Sari la conținut

Veliko in weekend (1 sau 2 feb)


RuInCV
 Share

Postări Recomandate

Cum se anunta 15-18 grade in weekend (o idee mai cald duminica) propun o avanpremiera de sezon pana la clasicul Veliko. Plecarea pe la un 10:00 de la OMV din 1 decembrie, mancam acolo si ne intoarcem in jur de 17:30. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma retrag, n-am ieșit niciodată din București și prefer sa nu încurc pe nimeni, mai ales ca nu stiu dacă pot face fata. Am găsit un traseu mai lejer, București - Cernica - Manastirea - Sarulesti - Cernica și cred ca este mai potrivit pentru nivelul meu. Drum bun și vreme frumoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5D1A76EE-A352-4671-B9B2-D19C2437EBEE.thumb.jpeg.158821d025d3b824a6525c2fbde36f30.jpeg

 

Frumos bre in Veliko azi, erau 19 grade la pranz. Multi romani prin zona cetatii, dar din pacate am zarit doar 2-3 mobre, toate cu nr de Bg.

Drumul in schimb cam anost si gri, cativa copaci infloriti pe margine si cam atat. Si imi pare ca s-a mai valurit oleaca comparativ cu anul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina la urma cine se inscrie? Eu as veni, sper sa fie vremea ca si astazi. Nu vreau sa o lalaiesc prea mult, merg pe principiul veni vidi vici, fiindca las catelul singur acasa si ceasul lui intern e fixat pe 6...7 ore. Ramane ora 10?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, RuInCV a spus:

La 7 ???

 

Te opresti pe undeva, ca altfel e imposibil sa te prindem din urma ?

 

Cred ca se referea la intoarcere, dar si asa e trasa de par. 😂 As fi venit si eu, dar am activitati cu copiii, cu alta ocazie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drona aia face niste poze fantastice. 

 

Pentru un 2 februarie vremea a fost excelenta. Drumul parca e o idee mai valurit decat anul trecut. Am prins super pozitie cu masa, iar mancarea a fost buna.

 

@ianachim Nu ai poze cu noi pe pod cand s-a intors drona ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, RuInCV a spus:

Drona aia face niste poze fantastice. 

 

Pentru un 2 februarie vremea a fost excelenta. Drumul parca e o idee mai valurit decat anul trecut. Am prins super pozitie cu masa, iar mancarea a fost buna.

 

@ianachim Nu ai poze cu noi pe pod cand s-a intors drona ?

 

5C99DA96-8F0C-4B02-AF68-891E4547ACBE.jpeg

Maestru YODA .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...