Sari la conținut

Scuteristi in trafic - Il are cineva prieten pe acest specimen?


maa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 18 ore, robert23mg a spus:

Ce trebuie sa extragem din povestea asta:

Daca mergem cu mașina, sa mergem cu geamul închis

Daca mergem cu motorul, sa mergem cu viziera închisă

Sa nu mergem pe jos

 

Pai scuteristii de-aia isi iau flip up. ca sa poata fuma si ca sa poata.. scuipa. Sau chiar si unii motociclisti. Pentru scuter au flip up, ca deh, sunt pe scuter. N-au nevoie de protectie, au nevoie sa flegmeze mai mult. Cat despre geamul inchis, sunt fumator, si eu merg cu geamul deschis sa mai trag un fum. Nu, chistoacele nu le arunc pe jos, le pun in scrumiera. Putem extragem ca unii sunt doar frustrati si marlani. Am vazut ca ala era divortat, acum nici nu ma mira de ce.

Acum 1 minut, mad.alin a spus:

Pana la urma este magar si scuteristul, trebuia sa ii apara in oglinda...🤣🤣🤣🤣

Nu, trebuia sa nu fie intre o masina si bordura. Pentru ceafa lui. Am o prietena care a murit de bordura. Dar na, nu toti stiu asta, ca decat sa stie lucruri, mai usor e sa flegmezi pe cineva. 

Acum 18 ore, Flower-Power a spus:

Viața mea de când nu am mai auzit întrebarea asta...mi-ai înseninat ziua, îmi lipsea ceva și nu știam. 

 Poate ești norocos și faceți si sex..dar protejat, te rog eu... nu vrem să fie altul ca tine😉😁

💓💓💓

Acum 50 minute, Kosh a spus:

Pai era clar ca nu te scuipa nimeni pe strada intentionat asa, ptr ca n-are ce face.
Mai ales in trafic unde fiecare "se grabeste" sa ajunga undeva.

 

Dar in casa? In casa iti scuipi iubita/nevasta cu motiv? Ca despre cum o scuipi pe strada - doar cu motiv - ti-am inteles punctul de vedere.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma intelege gresit, nu sunt de acord cu ce a facut scuteristul (mai ales in zilele acestea) dar unii soferi merita batuti pentru modul iresponsabil de a conduce. Ideea este ca scuteristul nu s-a luat gratuit de duduie fara ca aceasta sa nu ii faca ceva. Scuza cu nu a aparut in oglinda mea mi se pare penibila. Iar partea in care posteaza pe fb si nu stie ce sa faca mi se pare epica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 32 minute, mad.alin a spus:

Nu ma intelege gresit, nu sunt de acord cu ce a facut scuteristul (mai ales in zilele acestea) dar unii soferi merita batuti pentru modul iresponsabil de a conduce. Ideea este ca scuteristul nu s-a luat gratuit de duduie fara ca aceasta sa nu ii faca ceva. Scuza cu nu a aparut in oglinda mea mi se pare penibila. Iar partea in care posteaza pe fb si nu stie ce sa faca mi se pare epica.

 

