Sari la conținut

Posesor BMW R 1200RT - Timisoara


rebel1
 Share

Postări Recomandate

Salutare la toti!

 

Avem vreun posesor prin Timisoara, sau imprejurimi de BMW R1200 RT?

As avea nevoie de un info, si as vrea sa vad pozitia la el.. dau si berea - evident ;) .

 

 

Multam' si asfalt uscat la toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ce inaltime ai? eu si cu saua ridicata, aveam mici probleme dupa cateva ore, cu genunchii. Am 1.80. Motoreta are o pozitie foarte comoda, mai putin genunchii, sunt cam adunati/indoiti. Dupa 2 ore necesita pauza 10 minute, alfel amortesti binisor. Sa nu intelegi gresit, am facut si 700-800km in Ro cu ea-fara autostrazi , intr o zi. n-ai treaba. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, rebel1 a spus:

undeva la 1.75.. Ideea e ca vreau sa stau cu talpile jos.. si trebuie sa si probez pozitia!

Merge, ba chiar mai ok la 1.75. Clar, trebuie probat. Vezi si pe fb, acolo e mai activa lumea, exista grupuri moto regionale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, Adrian M. a spus:

Salut. Ce inaltime ai? eu si cu saua ridicata, aveam mici probleme dupa cateva ore, cu genunchii. Am 1.80. Motoreta are o pozitie foarte comoda, mai putin genunchii, sunt cam adunati/indoiti. Dupa 2 ore necesita pauza 10 minute, alfel amortesti binisor. Sa nu intelegi gresit, am facut si 700-800km in Ro cu ea-fara autostrazi , intr o zi. n-ai treaba. 

Hmm...n-as zice. Personal, nu-mi amintesc sa fi avut problema asta si am avut cateva zile pe ea cu 1000 km/zi (nu numai pe autostrada). Inaltimea mea e de 177 cm.

Vad ca ai un GSA acum @rebel1. Nu l-as da pt. un RT, mai ales ca este GSA si nu GS. Eu am facut invers. Am dat RT pe GS LC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 29.05.2020 la 20:16, alexgrp a spus:

Hmm...n-as zice. Personal, nu-mi amintesc sa fi avut problema asta si am avut cateva zile pe ea cu 1000 km/zi (nu numai pe autostrada). Inaltimea mea e de 177 cm.

Vad ca ai un GSA acum @rebel1. Nu l-as da pt. un RT, mai ales ca este GSA si nu GS. Eu am facut invers. Am dat RT pe GS LC.

nu dau GSAul  asta e clar.. she's my baby :D ..

Am adresat acest topic pentru a ajuta un prieten .

Multumesc, si asfalt uscat la toata lumea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...