Sari la conținut

MotoGP presezon 2020


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

La 29.03.2020 la 16:16, adidas a spus:

 

 

La 30.03.2020 la 5:02, September a spus:

Vedeți ce se întâmplă când se retrage Rossi? 😅 

 

genial

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La erdeesh pe burtieră scrie cu litere de-o schioapă "campionatul mondial de motociclism viteză revine la digisport in 2020 și 2021". Să le spună și lor cineva că anul ăsta nu se mai ține! :moron:

Bine că dau în draci gimnastica de dimineață la care parcă renunțaseră de ceva ani (în reluare, inregistrat, dar Babaligea aia sau cum o chema-o tot bună e)... 

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 57 minute, RobertCtin a spus:

Au aparut zvonuri ca Dorna doreste sa dea drumul la campionat cat mai repede, dar cu usile inchise.. (fara spectatori)

 

Sa dea drumul la campionat sa avem si noi la ce ne uita si sa restituie si banii pe bilete oamenilor. 😄 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, RobertCtin a spus:

Au aparut zvonuri ca Dorna doreste sa dea drumul la campionat cat mai repede, dar cu usile inchise.. (fara spectatori)

 

 

Nu stiu ce sa zic, mie deocamdata nu vor sa imi returneze banii pe bilete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, frigider a spus:

Le pastrezi si le spui nepotilor ca ai fost. 

 

*gluma cretina, naspa situatia

cam asta au spus ei

 

 

 

 

We will keep you updated on the latest developments and assure you that we are liaising with the promoter of the race to ascertain the outcome of this postponement.
The promoter of the event is currently working with the FIM to re-schedule the event and is also re-defining its ticketing policy. 
This means, at the time I write, we are unaware of the option they will offer to their clients.
As a ticket reseller, we will be aligning with the promoter’s decision, while we will still be complying with our own Terms & conditions.
We confirm you we took note of your request and will contact you again as soon as we have further details. 
Please be assured that our teams are liaising daily with the race promoter to understand which solutions we can offer you, and that you will receive another communication from us

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, Doctor X a spus:

Câtă vreme cursele au fost doar amânate și nu anulate, n-o să vedem banii.

 Si daca vor da drumul la campionat/curse behind closed doors? Ce vor zice? Tineti de bilete ca sunt valabile la anul?  Eu cred ca tot restul anului va fi bulversat si in cel mai bun caz se poate tine campionatul fara spectatori si atunci se va vedea adevarata lor fata: fac refund sau fac magarie. Cred ca orice varianta este posibila. Ramane de vazut. Cert este ca nu mai au cum sa se desfasoare toate etapele propuse initial iar daca se hazardeaza sa le ingramadeasca vor afecta programul pentru anul viitor. Poate doar sa 'scurteze' testarea 20/21 pentru ca au inghetat dezvoltarea motoarelor si sa mai bage ceva curse la sfarsitul anului. Who knows? Acum totul este despre cum sa faca sa fie toata lumea cat de cat happy ca sa isi ia fiecare partea de bani, bineinteles la nivel inalt, nu noi, spectatorii... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le-am dat ieri un mail pe un ton mai imperativ, prin care le-am spus ca isi cam bat joc de fani si de modul cum sunt tratati si ca nu pot sa vin la eveniment cand s-or gandi ei sa il programeze in decembrie, sa viu cu saniuta lui mos craciun

Mi-au raspuns astazi, dupa mailul mai dur de ieri. Si se pare ca nu sunt singurul in situatia asta

Please be assured that your request has already been escalated to the relevant department. 

Considering the situation and the increasing number of requests, please allow the required delay in order to be updated.  

Once again, thank you for your trust and understanding.  

Best regards

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...