Ideea e ca a fost destul de bou incat sa se strecoare printre bordura si masina ei. Cum spuneam, chestia asta nu o faci, nu din cauza de alti prosti, dar pentru gatul tau. Sunt multi care si-au rupt gatul cazand cu capul pe bordura sau picioare rupte grav pentru ca le-a cazut motorul pe piciorul care o parte era pe asfalt, o parte pe bordura. Am condus vreo 7-8 ani si nu m-am batut sau scuipat cu nimeni si crede-ma, am condus zi de zi. Si am intalnit o groaza de nebuni si singura protectie pe care am avut-o a fost echipamentul si preventia. Dar pe vremea aia era comunitate mai mare, mai unita, mai cu principii si aici, pe forum, si pe strada. Cei care faceau astfel de cacaturi erau injurati si fututi in gura de toti motociclistii. Vad ca intre timp s-a cam schimbat atmosfera. E permis totul si bineinteles ca ai dreptate by default, ca ai doar doua roti, nu patru. Noroc ca cei cu masina s-au mai disciplinat, si sunt mai constienti ca exista motociclisti in trafic si le fac loc, ii feresc, ca un prost ca asta nu ar fi supravietuit prea mult in 2008. Nu stiu de cand ai tu permis A, dar acum 12 ani era oribil pe strazi. Erau bolnavi care se faceau cu masina spre tine intentionat, asa, de distractie. Erau soferi care nu se uitau deloc in oglinda, altii care intrau in paralel cu tine pe aceeasi banda, ca deh, tu esti mic, esti ingust, aveau loc. Erau taximetristi care nu iti faceau loc. Acum muistii scuipa doar pentru ca nu estimeaza ca nu au loc intre o bordura si o masina. Sa nu mai zic ca NICIODATA, dar niciodata nu trebuie sa intri intre o bordura si masina, fie ca esti langa trotuar, fie pe extremitatea cealalta a sensului. Dar na, atat se poate in ziua de azi. Ma bucur ca exista si oameni care condamna gestul indiferent de ce o fi gresit femeia. Si conform politiei, se pare ca nu a gresit pentru ca tipul are cum dosar penal deschis. Si, ca sa nu ma intelegi si tu deloc gresit, de la merita batuti pana la a bate o femeie sau a o scuipa, e cale lunga. Fie ca e iubita ta sau una din trafic. Si se aplica destul de bine si la barbati. Suntem primitivi, avem impresia ca ne credem barbati daca scuipam o femeie. Ne facem dreptate cu flegme, da, ce mai barbati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, Speedy.K a spus:

Cu mine vorbesti?

Daca da, nu sunt misogin, dar incerc sa va tratez ca pe barbati. Nu ati vrut toata existenta voastra egalitate?! 

Tu ce-ai prefera, sa te bat ca pe un barbat sau sa te scuip daca ai fi in locul uneia care da sa te bage in spital si pe urma se da jos cand o injur?

 

Epic, asta arată gradul tău de civilizație.

Prefer să ne speriem amândoi de situație așa cum sigur au făcut-o cei doi și să reacționăm omenește..eu să te întreb de ce nu m-ai văzut și tu sa să mă întrebi dacă sunt ok și să îți ceri scuze. Eventual ne strângem în brațe ,poftim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, maa a spus:

 

Ideea e ca a fost destul de bou incat sa se strecoare printre bordura si masina ei. Cum spuneam, chestia asta nu o faci, nu din cauza de alti prosti, dar pentru gatul tau. Sunt multi care si-au rupt gatul cazand cu capul pe bordura sau picioare rupte grav pentru ca le-a cazut motorul pe piciorul care o parte era pe asfalt, o parte pe bordura. Am condus vreo 7-8 ani si nu m-am batut sau scuipat cu nimeni si crede-ma, am condus zi de zi. Si am intalnit o groaza de nebuni si singura protectie pe care am avut-o a fost echipamentul si preventia. Dar pe vremea aia era comunitate mai mare, mai unita, mai cu principii si aici, pe forum, si pe strada. Cei care faceau astfel de cacaturi erau injurati si fututi in gura de toti motociclistii. Vad ca intre timp s-a cam schimbat atmosfera. E permis totul si bineinteles ca ai dreptate by default, ca ai doar doua roti, nu patru. Noroc ca cei cu masina s-au mai disciplinat, si sunt mai constienti ca exista motociclisti in trafic si le fac loc, ii feresc, ca un prost ca asta nu ar fi supravietuit prea mult in 2008. Nu stiu de cand ai tu permis A, dar acum 12 ani era oribil pe strazi. Erau bolnavi care se faceau cu masina spre tine intentionat, asa, de distractie. Erau soferi care nu se uitau deloc in oglinda, altii care intrau in paralel cu tine pe aceeasi banda, ca deh, tu esti mic, esti ingust, aveau loc. Erau taximetristi care nu iti faceau loc. Acum muistii scuipa doar pentru ca nu estimeaza ca nu au loc intre o bordura si o masina. Sa nu mai zic ca NICIODATA, dar niciodata nu trebuie sa intri intre o bordura si masina, fie ca esti langa trotuar, fie pe extremitatea cealalta a sensului. Dar na, atat se poate in ziua de azi. Ma bucur ca exista si oameni care condamna gestul indiferent de ce o fi gresit femeia. Si conform politiei, se pare ca nu a gresit pentru ca tipul are cum dosar penal deschis. Si, ca sa nu ma intelegi si tu deloc gresit, de la merita batuti pana la a bate o femeie sau a o scuipa, e cale lunga. Fie ca e iubita ta sau una din trafic. Si se aplica destul de bine si la barbati. Suntem primitivi, avem impresia ca ne credem barbati daca scuipam o femeie. Ne facem dreptate cu flegme, da, ce mai barbati!

