Sari la conținut

Din nou pe motor


iuli69xxx
 Share

Postări Recomandate

Salutari tuturor!!! Dupa o pauza de trei ani,in care m-am casatorit(am 50 de ani),am o fetita de doi ani,am vandut dragstar-ul,m-am dedicat familiei,a venit vremea sa revin la vechea pasiune,cu mai multa dorinta si cu un nou Dragstar!!! A ramas si va ramane motorul de suflet,puna si culoarea am qles-o aceeasi. Va doresc asfalt uscat tuturor,sa auzim numai de bine!

temp0.jpg

temp1.jpg

temp2.jpg

temp3.jpg

temp4.jpg

temp5.jpg

temp6.jpg

temp7.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru casatorie, copil si motor! 3 lucruri importante intr-un timp atat de scurt e ceva... 

Si eu am aceeasi varsta si confirm ca virusul asta e mai al dreac decat ala chinezesc. 

Sa te bucuri de toate cele 3 realizari! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luigi, parca nu stiai ca motociclitu' este "boala grea" ?! De vreo 12 ani si trei accidente... "sufar". Ce-a fost mai inainte este alta "suferinta", pe patru roti da' asta-i alta poveste, mai "grava" (7 sezoane, fost'ai lele...). Cine-i curios... PM sau la o bere.

 

Faina mobra "iuli69xxx", s-o plimbi sanatos sau sa te plimbe ea fara incidente... mai bine amandoua ca-i mai bine.

 

Luigi ... nu te-am crezut o clipa !!!

Editat de PoliBuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...