Sari la conținut

ATENTIE pericol mare de accident


Postări Recomandate

In cele din urma au curatat mizeria aia? Sau macar s-a mai sters? Cam am treaba in zona si nu am chef sa vad iarasi o sala de ortopedie pe dinauntru :(((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apa aia probabil era contaminata cu jeg... ca ei isi incarca cisternele din lacul (aductiunea de apa, ma rog) de la 23 August (National), ca e sectoru 2. Sectoru 3 isi ia din lacul IOR.

 

Existau la un moment dat masini care in fata stropeau si intre roti aveau o perie cu care curatau. Daca doar dai cu apa pe strada (si fara presiune) faci doar mocirla :))

 

Acum ca i-au amendat, nu vine nimeni pagubit sa ceara daune?

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Acum 1 oră, switch a spus:

Apa aia probabil era contaminata cu jeg... ca ei isi incarca cisternele din lacul (aductiunea de apa, ma rog) de la 23 August (National), ca e sectoru 2. Sectoru 3 isi ia din lacul IOR.

Nu era contaminata apa din lac. De ani de zile se spală cu apa din lac și nu au fost problemele astea, nu ai văzut filmări că aluneca ca gheața? 

Am înțeles că era o soluție dezinfectantă, cine dracu știe ce rahat au încurcat de a ieșit așa ceva! 

Oricum, astăzi înspre seară curățaseră carosabilul peste tot, am întrebat 2 polițai dintr-un echipaj, care mi-au spus că nu mai sunt probleme. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, astazi, la doua zile de la incidentul de pe langa piata Delfinului, am intalnit in trafic o vidanja, care stropea cu o solutie super alunecoasa. Gigelu de la volan spunea ca e dezinfectant. Aveti maaaaare grija! Eventual sunati la politie. M-am gandit la asta cam tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, john17 said:

Da, dar m, urim sănătoși, necoviduiți! 

Depinde pe cine crezi. Daca esti pro teoria conspirației, ar fi bine sa nu mori in perioada asta, ca te raporteaza deces de covis. In plus, conservarii vor sa te omoare, asta se stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...