Permis am din 2005. Dar nu vad nicio relevanta.....Nebuni sunt si acum la fel cum erau si in trecut. chiar am patit de cateva ori,  si filmat chiar. Am patit si sa fiu sa nevoit sa intru pe acostament din cauza unui tit care depasea alt tir. Ideea este ca reactionam diferit in momentul in care ne este pusa viata in pericol. Uneori trag pe dreapta sa imi trag sufletul si sa constientizez cat de aproape am fost de moarte, alteori fac spume si sar sa il desfiintez pe prost (desi poate ala ma rupe pe genunchi). Important in intamplarea duduiei este ca nu vine nimeni sa te scuipe din senin. Tu vad ca insisti pe ideea cum ca scuteristul s-a bagat intre masina si bordura. Duduia sustine ca nu a facut absolut nimic gresit, un alt coleg sustine ca duduia conducea ca o tuta si de aceea a fost scuipata, scuteristul spune ca a fost calcat de duduie si ca aceastsa este nebuna. Care este adevarul? Tu ai fost acolo de sustii una si buna ca ala s-a bagat intre masina si bordura si este singurulu vinovat?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, shashka a spus:

Nu te supara. Sunt subiectiv. Imi place Manuela Harabor

am dat acum pe google s-o vad si eu ... parca e mai buna milfa asta profanata de scuterist......

Acum 2 ore, Flower-Power a spus:

Epic, asta arată gradul tău de civilizație.

Prefer să ne speriem amândoi de situație așa cum sigur au făcut-o cei doi și să reacționăm omenește..eu să te întreb de ce nu m-ai văzut și tu sa să mă întrebi dacă sunt ok și să îți ceri scuze. Eventual ne strângem în brațe ,poftim.

intreaba-l cati barbati a batut el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa sustina clar, cu 20 ani in urma pot sa jur cu mana pe vrei ca iarba era mai verde si cerul mai albastru(vb la modul cel mai serios), acum glumind ,la Victoriei era o reclama citez: Nici diminetile nu mai sunt cum erau odata:)). Legat de caz, sa nu se inteleaga ca aprob dar in acest moment nimeni nu.si asuma nici o responsabilitate pentru ce face, aaa ete na , am condus ca un bou/vaca , ce mare lucru, cumva trebuie facuti sa inteleaga ca nu este asa. Din experinta personala , vara trecuta un @$%^@@^&^ cu Duster de PH, sa dat spre mine odata, ma atins pe pantaloni, a mai dat a 2.ua oara, a 3.ea oara mi.a trantit motorul jos, ma ridic , il alerg prin Buc , pana sa blocat , i$#@@^&&#@ in loc sa coboare ,blocheaza usile si urla in sincron cu %$@@* blonda ca vreau sa .i omor, retrospectiv ma gandesc ca mai bine ca nu a coborit, intamplator apare  un echipaj  al politiei din zona in care oprisem si se termina scandalul .Urmeaza intrebarea pt toti moralistii %$#@$*  ce $%^^^&&&*(¥* faci in situatia asta, eu o spyn si ma repet daca fiecare %$#@#** sau ^%##€& ar intelege ca o porcarie ca asta se termina cu 2 carabe peste bot, sunt sigur ca nu ar mai face sau macar ar gandi innainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, mad.alin a spus:

Permis am din 2005. Dar nu vad nicio relevanta.....Nebuni sunt si acum la fel cum erau si in trecut. chiar am patit de cateva ori,  si filmat chiar. Am patit si sa fiu sa nevoit sa intru pe acostament din cauza unui tit care depasea alt tir. Ideea este ca reactionam diferit in momentul in care ne este pusa viata in pericol. Uneori trag pe dreapta sa imi trag sufletul si sa constientizez cat de aproape am fost de moarte, alteori fac spume si sar sa il desfiintez pe prost (desi poate ala ma rupe pe genunchi). Important in intamplarea duduiei este ca nu vine nimeni sa te scuipe din senin. Tu vad ca insisti pe ideea cum ca scuteristul s-a bagat intre masina si bordura. Duduia sustine ca nu a facut absolut nimic gresit, un alt coleg sustine ca duduia conducea ca o tuta si de aceea a fost scuipata, scuteristul spune ca a fost calcat de duduie si ca aceastsa este nebuna. Care este adevarul? Tu ai fost acolo de sustii una si buna ca ala s-a bagat intre masina si bordura si este singurulu vinovat?

