Jump to content
butaby

Vând Yamaha XJ600 Diversion

Recommended Posts

Motocicleta funcționează foarte bine, furca servisata, ulei & filtre schimbate, curățat sincronizat și reglat carburatoarele, toate astea facute imediat după ce am luat motorul ( in octombrie 2016 ). Lanț în parametri ok curățat și uns regulat, făcut apoi schimbul de ulei & filtru ulei pe fiecare an, curățat rezervorul iarna trecută de rugina prin electroliza. Sunt proprietar de 3 ani timp in care am făcut 4100 km ( nu prea mai am deloc timp pt dat și de aceea vreau sa o vând ). Ofer fiscal fara pbm. Dotată cu top case spațios in care incap 2 căști, cutii laterale că noi cumpărate în iarna lui 2017, toate carenele vopsite într-o nuanță de verde sidefat foarte frumoasă în mai 2018 ( pur și simplu nu îmi plăcea culoarea aia de verde spre albastru ), bujii noi, baterie pe gel cumpărată în aprilie anul acesta. Necesita un cauciuc pe față ( cel de acum este îmbătrânit și uzat ). Consum de 4,3-4,6% mers până în 100 km/h, după 110 ia cam 5,2-5,5%. Este un motor îngrijit, frumos, ținut în garaj, un sport-touring de 60 cai cu șaua joasă, centrul de greutate jos, ideal pt începători și pt persoane mai scunde, o motocicletă pe care se pot face km mulți și comfortabili...
Va stau la dispoziție pt alte detalii - 0765655512 .

temp0.jpg

temp1.jpg

IMG-20190912-WA0008.jpg

IMG_20191111_120954_7.jpg

IMG_20191111_120810_3.jpg

Daca o dai de pomana o vreau eu, o sa zic bogdaproste si o sa ma rog pt mantuirea sufletului tau in veci!

Prețul și localitatea?