Sari la conținut

La mare, la soare, relaxare.


bmwio
 Share

Postări Recomandate

nu stiu ce sa zic.plaja si apa arata jalnic. In Bg sunt plaje adevarate, ce are Balcicul e pistol cu apa. fiecare insa cu gusturile lui. Dupa ce am vazut ce mare in e BG, la noi pare o balta statuta.

 

Acum 22 ore, bmwio a spus:

Fiecare cu gusturile lui, noua ne place să facem baie nu plaja, iar aici apa este excelenta, alege cine ce vrea.

Ai dreptate, șezlongurile sint pentru cocalari.

 

IMG_20200705_094317266.jpg

nu mai pune poze d/astea horor ca sperii lumea : )

clar gusturile nu se discuta dar nici asa...

 

si cand te gandesti ca la cativa km ai super plaja...

 

Cam asa..

20200705_133658.jpg

20200705_151028.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde e plaja mai nene, ca bate apa in faleza ca in olimp prin anii 2005?!?!/? Eu bag seama ca puneti poze naspa sa nu vina romanii in coltul vostru de paradis...

Editat de einstein1984
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă interesează foarte puțin dacă va place, am crezut că interesează pe cineva, importante pentru noi sint liniștea, apa, umbra, mincarea la Ariciu, drumul excelent, mișcarea pina și de la plajă și hotelul, sa auzim de bine.

Pietrele din poza erau de lîngă dig.

IMG_20200707_093749363_MP.jpg

Editat de bmwio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ..daca 2 iti spun ca esti,"beat",te culci.(asa e zicala).

Daca nu ti pasa ca feedback ul este negativ pt mizeria aia de plaja nu i bai.pune poze cu mancarea,drumul etc.Repet.Plaja nu e deloc punctul forte la Balcik.respect.ps:pozele mele iti sunt pe plac?ca sa calibram nivelul intreb.respect.

Pps:bmw?..mda.noi suntem cu japo,:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 minute, foxbat a spus:

Pai ..daca 2 iti spun ca esti,"beat",te culci.(asa e zicala).

Daca nu ti pasa ca feedback ul este negativ pt mizeria aia de plaja nu i bai.pune poze cu mancarea,drumul etc.Repet.Plaja nu e deloc punctul forte la Balcik.respect.ps:pozele mele iti sunt pe plac?ca sa calibram nivelul intreb.respect.

Pps:bmw?..mda.noi suntem cu japo,:))

Piticule, eu nu m-am adresat nimănui, nu îți place ce am scris treci mai departe, nu comenta la adresa mea, este prea marunt.

Sau du-te unde vrei cu catelul și mucles.

Am văzut că ești foarte "iubit" de multi motocicliști de pe forum.

Editat de bmwio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, Baxxter a spus:

Buahahahahaha.  De parca ar fi nevoie sa denigreze cineva cacatul din Mamaia 😂😂😂

 

https://stirileprotv.ro/lbin/amp/index.php?article_id=3858239

Tupeu tipic, mai nasol e ca astia din presa care ii iau interviul nu comenteaza si nu o iau la întrebări. Dar are dreptate intr-o privinta: s au luat masuri anti guvid: hotelurilrle combat acest virus cu salmonella, toxi infecții si cine știe ce alte minuni 😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, bmwio a spus:

Piticule, eu nu m-am adresat nimănui, nu îți place ce am scris treci mai departe, nu comenta la adresa mea, este prea marunt.

Sau du-te unde vrei cu catelul și mucles.

Am văzut că ești foarte "iubit" de multi motocicliști de pe forum.

Rusine sa iti fie.limbaj si atitudine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, bmwio a spus:

Piticule, eu nu m-am adresat nimănui, nu îți place ce am scris treci mai departe, nu comenta la adresa mea, este prea marunt.

Sau du-te unde vrei cu catelul și mucles.

Am văzut că ești foarte "iubit" de multi motocicliști de pe forum.

 

Ah, minunat acest forum! in fiecare zi aflii expresii noi! 