 

Eu sustin ca daca esti taran, esti pana la capat. Si eu am patit cu doua tiruri ce se depaseau de parca eu nu existam, era pe dealu negru. Eu spuneam ca ala are dosar penal. Ca stie sa se poarte cu femeile, vedem si din statusul de divortat de pe facebook. Deci si juridic si uman, se pare ca omul e contrazis. Sincer, eu nu am scuipat pe nimeni niciodata. Despre asta e vorba. Asa, aplica-ti tu metodele tale, smecherul ala pe ale lui, eu pe ale mele. Doar ca pentru ale lu' ala, uite, sunt niste articole prin codul penal. Adica nu numai oamenii il blameaza, ci si politia si justitia. Ca despre bunul simt nu mai zic.

Acum 5 ore, superbec a spus:

intreaba-l cati barbati a batut el :)

 

Dar ti se pare ca unul care scuipa femei bate barbati? Sau e de laudat ca scuipa femei? Sau batutul barbatilor e de laudat? In cartiere de romi, probabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
9 minutes ago, maa said:

sunt niste articole prin codul penal. Adica nu numai oamenii il blameaza, ci si politia si justitia. 

 

 

Prea multe filme americane in care criminalul este intotdeauna prins si pedepsit...si sistemul functioneaza ...

Vizionare placuta in continuare ,ca de la viata nu ai invatat nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, goe 75 a spus:

 

 

Prea multe filme americane in care criminalul este intotdeauna prins si pedepsit...si sistemul functioneaza ...

Vizionare placuta in continuare ,ca de la viata nu ai invatat nimic.

E bine ca ai invatat tu. Asa e, esti mai interesant ca bati femei sau le scuipi. Ai copii? Ii bati si pe ei? Daca nu ai, sa nici nu faci. Ca esti invatat la "skoala vetzi", nu ai nevoie sa te perpetuezi.

 

Acum 9 minute, goe 75 a spus:

 

 

Prea multe filme americane in care criminalul este intotdeauna prins si pedepsit...si sistemul functioneaza ...

Vizionare placuta in continuare ,ca de la viata nu ai invatat nimic.

Uite ca de data asta a functionat. Muistul are dosar penal. Sac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
3 minutes ago, maa said:

 

 

Uite ca de data asta a functionat. Muistul are dosar penal. Sac!

 

😂😂😂😂

Dosar penal de fb sau real?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, goe 75 a spus:

 

😂😂😂😂

Dosar penal de fb sau real?

 

Hai, te las, esti boring. Bafta!

Chiar acum, superbec a spus:

da tu ce te inflamezi asa? dai la milfa aia sau care-i treaba? sau tu esti aia flegmata?

 

da' tu de ce ii iei apararea lu ala? si pe tine te flegma tactu cand erai copil? sau pe ma-ta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Boring e sa vezi atat de multi indignati profesionisti pe net...

 

De-ar tine carantina 6 luni sa nu mai aveti bani de net ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, maa a spus:

 

 

 

da' tu de ce ii iei apararea lu ala? si pe tine te flegma tactu cand erai copil? sau pe ma-ta?

maa esti belbod? unde tin eu apararea cuiva? dispretuiesc scuteristii si nici nu dicriminez femeile... am ceva cu milenialii exaltati inca ... te gatui la monitor cand scrii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, maa a spus:

Eu sustin ca daca esti taran, esti pana la capat. Si eu am patit cu doua tiruri ce se depaseau de parca eu nu existam, era pe dealu negru. Eu spuneam ca ala are dosar penal. Ca stie sa se poarte cu femeile, vedem si din statusul de divortat de pe facebook. Deci si juridic si uman, se pare ca omul e contrazis. Sincer, eu nu am scuipat pe nimeni niciodata. Despre asta e vorba. Asa, aplica-ti tu metodele tale, smecherul ala pe ale lui, eu pe ale mele. Doar ca pentru ale lu' ala, uite, sunt niste articole prin codul penal. Adica nu numai oamenii il blameaza, ci si politia si justitia. Ca despre bunul simt nu mai zic.

