Sari la conținut

Accident Oradea, 09.07.2020


costica_sandero
 Share

Postări Recomandate

43 minutes ago, john17 said:

Eu sunt curios dacă ești martor tot intr-o cauză silvică... 🤭

Am luat suvenir o creanga din copac un an mai tarziu si m-au bagat la exploatare forestiera ilegală.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca traiti si povestiti aici pe forum, restul nu mai conteaza ✌🏼️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Apreciem generozitatea. 

Citind sectiunea asta eu am inteles ca nu mai meritam sa traiesc , pentru ca am facut niste greseli si trebuia sa platesc mai scump ca am indraznit sa nu fiu la fel de perfect precum juriul .

Si culmea motociclitului online este ca esti pedepsit si pentru ce presupun observatorii ca gandeai...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereste........ nu-mi imaginam sa existe atatia anti-motociclisti pe un forum de motociclisti. Pe langa cuvintele elevate pe care le folositi desi va pun in dificultate, va mai lipsesc niste expresii de genul 'donatori de organe' ... ce (cuvant urat) cautati pe forumul asta?? Metode de schimbat cauciucurile fara sa platiti la vulcanizare, locuri de campat si ascultat manele in drumetiile voastre in care respectati cu strictete viteza legala??? Ce oameni penibili..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Mai, nu sunt chiar anti-motociclisti ...sunt motociclisti  care au o fantezie  sa fie judecatori, dar in viata reala nu au fost in stare si nu au avut pilele necesare ...iar  internetul le-a dat a doua sansa. Acuma,  fiecare judeca dupa sufletul lui ...

Interesant este ca-i judeca si pe cei deja trecuti dincolo ...deci ei sunt dumnezeu si trebuie sa trecem din nou la politeism ca sunt mai multi.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, P.I.G. a spus:

Doamne fereste........ nu-mi imaginam sa existe atatia anti-motociclisti pe un forum de motociclisti. Pe langa cuvintele elevate pe care le folositi desi va pun in dificultate, va mai lipsesc niste expresii de genul 'donatori de organe' ... ce (cuvant urat) cautati pe forumul asta?? Metode de schimbat cauciucurile fara sa platiti la vulcanizare, locuri de campat si ascultat manele in drumetiile voastre in care respectati cu strictete viteza legala??? Ce oameni penibili..

Nu vorbești serios, așa e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca vorbeste serios, are si suficienta  dreptate  este multa ipocrizie la multi "comentatori profesionisti" pe acest forum dar si un pic nu are, nu trebuie sa aprobam anumite lucruti doar pentru ca suntem pe un forum moto

Editat de Djenavar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, robert23mg a spus:

ce este un anti motociclist? intreb pentru un prieten

Unul care nu este deacord cu un motociclist🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, Djenavar a spus:

Unul care nu este deacord cu un motociclist🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

deci cand exista un conflict de opinie ambii participanti la discutie devin anti motociclisti?
inseamna ca totul a fost o minciuna, de fapt suntem pe antimotociclism.ro :D🍻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati copii, nu mi-e rusine cu multi dintre "noi", urmaresc forumul din 2007 (in 2005 a fost fondat daca nu ma insel), exista mentalitatea intre noi ca suntem "speciali" ca motociclisti, cel cu masina mereu greseste, este un conservar infect oricum, chiar daca nu greseste.

Iar cand Gicu mobristu greseste, mai si omoara pe altii, "vai,ce trist".

Va dau un hint:pielea puli.i,nimic special.

Editat de Ice-D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Când aud vreo știre cu accident moto, de obicei aștept să văd cum s-a întâmplat, ceva gen "ești nevinovat până la proba contrarie". Că mulți au impresia că dimpotrivă, motociclistul a greșit, că se merge cu viteză și făcând scheme în trafic. Duminică era să mă aranjeze un posesor de golf 4 care a întors pe linie dublă continuă în Câmpulung Moldovenesc, eu fiind la vreo 20 m de el (aveam sub 60, dacă unii presupuneți că mergeam rachetă; nu mergeam rachetă, că se anunța radar). Deci, dacă era accident, erau două variante de comentat: boul a întors pe linie dublă, motoristul nevinovat sau boul a întors pe linie dublă și motoristul venea tare, frate, cel puțin 100 avea (se găsește vreun martor cu radar în gură). Așa că trăiască frânele (chiar dacă se spune să n-ai încredere în ele și în femei), conducerea preventivă și să și un pic de noroc. Dacă mai pui și echipamentul în ecuație, deja poți spune că seara bei o bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...