Sari la conținut

Bury St. Edmunds, United Kingdom


adidas
 Share

Postări Recomandate

Va salut!

Cineva prin zona asta? Am gasit niste jante auto pe ebay si omul nu livreaza in RO, nici macar in Londra si tare as vrea sa le cumpar. Daca cineva locuieste prin zona si poate da o fuga pana acolo, raman recunoascator. Codul ce mi l-a dat ala e: IP32 6NT. Omul e disponibil 7 zile pe saptamana pana pe la 17:00.

 

Multam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc.
Eu nu sunt foarte departe, zici ca nu livreaza in Londra, deci e musai sa mearga cineva acolo - am inteles bine?

Daca da, sunt doar jantele, fara cauciucuri? (Esti sigur ca nu au niciun defect, sparte/crapate si refacute (de mantuiala)?)

Da-mi un PM daca nu vrei sa lungim discutia aici si putem vorbi la tel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@littlekriminal, nu poti primi mesaje. Mai sterge din ele sau da-mi un PM cu numarul tau.

Da, omul e ciudat, vrea banii cash si livrare personala. Cineva trebuie sa le ia si sa le lase in Londra la o adresa. Banii ii pot trimite prin paypal daca e ok, daca nu vedem.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Au ajuns jantele la Bucuresti. Mii de multumiri lui @littlekriminal, baiat fin si de nota 10! Bro, astept sa bem berile alea   🥰

Multam si lui @adrian45 pentru shipping&handling!

Bikers4bikers! 🤘🏽

 

 

Photo 03-02-2020, 10 01 09.jpgPhoto 18-04-2020, 14 22 19.jpgPhoto 18-04-2020, 14 22 23.jpgPhoto 03-02-2020, 10 01 32.jpg

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
La 18.04.2020 la 12:49, adidas a spus:

Au ajuns jantele la Bucuresti. Mii de multumiri lui @littlekriminal, baiat fin si de nota 10! Bro, astept sa bem berile alea   🥰

Multam si lui @adrian45 pentru shipping&handling!

Bikers4bikers! 🤘🏽

 

 

Photo 03-02-2020, 10 01 09.jpgPhoto 18-04-2020, 14 22 19.jpgPhoto 18-04-2020, 14 22 23.jpgPhoto 03-02-2020, 10 01 32.jpg

Ha, de abia acum am vazut asta :D

Sa le invarti cu placere! Pe 19 Sept cred ca vin prin Constanta :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...