 

Dar ti se pare ca unul care scuipa femei bate barbati? Sau e de laudat ca scuipa femei? Sau batutul barbatilor e de laudat? In cartiere de romi, probabil.

Eu vorbesc de niste reactii spontane, nicidecum de metode pe care le aplic in diverse situatii. Cu siguranta nu am niste reactii corecte(chiar lucrez la asta) si probabil si scuteristul a constatat ca a fost o gresala sa scuipe dar hai sa nu ne mai purtam ca si cum asta a gasit un geam deschis la o masina si a flegmat in masina. Daca tu cauti pe fb detalii despre scuterist si ne spui ca este un mizerabil pentru ca este divortat.....discutia noastra se opreste aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti astia destepti de stiti voi sa luati apararea nu va doresc decat atat sa fiti si voi putin tavaliti de astfel de specimente in trafic si dupa sa auzi scuza " da ce am facut ?" nu te- am vazut " 

Revin , acum cateva zile ma duceam spre alba iulia si inainte de  alba iulia sunte 2-3 intersectii  , se face verde si plec de la semafor si nahh cu motorul pleci mai repejor de fel ca trebuie sa nu stai cu masini langa tine  la jumatea intersectiei  din stanga trece una cu un audi a 3 si vireaza stanga prin fata mea la 10 m sa zicem ....  daca nu ma uitam stanga???? eu ma uit si drepta si stanga chiar daca am verde bunnn  dai frana  destul de rapida plus ca deja eram pe accelerare   .... bun ajung in stanga  si ma uit si pregatit sa injur deja  ce crezi femeie pnm in secunda aia  am zis ca nu merita  darrrr surprizaaaaaaaaa vorbea la telefon  si inca cevaaa era de la rutiera :)))  masina de DB  ea era imbracata in hainele de politie de rutiera pffffffff  de nu am injurato de nu am mascarito  si dupa mi am vazut de drum . ehhh acum concluzia  trecere pe rosu vorbind la telefon  sanse 80% de accident   eu posibil maini rupte picioare coaste etc  oare cum mai poti fii calm? aaa si sa nu mai punem ca era si politista  avea in jur de 25  -28 ani  continuarea o faceti voi pe mine m a durut la bascheti ca era de la rutiera  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 21.03.2020 la 20:48, mad.alin a spus:

Eu vorbesc de niste reactii spontane, nicidecum de metode pe care le aplic in diverse situatii. Cu siguranta nu am niste reactii corecte(chiar lucrez la asta) si probabil si scuteristul a constatat ca a fost o gresala sa scuipe dar hai sa nu ne mai purtam ca si cum asta a gasit un geam deschis la o masina si a flegmat in masina. Daca tu cauti pe fb detalii despre scuterist si ne spui ca este un mizerabil pentru ca este divortat.....discutia noastra se opreste aici.

cu dosar penal deschis te cred si eu ca o fi constatat ca e gresit sa scuipi. "orice om ii e frica de o plangere penala", nu?

desi sunt multi primitivi pe-aici care il apara si care ar face la fel. sau chiar mai rau. ca asa sunt se simt ei barbati. bine, probabil pana se trezesc cu dosar penal si atunci o dau in lasitate si neasumare, spunand ca e gresit sa scuipi. mari smecheri, ce sa zic. se uita prea mult la dana budeanu.

 

 

Oricum, pentru idiotii care se trezesc sa aprobe sau sa se laude cu scuipatul, topicul asta nu l-am deschis ca sa dezbatem. Nu e nimic de dezbatut si deja mi-am pierdut timpul raspunzand prea multor jeguri umane si sociale. Nu voi mai raspunde. Topicul asta era asa, sa ii transmiteti muistului ala ca nu e frumos sa scuipi. Probabil a fost traumatizat in copilarie sau a fost privat de educatie, nu stiu. Dar la o anume varsta mi se pare ca nu ai nicio scuza pentru scuipatii si bataia pe care ti-ai luat-o de la parinti in copilarie. Exista carti, exista internet, psihologi, inclusiv psihologi pe internet sau spitale de psihiatrie.

