Sari la conținut

Caut mecanic ptr. Zx6r, probleme cutie


gabi_tro
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Am un zx6r din 2005 care are niste probleme la cutia de viteze, in sensul ca sare din treapta a doua. Ma poate indruma cineva catre un mecanic care m ar putea ajuta?

 

Merci frumos

 

PS: cu Razvan am vorbit deja..nu are timp :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, gabi_tro a spus:

ah?

Era ironic cu privire la locatie. Banuiesc ca te intereseaza pentru bucuresti. Ai incercat si la grant racing garage, la obor? Daca face urat poate e cazul sa schimbi motorul, e mai ieftin decat manopera si piesele reparatiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, Cristian C. a spus:

Era ironic cu privire la locatie. Banuiesc ca te intereseaza pentru bucuresti. Ai incercat si la grant racing garage, la obor? Daca face urat poate e cazul sa schimbi motorul, e mai ieftin decat manopera si piesele reparatiei.

Locatia se vede in stanga.

Merci, nu am incercat, o sa iau legatura cu ei. In principiu am inteles ca m ar costa undeva la 2000 ron. Crezi ca gasesc alt motor la pretul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la go racing, cu o problema asemanatoare si mi au spus ca manopera e ~2000lei dar nu prea se merita sa repare pentru ca le ocupa mult timp🤷🏻‍♂️ plus ca la 3000-3500 gaseam motor cu 16.000km.

Nustiu ce sa mai zic, dupa cum vezi, parerile sunt intotdeauna impartite. Iti recomand sa discuți efectiv pe la service-uri si intr un final sa ti iei singur decizia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Acum 11 ore, gabi_tro a spus:

ah?

 

Acum 7 ore, Cristian C. a spus:

Era ironic cu privire la locatie.

 

Acum 7 ore, gabi_tro a spus:

Locatia se vede in stanga.

În stânga cui?

Că dacă te referi la profil, informațiile din el nu sunt vizibile pe mobil și nici pe desktop fără click în plus. Apoi, exista arie pentru București, dacă acolo cauți mecanic. În plus, nici titlul nu era concis și a trebuit editat.

Și facem toate astea pentru a ușura sarcina ta în a găsi cât mai repede ce-ți dorești, așa încât aprciem dacă și tu să faci ca lucrurile să fie ușoare pentru noi.

Mulțumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, l.u.v a spus:

 

 

În stânga cui?

Că dacă te referi la profil, informațiile din el nu sunt vizibile pe mobil și nici pe desktop fără click în plus. Apoi, exista arie pentru București, dacă acolo cauți mecanic. În plus, nici titlul nu era concis și a trebuit editat.

Și facem toate astea pentru a ușura sarcina ta în a găsi cât mai repede ce-ți dorești, așa încât aprciem dacă și tu să faci ca lucrurile să fie ușoare pentru noi.

Mulțumesc.

 

De pe telefon intr adevar nu stiam ca nu se vede, insa de pe laptop/desktop ..se vede fara niciun click (cel putin la mine)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...