Sari la conținut

Scuteristi in trafic - Il are cineva prieten pe acest specimen?


maa
 Share

Postări Recomandate

Cam cat de animal/criminal/bolnav si completati voi mai departe poti fi ca sa faci asa ceva in perioada asta?

Si nu incepeti cu "dar doamna nu a facut nimic?". Am permis de motor din 2008, am intalnit o groaza de cretini si bolnavi pe strazi si nu am scuipat niciodata pe nimeni. Sa scuipi in perioada asta pe cineva ar trebui incadrat penal.

Daca acest nemernic/jeg/(cuvant urat) este prietenul cuiva, cred ca ar fi bine sa distanteze de el. 

Screenshot 2020-03-20 at 14.02.32.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 4 minute, DiarM a spus:

in sfarsit am inteles pentru ce e casca flip up

te-ai desteptat, gata. esti la fel de inteligent si tu acum. cand te-apuci de scuipat in trafic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 25 minute, maa a spus:

Cam cat de animal/criminal/bolnav si completati voi mai departe poti fi ca sa faci asa ceva in perioada asta?

Si nu incepeti cu "dar doamna nu a facut nimic?". Am permis de motor din 2008, am intalnit o groaza de cretini si bolnavi pe strazi si nu am scuipat niciodata pe nimeni. Sa scuipi in perioada asta pe cineva ar trebui incadrat penal.

Daca acest nemernic/jeg/(cuvant urat) este prietenul cuiva, cred ca ar fi bine sa distanteze de el. 

Screenshot 2020-03-20 at 14.02.32.png

Daca te uiti mai atent pe comentarii, situatia este (putin) diferita...
https://www.facebook.com/gabisavudinu?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDR_gU6LfZKg5xdxAgTCqHrXXJE42cJX4-oZgku7tkmfeFfRu6Ya3iBWbIh8vNo-uxZ2yYV4hsr_Nke

 

image.thumb.png.6dbc61920a10e47251a4812c9b356164.png

Editat de pierrotlefou
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, pierrotlefou a spus:

am vazut si comentarii, stai linistit. despre ce situatie diferita vorbesti? ca fiecare suntem diferiti, ce noroc! (mobexpert). 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 26 minute, DiarM a spus:

in sfarsit am inteles pentru ce e casca flip up

EPIC.

 

si eu care credeam ca e utila doar cand vrei sa dai cu dintii intr-o bordura si totusi sa ai si "casca" pe cap.

 

nu sustin acest tip de comportament dar asta cu "nu stiu ce am facut" ... spune multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, maa a spus:

am vazut si comentarii, stai linistit. despre ce situatie diferita vorbesti? ca fiecare suntem diferiti, ce noroc! (mobexpert). 

Pai cunosti toate detaliile acestei situatii inainte de a fi postat ce a aparut pe FB?

Mie personal mi se pare ciudata situatia (nu inseamna ca ea nu ar fi posibila) si putina retinere nu ar strica. Cu atat mai mult cu cat diversele postari ale respectivei, ridica anumite semne de intrebare.
P.S. Noroc ca suntem diferiti, ca altfel... :)

 

Editat de pierrotlefou
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum este cu scuipatul in acest caz dar o domnita din acestea vorba colegului de mai sus era sa ma faca  de luni bune de ghips(sau mai mult) sarea de la volan sa ma si bata:))  de injuraturi nu mai zic nimic, acum intreb si eu , sa-i arzi o scatoalca cand ea are 20 kg uda si cu televizorul in brate- nu este cazul, te gandesti si  ca noi toti avem prietene /sotii/mame, ca te mai si injura  treaca mearga ca innafara de ras isteric nu poate sa starneasca nimic dar sa coboare din masina  sa te bata?????? Posibil ca un scuipat  sa fie cam ce merita ca altceva nu ai ce sa-i faci

Acum 1 oră, maa a spus:

Cam cat de animal/criminal/bolnav si completati voi mai departe poti fi ca sa faci asa ceva in perioada asta?

Si nu incepeti cu "dar doamna nu a facut nimic?". Am permis de motor din 2008, am intalnit o groaza de cretini si bolnavi pe strazi si nu am scuipat niciodata pe nimeni. Sa scuipi in perioada asta pe cineva ar trebui incadrat penal.

Daca acest nemernic/jeg/(cuvant urat) este prietenul cuiva, cred ca ar fi bine sa distanteze de el. 

Screenshot 2020-03-20 at 14.02.32.png

 Dvs nu mai luati de buna orice idiotenie de pe net

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Djenavar a spus:

Nu stiu cum este cu scuipatul in acest caz dar o domnita din acestea vorba colegului de mai sus era sa ma faca  de luni bune de ghips(sau mai mult) sarea de la volan sa ma si bata:)) 

 

Cand iesi in trafic iti asumi ca o tuta proasta poate sa te dea cu cracii in sus iar ei nici macar nu i-ar pasa ca te distruge pe viata. Singura solutie viabila este sa fii foarte atent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm...mă enervezi nguyen...poate să te dea cu cracii în sus și un el , un tut..nu doar o tută. Pe de altă parte am mixed feelings. Nu îmi place gestul, asta e clar dar , nu știu ce să zic de întâmplare...cine o știe pe toată ăla să vorbească. În online s-au zis multe, inclusiv că l-a călcat pe picior sau că l-a lovit cu mașina. acum dă declarații la poliție și vor avea timp să se cunoască mai bine și să-și vorbească civilizat.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Flower-Power a spus:

Hm...mă enervezi nguyen...poate să te dea cu cracii în sus și un el , un tut..nu doar o tută.

 

Discutia era despre femei, nu m-am referit ca si cum doar femeile te pot accidenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, Flower-Power a spus:

Atunci bagă un disclaimer și pe viitor exprimă-te diferit.

 

Esti cam vorbareata astazi, nevasta-mea deja a facut ciorba de pui cu smantanta, m-a pacalit cu niste pizza semipreparata dar a facut si clatite, deci se compenseaza. Tu ce ai facut astazi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viața mea de când nu am mai auzit întrebarea asta...mi-ai înseninat ziua, îmi lipsea ceva și nu știam. 

 Poate ești norocos și faceți si sex..dar protejat, te rog eu... nu vrem să fie altul ca tine😉😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o batea era mai bine? Eu nu scuip pentru ca nu sunt obisnuit, dar cam sar la paruiala. Dar asta e alta discutie.

Hai mai lasati-ma cu toate istericile de pe strada! Am la raboj vreo 3 care, dupa ce erau sa ma omoare au coborat din masina “vrei sa ne batem?!” Una dintre ele e “vedeta” Manuela Harabor, care mi-a si atras atentia ca stie si karate. Am vrut sa o las pe mana pasagerei, dar pana la urma m-am carat dupa ce abia m-am abtinut sa n-o scuip in loc sa nu-i dat una dupa ceafa.

Deci mai subtire cu feministele tupeiste de pe strada. Sper ca flacaul ala sa nu pateasca nimic. Daca e sanatos nu poate nimeni sa-l acuze de nimic grav. Iar cumatra cred ca s-a lecuit de vitejii in trafic. Deci scuipatul si-a facut treaba.

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, maa a spus:

te-ai desteptat, gata. esti la fel de inteligent si tu acum. cand te-apuci de scuipat in trafic?

imi inchiriezi si mie motorul tau? cred ca pot sa aplic cu el pt livrare mancare foodpanda

daca nu ai inteles o gluma pe un forum, eu zic sa te lasi de postat ca nu impresionezi pe nimeni aici :))

Editat de DiarM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...