 

Am transmis moderatorilor sa stearga topicul, sau sa-l inchida. Dar se pare ca si ei sunt de acord cu cei de pe aici care scuipa sau care argumenteaza scuipatul. Se pare ca nu mai e ce-a fost nici motociclism.ro. Asa ca nu voi mai intra pe-aici. Asa ca, scupaciosilor, dezlantuiti-va!

 

Ah! Si sa nu uit. Nu va mai bagati pe langa borduri, incepatorilor! Ca va murdariti pe adidasi si apoi va apucati sa scuipati lume pe strada, ca oricum sunteti niste lasi si nu va asumati ca ati gresit sau ca habar nu aveti sa mergeti precaut de parca v-a luat mamica (aia care va scuipa cand erati mici) strada cand v-ati facut mari. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.03.2020 la 21:58, GoodKat a spus:

Ma intreb care e logica aplicata atunci cand isi cumpara o masina pe care nu o pot parca cum trebuie, de circulat, vai steaua lor, in general.

 

Ma dezamagesti, atat de simplu e:

 

Daca trece animala pe rosu tu mori, ea nu, pentru ca SUV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca politia vorbeste la telefon ,la volan , cand mie mi-a trecut pe rosu o cucoana vorbind la telefon si am franat sa nu fac accident, ce poti sa faci in cazuri de astea ? Sa iti spui viata e frumoasa si sa mergi mai departe pentru ca sa iti faci dreptate singur , hmmm, iti faci tot tie rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Acum 17 ore, maa a spus:

 Ca stie sa se poarte cu femeile, vedem si din statusul de divortat de pe facebook. 

... Adica nu numai oamenii il blameaza, ci si politia si justitia.

... Uite ca de data asta a functionat. Muistul are dosar penal. Sac!

 

Acum 17 ore, maa a spus:

da' tu de ce ii iei apararea lu ala? si pe tine te flegma tactu cand erai copil? sau pe ma-ta?

 

Acum 10 ore, maa a spus:

Oricum, pentru idiotii care se trezesc sa aprobe sau sa se laude cu scuipatul, topicul asta nu l-am deschis ca sa dezbatem. Nu e nimic de dezbatut si deja mi-am pierdut timpul raspunzand prea multor jeguri umane si sociale. Nu voi mai raspunde. Topicul asta era asa, sa ii transmiteti muistului ala ca nu e frumos sa scuipi. Probabil a fost traumatizat in copilarie sau a fost privat de educatie, nu stiu. Dar la o anume varsta mi se pare ca nu ai nicio scuza pentru scuipatii si bataia pe care ti-ai luat-o de la parinti in copilarie. Exista carti, exista internet, psihologi, inclusiv psihologi pe internet sau spitale de psihiatrie.

 

Am transmis moderatorilor sa stearga topicul, sau sa-l inchida. Dar se pare ca si ei sunt de acord cu cei de pe aici care scuipa sau care argumenteaza scuipatul. Se pare ca nu mai e ce-a fost nici motociclism.ro. Asa ca nu voi mai intra pe-aici. Asa ca, scupaciosilor, dezlantuiti-va!

 

Lucrand cu materialul clientului., ajung la concluzia ca:

- Tu nu duci la discutii contradictorii in mediul online.

- Nu te-a jignit nimeni, ti-a vorbit lumea decent, nu era sa ajungi la morga fiindca esti pe doua roti. 

- Date fiind circumstantele si postarile tale, inclin sa cred ca esti evident mult mai labil decat scuteristul. 

 

Daca ai fi membru cu prezenta constanta aici (of, of, nu mai e nici motociclism ce a fost, zise ...) ai sti ca o lege nescrisa este sa lasi *** sa moara pe muzica lor si nu sa cenzuri discutiile ca sa ii salvezi. Asa stim toti cu cine avem de-a face. 

 

Nu o sa iti duca nimeni dorul. Aici nu e FB. 

Du-te.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.03.2020 la 21:42, PoliBuc a spus:

Cea mai tare a fost cand o fatuca mi-a taiat fata intrand pe ROSU (din stanga), o prind la urmatorul semafor si o intreb daca este proasta. Raspuns dezarmant... DA !!! Am plecat mai departe...

 

Șah mat.

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...