Jump to content

Vand Pantaloni Textili Mugenrace L

Recommended Posts

Vand o pereche de pantaloni textili MugenRace.

http://www.mugenraceshop.com/termek/textil-nadrag-5

Am o geaca Mugen, si am vrut sa iau si pantaloni sa fie costum. N am gasit noi sa cumpar pe la noi, insa am gasit pe olx. Din pacate  vanzatorul nu a fost chiar cinstit, nu mi-a spus de defect, in poze nu se vedea.  Eu am platit 400 lei pe ei, in ideea in care erau ca noi, si noi sunt 160 euro plus transport....

Marime L, mesada termica, protectii genunchi incluse. Buzunare pentru protectii solduri. Au un mic defect, se vede intr o poza-descusuti pe cca 2cm, si reparati prost. Ar trebui reparati la croitorie, sa nu se desire-momentan tine ok reparatia, dar nu m-as baza pe ea. I-as fi reparat eu, si sa raman cu ei. Dar din pacate, nu i suport-imi e prea cald in ei. Ideali pentru cei care sunt mai frigurosi, sau vor un pantalon de vreme rea. Bine, eu nu sunt un reper, merg cu pantaloni full mesh la 10 grade :))))

Tinand cont de situatie, pretul meu este 200 lei.

Dimensiuni, cca :

Lungimea dintre picioare 80

Latime la sold 48-50 si 110 lungime

Ca sa va faceti o idee de marime, sunt ok pentru 1.80-185, si max 95 kg. La 95.7 ale mele, sunt fixi pe burta. ma cuprind, dar fixi.

Locatia -Bucuresti.

Date contact-0743180271, sau pm.

image_4.jpg

image_5.jpg

image_6.jpg

image_2.jpg

image_0.jpg

E, uite acesta este motivul pt care nu cumpar de pe Olx in vecii vecilor, amin, pt 100 de lei sunt in stare sa.ti vanda si un furtun  de frana taiat.

Succes la vanzare

Acum 8 ore, Djenavar a spus:

E, uite acesta este motivul pt care nu cumpar de pe Olx in vecii vecilor, amin, pt 100 de lei sunt in stare sa.ti vanda si un furtun  de frana taiat.

Succes la vanzare

Mda, de regula miros potentialul pericol. N am fost pana acum fentat. Toate au un început, se pare:)) ms, cred ca pretul cerut este decent, incerc sa nu sar calul. Poate imi fac timp si ii duc eu la croitor pentru reparatie. 

• 2 weeks later...
La 17.06.2020 la 10:54, caracterincompatibil a spus:

Mă tenteaza

N-ai dat nici un semn, vorbim , treci sa i vezi-probezi.

Chiar sunt ok, exceptie defectul. SI nu o zic ca sa i vand, da i in spanac de bani.  Daca as fi putut sa i suport ii tineam, dar ma incing in ei. Si pana la urma mi-am luat blugi moto, pentru zile mai racoroase.  Cum am spus, nu s un reper, merg cu geaca plus pantaloni mesh tot timpul  aproape :)))

Acum 2 ore, caracterincompatibil a spus:

Te sun când mă întorc în bucale

ok!

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • l.u.v locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...