Jump to content
Sign in to follow this  
foxbat

Donatie 4 lpt (Buc/If )

Recommended Posts

LMA.

Am 4 bucati - laptop-uri  perfect functionale.  3 suporta windows 10. ( au stickerul cu licenta de vista/7 ).

Pe toate merge linux-ul perfect. ( Mint si Zorin )

Bateriile sunt cam duse  ( pe olx am vauzt cu preturi intre  40 - 100 ron / bucata ).

Doresc sa le donez  - ( ajutor umanitar )!

Am si varianta de a le vinde   in cazul in care cineva e interesat de ele dpdv hardware si banii se doneaza ( 1000 ron  toate 4 bulk ).

Daca sunt Lenovo, 440, 450, 460, as putea sa va ajut eu cu baterii bune pentru ele.

Acum 12 minute, foxbat a spus:

LMA.

Am 4 bucati - laptop-uri  perfect functionale.  3 suporta windows 10. ( au stickerul cu licenta de vista/7 ).

Pe toate merge linux-ul perfect. ( Mint si Zorin )

Bateriile sunt cam duse  ( pe olx am vauzt cu preturi intre  40 - 100 ron / bucata ).

Doresc sa le donez  - ( ajutor umanitar )!

Am si varianta de a le vinde   in cazul in care cineva e interesat de ele dpdv hardware si banii se doneaza ( 1000 ron  toate 4 bulk ).

Alex,doneaza-le la un centru de copii!Cauta pe net si vezi ce ai prin zona!Suni si vezi ce-ti spun cei de la centrul pe care-l gasesti!

Trebuie avut grija ca cei mari sa nu le sparga-fure-vinde, sunt copii totusi. Cei mari au tendinta de a se impune. Sau se pot monta intr-o camera,fixate cu antifurt, sa se joace mai multi,supravegheati. E complicat cu centrele de copii. Frumos gest.

Edited by megamotoreta
am uitat sa-l felicit.

Buna dimineata @all.

Va multumesc pentru raspunsuri.

Din pacate timpul nu imi permite in acest moment sa ma ocup de cautat locatii / discutat  pentru fiecare din ele  ci doar "punct ochit / punct lovit" - din acest motiv le donez pe toate odata.

Daca este cineva in zona Buc/ If cu disponibilitate de timp   (sau care doreste sa le achiztioneze  asa cum am mentionat ) este perfect.

Dupa Sarbatori ma eliberez si ma pot ocupa daca pana atunci nu se finalizeaza.

Saut! Daca mai este valabil anuntul, as dori sa le iau eu pentru elevii mei. Doresc de mult sa le organizez in clasa un centru de documentare.