Sari la conținut

Atentie la tepe


Z.Lucian
 Share

Postări Recomandate

19 hours ago, TETEA. said:

Nu inteleg cum ai tras  oncluzia ca merg doar impinse... ba! A zis vanzatorul asta? Pune un quote cu discutia.

Sau te-a deranjat ca ti-a facut dedicatie in anunt?

Acelasi raspuns si pentru motocicleta cealalta. Si nu, chiar nu ma intereseaza deloc "dedicatia". Ma enerveaza doar ca minte si nu vrea sa modifice sau sa mentioneze asta in descriere. Uite aici un screenshot. Bine ca nu poate sa dea delete la mesaje :). Acum nu mai raspunde.

Plus ca din cate vad anuntu e de mult pe site, doar ca el le actualizeaza zilnic, probabil ca sa para noi, chiar nu stiu.

image.thumb.png.370b7475baa9f75fe1de3b35fcc40763.png

8 hours ago, Eduard Matei said:

Acelasi raspuns si pentru motocicleta cealalta. Si nu, chiar nu ma intereseaza deloc "dedicatia". Ma enerveaza doar ca minte si nu vrea sa modifice sau sa mentioneze asta in descriere. Uite aici un screenshot. Bine ca nu poate sa dea delete la mesaje :). Acum nu mai raspunde.

Plus ca din cate vad anuntu e de mult pe site, doar ca el le actualizeaza zilnic, probabil ca sa para noi, chiar nu stiu... ba!

image.thumb.png.370b7475baa9f75fe1de3b35fcc40763.png

 

Editat de Eduard Matei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 102
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

A scris "normal ca functioneaza", dupa care a zis ca sunt pt piese. Nu stapaneste bine limba romana, si cred ca fiecare ati vorbit pe limba lui. Oricum nu e toata discutia. 

Asta nu e tepar, doar un parlit trist. Tepele nu se dau asa, sa scrie una in anunt si la telefon sa spuna contrariul. Ca se lamureste clientul si nu mai vine sa vada marfa. Un tepar care se respecta o tine pe a lui si cand ii arati ca e cadrul stramb, iar de bataia din motor spune ca "toate face asa!".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Las si io asta aici.Nush daca topicu e de orice țepe..nahhh1433150297_Screenshot_20230119-090132_SamsungInternet.thumb.jpg.c58bc151450abf0e25a909c472d04231.jpg

Am mers mai departe...am dat adresa planeta marte,nr tel 89898989 sat beijing,tara uruguai🤣🤣🤣🤣A zis ok,si a cerut nr de card🤮🤮🤮

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...