Jump to content
Sconcs

Aprilia SR50 Factory, 2T, carburatie, impecabil

Recommended Posts

Posted (edited)

Aprilia SR50 Factory 2007
- carburatie, 2T;

- consum 2,5-3%, viteza max.75-80km/h;
- acte 100% în regula (carte rar, certificat înregistrare primăria sector 4, itp pana pe 18.06.2020, asigurare RCA 6 luni, se vinde cu contract de vânzare cumpărare și fiscal din aceeași zi) ;
- impecabil tehnic - revizie în luna mai 2020 la Scuter Centre - schimbat carburator Malossi, bendix, cdi, muzicuta, baterie, bujie, filtru aer, antigel, etc. (dețin facturi 1200 lei), ulei 2t Motul Scooter Expert;
- foarte bun estetic - pozele sunt făcute in luna mai 2020, nu acum 10 ani :), topcase original Aprilia;
- separat pot vinde multe piese utile - set complet carene, set roti, furca, amortizor, etc.
- se poate vedea în Bucuresti - zona Piața Sudului, accept orice verificare la service, rog seriozitate maxima.

PRET: 6000 lei, usor negociabil. TEL.0722610385

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Edited by Sconcs

Este din 2007? Câți km are?

E frumușică.

Pe bord,25.000. În fapt, multe piese (cilindru, chiulasa, variator, furca, amortizor spate) au fost transplantate de la o aprilia sr50 cu 1200 km.

Eftin.inca 3000 lei și cumperi unul nou in 4t

Nu o pârâitoare care miroase urat in 2t

Da,știu ce vorbesc.baraiam la unul 2t asemănător in urma cu 11 ani.consuma mai mult decât un maxiscuter 250 carburatie in oraș.mie îmi consuma 5% in oraș cu carbelitor de 19....asta are un 17,5 iar diferența e insignifiantă fata de 19

Deci să-i dau foc? 

Serios acum, nu inteleg sensul postarii. Am prins, domnul e incompatibil, inteleg de ce, e maestru in scutere pentru ca stie ce vorbeste ,ca a avut un scuter in 2 timpi care mirosea urat si consuma 5 la suta, daca mai pune 3000 lei, ia unul nou in 4 timpi (nu stiu de unde, n-a zis). Dar sa nu poti sa te abtii sa postezi, asta chiar ca nu inteleg...

Nu mai minciuni  cu un consum de 2,5% la vale,cu motorul la relanti  însuma 2,5personal îl consider o mizerie sinistra ,iar tu ceri cel puțin triplu

Consuma mai puțin în oraș un scuter de 300 injecție... Cine ar vrea o pârâitoare 49,in 2t, veche de 13 ani cu 1200e? Dau 1500-1600 și cumpăr mai nou de 300 care consumă și mai putin

Oricum prețul e mega funny

Caracterincompatibil poate sa ofere servicii de asistență cumpărare, îl iei drept prieten când mergi sa vezi un fier și scoți un preț mult mai bun :))

Ai dreptate, scuterul e vechi, consuma enorm și are preț astronomic. Eu ma interesam de motivul pentru care nu poți sa te abții sa nu te bagi în seama în condițiile în care nu ești interesat. 

Acum 4 ore, Sconcs a spus:

Deci să-i dau foc? 

Serios acum, nu inteleg sensul postarii. Am prins, domnul e incompatibil, inteleg de ce, e maestru in scutere pentru ca stie ce vorbeste ,ca a avut un scuter in 2 timpi care mirosea urat si consuma 5 la suta, daca mai pune 3000 lei, ia unul nou in 4 timpi (nu stiu de unde, n-a zis). Dar sa nu poti sa te abtii sa postezi, asta chiar ca nu inteleg...

Cum sa ii dai foc....dubleaza-i pretul. Sa moara gusterii de oftica ca ai un scuter scump.

Acum 13 ore, caracterincompatibil a spus:

Nu mai minciuni  cu un consum de 2,5% la vale,cu motorul la relanti  însuma 2,5personal îl consider o mizerie sinistra ,iar tu ceri cel puțin triplu

Consuma mai puțin în oraș un scuter de 300 injecție... Cine ar vrea o pârâitoare 49,in 2t, veche de 13 ani cu 1200e? Dau 1500-1600 și cumpăr mai nou de 300 care consumă și mai putin

Oricum prețul e mega funny

Din pacate are dreptate , prea scump pentru acest model, Aprilia ,nu-s cine stie ce la calitate , iar cu 940 euro eu mi-am luat un Beverly de 250 injectie si din 2006, 

Parerea mea este ca ceri prea mult, sau mai bine zis nu-i prost cine cere ,este prost ala care da atatia bani pe o partaitoare in 2T.  😃😃😃

Scuterul chiar arata bine si pare intretiut cu destula atentie, insa si eu consider ca pretul e cam dublu fata de valoarea lui. Sper totusi sa-l vinzi cu cat ti-ai propus, toti vrem sa scoatem cat mai aproape de cheltuiala initiala desi e cam imposibil.

Ca idee, la banii astia gasesti poate un burgman 400 injectie si poate si abs.

Iti urez spor la vanzare!

Multumesc! In urma urarilor colegilor de forum, pretul ajunge la 5000 lei si ramane asa pe termen nelimitat.

Paraitoarea s-a vândut la un preț astronomic. Se pare ca nu toată lumea trăiește din ajutor social. 

Acum 15 minute, Sconcs a spus:

Paraitoarea s-a vândut la un preț astronomic. Se pare ca nu toată lumea trăiește din ajutor social. 

Ce legatura are...?

Anyway, felicitari!

Acum 44 minute, Sconcs a spus:

Dovada că sunt mulți oligofreni raportat la numărul de vânzători fomiști,angajați cu salariul minim pe economie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...