Sari la conținut

Inchirieri motociclete Yamaha Tenere 700 din 2020


Postări Recomandate

Vrei sa testezi o Yamaha Tenere 700 din 2020 pe parcursul unei intregi zile fara limita de km atat pe sosea cat si in offroad?
Nu ai o motocicleta insa te mananca palmele pe vremea asta minunata?
Oferim spre inchiriere o flota de 6 motociclete Yamaha Tenere 700 din 2020.
Motocicletele pot fi inchiriate si individual cu 99 eur/zi + TVA plus o garantie de 1000 euro sau 4900 ron.
Motocicletele se ridica si se aduc inapoi la sediul nostru din Otopeni, Str. Traian, Nr.20
Motocicletele au RCA nu trebuie platite alte taxe.
De la 3 zile in sus pretul devine 89 eur/zi + TVA.
De la 4 motociclete inchiriate peste 3 zile pretul devine 75 eur/zi + TVA.
Motocicletele pot fi inchiriate cu genti laterale de bagaje (la cerere). Nu oferim echipament(geaca, casca, manusi).
Nu ai limita de km!
Yamaha Tenere 700 este o motocicleta duala, permite si accesul traseelor offroad.
Vrei sa faci o iesire moto si nu ai cu cine?
La cerere oferim ture ghidate de 1 zi sau 3 zile.

Pentru detalii, plata si contract contacteaza-ne prin:
- email: info.@.adventuretour.ro
- telefon: 0728.ADV.ADV (0728-238.238 )

 

IMG_20200626_142636.jpg

WhatsApp Image 2020-06-26 at 22.40.33.jpeg

WhatsApp Image 2020-06-26 at 22.40.34.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Card (inclusiv pentru garantie)? 

CASCO inclus?

Pot lasa motocicleta mea la voi cat iau un Tenere?

 

Daca e da la toate, va sun imediat ce aranjez sa imi iau o zi de concediu, ca voiam sa cumpar un Tenere si prefer sa dau 100 de euro (+ TVA) inainte de a da 10,000.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hint, Plescoi nu le inchiiaza el, sunt mobrele de la RAMS.

Sigur au casco, dar garantia e ceva standard in domeniul inchirierii de moto.

Editat de ERU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil si daca inchiriezi un scuter din ala mic e mult mai ieftin, dar vorbim de motociclete de 10.000 de euro, noi noute, sub 5000 km. Scump sau ieftin tine si de buzunar, nu cere 250 pe zi cum am vazut la niste BMW la altii, pentru ce vreau eu pretul e OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, AdrianB1 a spus:

Card (inclusiv pentru garantie)? 

CASCO inclus?

Pot lasa motocicleta mea la voi cat iau un Tenere?

 

Daca e da la toate, va sun imediat ce aranjez sa imi iau o zi de concediu, ca voiam sa cumpar un Tenere si prefer sa dau 100 de euro (+ TVA) inainte de a da 10,000.

Da, suma se blocheaza de pe card dar nu o platesti efectiv ramane la dispozitie cum ar veni pe 24 de h

Casco nu au motocicletele, au doar RCA, orice se  rupe, stramba sau ti se fura platesti de nou. Se face inspectie la preluare si scrii pe pv orice zgarietura vezi inainte sa o iei.

Poti lasa motocicleta la Rams fara probleme, pazita etc.

Da, suna insa cu cateva zile inainte sa avem timp sa pregatim actele etc

 

Te asteptam!

1 oră în urmă, Nooxy a spus:

Cred ca daca aveau casco nu mai cereau garantie asa mare, si era cel mult 300 de euro. Oricum se merita, daca vrei sa vezi cum e  si nu o bagi la off extrem.

Am fost cu ele la Vf Leaota, traseu comparabil cu Baiului sa zicem. Merge fara probleme lin si linistit. Dar cam asta e nivelul maxim zic eu...adica nu mai hard, ideea e nu ca nu ar duce motocicleta dar fiind un adv din clasa "vaci" devine anevoioasa probabil in noroi mare si atunci ar fi  bine sa ai de la 1,80 in sus ca sa nu ti-o dai peste picioare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vrei să-ți cumperi mai bine incerci, macar stii exact ce-ți cumperi dupa aia. Eu unul nu vreau sa cumpăr dar tot as incerca una d-asta, am tot vazut reviewuri si m au făcut curios. Mie îmi pare rau ca nu gasesc goldwinguri de inchiriat. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, lacroyx a spus:

Daca tot vrei să-ți cumperi mai bine incerci, macar stii exact ce-ți cumperi dupa aia. Eu unul nu vreau sa cumpăr dar tot as incerca una d-asta, am tot vazut reviewuri si m au făcut curios. Mie îmi pare rau ca nu gasesc goldwinguri de inchiriat. 

cumpara-ti un matiz, e acelasi lucru

 

Acum 11 ore, plescoi rulz a spus:

Da, suma se blocheaza de pe card dar nu o platesti efectiv ramane la dispozitie cum ar veni pe 24 de h

 

in sfarsit un serviciu gandit , am mai vrut sa inchiriez mobre si imi cereau 1k cash ... pai daca scot 1k cash ii sparg intr-o noapte

 

pretul este ok , pentru o mobra noua, problema e ca nu au casco , poate cautati sa faceti un deal cu ceva asiguratori mai destupati ... pe afara e 20-30E/zi un full casco si stai linistit , cred ca e mai bine si pt clienti si pt firma, ce se intampla daca se totalizeaza mobra? clientul pierde 1k , firma pierde 8k? ca shit happens ...

 

no bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, superbec a spus:

 

 

pretul este ok , pentru o mobra noua, problema e ca nu au casco , poate cautati sa faceti un deal cu ceva asiguratori mai destupati ... pe afara e 20-30E/zi un full casco si stai linistit , cred ca e mai bine si pt clienti si pt firma, ce se intampla daca se totalizeaza mobra? clientul pierde 1k , firma pierde 8k? ca shit happens ...

 

 

nu se poate face casco decat pe 6 luni sau 1 an si nu e rentabil pentru ca nu le inchiriezi in fiecare zi. Daca puteam face cu ziua si crede-ma am cautat, faceam :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator _Raul_

Foarte, foarte buna oferta, mai ales cu bătăile de cap date acum de mersul în Austria (unde intenționam sa merg sa o testez). 

Îmi fac planurile zilele astea și dau un semn de viata sa vad când fac un ocol prin București sa închiriez una câteva zile. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...