Sari la conținut

MotoGP presezon 2020


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

1 oră în urmă, Kiki a spus:

Mi-au raspuns astazi, dupa mailul mai dur de ieri. Si se pare ca nu sunt singurul in situatia asta

 

Cred ca in urmatoarele saptamani vor avea o idee mai clara asupra ce pot si vor sa faca. Cel mai corect ar fi sa vina cu un numar de variante: pastrati biletul care va fi valabil (cand nu stim), refund sau online pass si de restul caramele. Ramane de vazut. Acum este jocul asteptarii. Oricum, sa ne spui daca si cum se solutioneaza cazul tau.  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dinj puinctulo meu de vedere ar fii corect un refund, astfel ca probabil omul va reveni anul viitor sa cumpere alt bilet. Da sa il tii asa in suspans, stiind clar ca evenimentul nu va avea loc, si sa ii zici ca deocamdata nu are nici o instiintare sau o procedura cum sa faca cu biletele, deja mi se pare grosolan. Sa tina evenimentul in decembrie, ce fac? Ma urc pe saniuta sa ajung in Italia? Oricum am sa mai insist si saptamana viitoare la ei. Deja e ridicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati-va adio de la bilet si alte curse de vizionat la fata locului.

Anul acesta totul este compromis si poate doar televizate am mai putea sa vedem ceva desmosedici, M1 si familia Marqez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum nu castiga cine stie ce...

 

Culmea, criza de anul asta loveste in paramecii aia de chiar traiesc de pe urma activitatii prestate...More or less, toti pilotii echipelor de client & de fabrica esalonul 2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 16.04.2020 la 16:21, Kiki a spus:

 

 

Nu stiu ce sa zic, mie deocamdata nu vor sa imi returneze banii pe bilete


Sunt in aceeasi situatie ca tine.
Am doua bilete la 'VIP Pellouse' platite pt Jerez.
Sper sa-mi faca refund caci sunt ceva banuti..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, sunt ceva bani. Oricum nu cred ca voi mai lua bilete vreodata la MOTO GP, mi se pare de-a dreptul halucinant sa refuzi oamenii, pe diverese motive

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Kiki a spus:

Da, da, sunt ceva bani. Oricum nu cred ca voi mai lua bilete vreodata la MOTO GP, mi se pare de-a dreptul halucinant sa refuzi oamenii, pe diverese motive

Sunt camtepari,incepand de la modul cum incearca sa te forteze sa iti extinda subscriptia  si iti ia banii de pe card,aplicatia e de rahat ,nu raspund la emailuri etc,

Parca ar fi ceva site rusesc suspect,desi nu e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, ioio_viola a spus:

ati citit termenii si conditiile? alea la care dati(dam) agreed fara sa cititi de fiecare data? :))))

da, de ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, john17 a spus:

Numa' ce am aflat că nemții au anulat Oktoberfest... Voi mai vreti gp anul ăsta?!? 

Toate adunarile mari ex, concerte,festivaluri,competitii sportive sunt interzise pana pe 31 august...si da s au hotarat sa anuleze si porcaria aia de oktfets...din cate am inteles la competii sportive gen football se va juca fara public...legea asta e valabila si in Austria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, Kiki a spus:

da, de ce?

 

ce optiuni ai pentru retur? din ce stiu eu scrie ca nu se face retur daca se schimba data cursei.

Acum 18 ore, john17 a spus:

Eu nu le-am citit, oare de aia mi-au dat banii inapoi pe videopass? :huh:

 

cred ca cei care au cerut la inceput banii i-au primit mai usor decat cei care ii cer acum. cu cat cresc cererile de retur cu atat au pierderile mai mari si incearca sa se acopere "legal" de orice chichita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creca e o chestie de timp...degeaba tot amana ei etape...ca anul asta e compromis..banii vor trebui dati inapoi altfel creca or sa se trezeasca cu enorm de multe procese...dar nah...joaca si ei dupa cum joaca altii...creca in cel mai bun caz vor fi curse cu usile inchise...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa se pare ca fara public pt începutul verii. 

Tehnicianul Prohaska(stiam ca ăsta se ocupa de fotbal totusi),

a mentionat astăzi in interviu radio, ca pe circuitul Spielberg vor fi doua weekenduri competiții, mai exact cu pregatiri incepand cu datele 15 si 22 Iulie. 

Fără public si numai după ce toti participanții vor fi testați. 

Rămâne sa vedem ce ne mai rezerva pandalia cerebel Co Vidă. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 23.04.2020 la 14:38, Buggy a spus:

Eu mi am cumparat mereu bilet de la casa in ziua cursei...clasic 😀...ca la cinema😂

 

Eu asa am facut de fiecare data. Singurul moment din viata cand am cumparat bilet cu un an inainte a fost un concert Rammstein. 

Asa patesc prevazatorii care isi cumpara bilete cu 50 de ani inainte, loveste neprevazutul si ei raman fara bani si fara cursa vazuta. :D 

 

Eu in cativa ani la rand nici nu mi-am luat bilet!  :kick:

Editat de B.B.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...