pana atunci, popcorn! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic să insistați dacă vreți refund, nici mie nu erau dornici să-mi dea pt videopass și răspunsurile au fost cam in același spirit, dar totuși mi i-au dat până la urmă. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, frigider a spus:

ceva oficial sau faza ca nu mai are contr cu echipa mare?

Din jocul online de duminica :)

Acelasi raspuns dubios si in cazul meu. Pierd diverse bonusuri, bla,bla, in plus, ei incearca sa mentina viu MotoGp in conditiile actuale extreme.

 

Cu alte cuvinte, te retragi, posibil sa se lase cu adio MotoGp de anul viitor :)))

 

Bai, cum sustin oamenii astia un campionat doar din pasiune pentru mobre, ceva de speriat :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, Gixu. a spus:

 

Bai, cum sustin oamenii astia un campionat doar din pasiune pentru mobre, ceva de speriat :)))

Pai fara fani n-are avea bani de benzina/ulei si casca ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cat de cat funny cursa virtuala. Cred ca Alex M s-a jucat mult la viata lui MotoGP pe consola, restul mai putin iar unii deloc.

Nici Fabio nu e rau, sigur daca o mai tinem tot asa cu virusu' minunye.. vor avea toti pilotii ocazia sa capate experienta si in gaming :)

 

Sunt curios la ce setari de realism au jucat, dupa cum se inclinau motocicletele pe viraje si ar fi trebuit sa se imprastie, totusi nu picau, ma face sa cred ca au jucat la un nivel scazut de realism.

 

Dpmdv, cel mai frumos joc din seria MotoGP a fost MotoGP2, iar MotoGP19, cel folosit in cursa virtuala, nu prea m-a atras.

 

Nu face nimeni un topic pt eSports? :D

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu le-am mai dat un mail, in care le-am scris ca toate programarile mi le-am facut pe sfarsitul lui mai, iar o reprogramare a concediului nu este posibila la mine. astept raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu deja fac caterinca via Email.

 

Au zis ca daca ma retrag, sunt sanse sa nu mai existe MotoGp anul viitor si ei fac eforturi mari sa tina campionatul in viata...

 

Eu le-am zis sa taie din milioanele "jucatorilor"...Si poate asa vor putea  anul viitor sa redevina piloti. Daca dau chix, eu raman temporar fara un program, chilotii raman fara job.

 

Astept raspunsul cu interes. Pana acum am primit doar mail-uri passive-aggressive :))))

Editat de Gixu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 30.03.2020 la 20:33, Gixu. a spus:

sunt sanse sa nu mai existe MotoGp anul viitor si ei fac eforturi mari sa tina campionatul in viat

Au scazut dramatic sansele sa mai existe de cand mi-au facut mie refund.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...