Sari la conținut

Caut un suflet bun


Postări Recomandate

După cum spune și titlul, caut un suflet bun care să îmi regleze/strângă oglinzile, astăzi ,contra unor beri reci atent selecționate de la magazinul din colț. Vin eu în București ,dacă ar fi în sector 2 ,cu atât mai bine. Mâine plănuiesc o ieșire cu moto și nu am cum să plec așa. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 58
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Flower-Power said:

După cum spune și titlul, caut un suflet bun care să îmi regleze/strângă oglinzile, astăzi ,contra unor beri reci atent selecționate de la magazinul din colț. Vin eu în București ,dacă ar fi în sector 2 ,cu atât mai bine. Mâine plănuiesc o ieșire cu moto și nu am cum să plec așa. Multumesc!

La Grant Racing lucrau si sambata inainte de pandemie... Nu le dai un telefon? Sau te urci pe ea si faci un drum pana acolo.

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, ovi_ice a spus:

Ah...si eu care credeam ca e altceva :)))))

De tine depinde, se caută suflet bun dar și cu cheia potrivită.

Editat de JCDenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Floricico,daca erai la Cluj,te ajutam cu mare placere! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, XaeL a spus:

La Grant Racing lucrau si sambata inainte de pandemie... Nu le dai un telefon? Sau te urci pe ea si faci un drum pana acolo.

Nu s-au băgat la ele data trecută, de frică să nu le rupă. Sunt prinse în suruburi ceva mai atipic.

Acum,dacă se vor rupe, măcar știu o treabă. 

Pentru ceilalți consăteni:Pot și mâine dimineață să ajung cu moto.mulțam'!

Acum 4 minute, Christian 1 a spus:

Floricico,daca erai la Cluj,te ajutam cu mare placere! :)

Mulțumesc..te cred! 🤗

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 minutes ago, Flower-Power said:

Nu s-au băgat la ele data trecută, de frică să nu le rupă. Sunt prinse în suruburi ceva mai atipic.

Dar ...aveai in plan sa mentionezi asta candva, nu? Ca sa nu le rupa fix sufletul ala bun care vine cu cheile contra bere....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Flower-Power a spus:

După cum spune și titlul, caut un suflet bun care să îmi regleze/strângă oglinzile, astăzi ,contra unor beri reci atent selecționate de la magazinul din colț. Vin eu în București ,dacă ar fi în sector 2 ,cu atât mai bine. Mâine plănuiesc o ieșire cu moto și nu am cum să plec așa. Multumesc!

 

Acum 29 minute, Flower-Power a spus:

Nu s-au băgat la ele data trecută, de frică să nu le rupă. Sunt prinse în suruburi ceva mai atipic.

Acum,dacă se vor rupe, măcar știu o treabă. 

In ce consta "atipic-ul "oglinzilor ??

Trebuie vreo cheie speciala sau ce ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vine dreaptă pe prindere..atât am reținut din explicațiile primite. 

Mâine dimineață mă văd cu Ovidiu să vedem dacă reușește să le dea de cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 45 minute, john17 a spus:

Eu le-am strans anul trecut în benzinărie. Nici atipice nu mi s-au părut, dar nici bere n-am primit! 

Da, dar m-am oferit să îți dau o cafea pentru deranj și ajutor. Tu ai zis că nu! De unde să știu eu că trebuia o bere la 9 dimineața. Dau și bere ,nu e problemă!

Nici mie nu mi se par atipice dar nu mă pot pronunța prea mult , o fi fost prea mică problema și nu aveau timp. Nu am de unde să știu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Flower-Power vezi ca exista un fel de soluție de la Bison cu care dai pe șuruburi inainte sa le strangi si nu se mai desfac de la vibratii. Se gaseste la orice magazin de bricolaj. Ai grija ca sunt doua feluri: una anti vibratii, care iti permite sa mai desfaci totusi ulterior, cu cheia ..si una care lipeste permanent.

@inginerii forumului: imi cer scuze pt eventualele inexactități din descriere, n-am cunoștințe tehnice elevate, ca altii de aici. Daca vreunul dintre voi stie sa ii spuna mai clar ce sa ceara, sunteti invitatii mei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, XaeL a spus:

@Flower-Power vezi ca exista un fel de soluție de la Bison cu care dai pe șuruburi inainte sa le strangi si nu se mai desfac de la vibratii. Se gaseste la orice magazin de bricolaj. Ai grija ca sunt doua feluri: una anti vibratii, care iti permite sa mai desfaci totusi ulterior, cu cheia ..si una care lipeste permanent.

@inginerii forumului: imi cer scuze pt eventualele inexactități din descriere, n-am cunoștințe tehnice elevate, ca altii de aici. Daca vreunul dintre voi stie sa ii spuna mai clar ce sa ceara, sunteti invitatii mei.

ai imbatranit DEGEABA...

cand o femeie spune.... caut un suflet bun... si tu i spui ca exista o solutie albastra de strans suruburi e nasol man

😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, john17 a spus:

Crezi că asta își dorește? :huh:

 

Acum 8 ore, ianachim a spus:

ai imbatranit DEGEABA...

cand o femeie spune.... caut un suflet bun... si tu i spui ca exista o solutie albastra de strans suruburi e nasol man

😂😂😂😂😂

 

 

 

Ma nush, da' pare ca tot cu Tinder-ul faci treaba, aici numai mistouri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, robert23mg a spus:

Cate costume de polițiști or fi deja pe drum?

 

Loctite albastru e pentru șuruburi

 si eu recomand ALBASTRU special gandit pentru ... vibratii😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...