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, foxbat a spus:

Rusine sa iti fie.limbaj si atitudine.

.....iar nu ai bani de benzina de stai pe forum.....

Asa ti trebuie daca nu ai venit la ieseala de Thassos😂😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îl doare la cardan pe guvid, trece prin stațiuni ca Ștefan printre turci.

Btw, cum mai e pe litoralul nostru? Că de câtiva ani n-am văzut decât poze de acolo. Nu că aș face curse pe la bulgari, n-am fost decât o singură dată la SB, acum vreo 5-6 ani și cam se simțea diferența.

Ok, să fim patrioți și să susținem Horeca din Ro. Merci, dar aleg să selectez unde mănânc sau dorm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, GoodKat a spus:

 

Intra covidu in statiune si cand vede ce e acolo, isi cere scuze si pleaca. :crack:

Mnaa,guvidu intra in carantina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, ianachim a spus:

eftin’ de MAMAIA😂😂😂

5A62C718-BB8F-43C6-A572-A5914910C125.png

 

Acum 35 minute, Lucian_M a spus:

De banii ăia îți alegi un litoral european.

Sunteti saraci si carcotasi! Ahh si sa nu uit manipulabili de presa din alte tari care arunca cu noroi in litoralul nostru. Mars la greci, turci, bulgari cu voi 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 46 minute, Lucian_M a spus:

De banii ăia îți alegi un litoral european.

problema e ca la Bilbao sau la Mikonos or avea plaje blue flag, dar nu au gagici ca la noi. Nu au sezlonguri pe plaja, nu ai de unde sa iti iei o bere sau un frape (nu mai zic de Moet), te injura lumea daca arunci o tigara in nisip, nici seminte nu ai de unde lua. 

Editat de einstein1984
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

In loc de boceala pe net , mai bine va puneti pe trimis scrisori de multumire patronilor si managerilor  de pe litoral , pentru ca incompetenta lor v-a facut sa explorati si alte locuri minunate....hm...dar asa nu mai stie nimeni ca ati fost in Grecia , cocalarilor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io-te cum mi-ați deschis noi orizonturi...

 

Btw: doar la noi (Costinești, acum vreo 5 ani) am văzut cum se îngroapă în bușit osul de la copanel. Bineînțeles, și țigările, dar și pampersul, că e departe coșul de gunoi. Străinii sunt proști, ei nu fac șmecherii din astea, nu-i duce capul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, ianachim a spus:

.....iar nu ai bani de benzina de stai pe forum.....

Asa ti trebuie daca nu ai venit la ieseala de Thassos😂😂😂

S-au specializat in contre, unde scrie cineva vine și critica, pacat, alta data se dădea cu moto și nu avea timp de forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Daca tot v-a plucut Balcic, revin cu seria de toamna, acum cu plaja, sezlonguri, umbrele, terasa, ca la Mamaia, dar fara cocalari, manelisti, porub fiert, seminte si alte bunatati, cu cazarea la marginea plajei.

B1.jpg

B6.jpg

B9.jpg

B3.jpg

B2.jpg

B4.jpg

B5.jpg

B7.jpg

B8.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sint de acord ca exista plaje adevarate, pustii, cu nisip deosebit, cu ape limpezi, in alte locuri decit Balcic, nu am comentat nimic. Doar ca mie imi place doar sa fac baie, sa inot cit pot in ape linistite, sa fiu in oras, sa am unde sa ma plimb, sa merg la o terasa decenta sa maninc ceva traditional, local, sa stau intr-o casa nu in cort, sa am conditii normale.

Asta e diferenta si in plus este distanta, in 4-5 ore ajung, sint 280 km, fiecare este liber sa aleaga ce ii place si cum se simte mai bine.

Iar daca este sa-mi aduc aminte de plajele din Bulgaria, intre 1990-1994 cind mergeam in Turcia le-am incercat pe toate pe ruta Varna-Tarevo.

Editat de bmwio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...