Sari la conținut

Șa Mustang VT750 ACE


Postări Recomandate

Salutare,

Aș dori să achziționez șaua din imagine.

-Aveți careva așa ceva de vânzare?

-Aveți idee dacă există importatori de asemenea șei în România?

-Există o firmă europeană să producă așa ceva?

 

Merci anticipat!

 

 

Screenshot_20200713-233836_Samsung Internet.jpg

Editat de eViLiZeD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sant  italienii de la Granucci care fac custom seat in EU dar aia merg mai pe slim  ,  stilul asta e  din US de la  producatori gen Saddlemen /Mustang /Corbin /etc

 

Vezi pe mustangeurope  , is ceva belgieni , nu am comandat de la ei prin urmare nu i recomand nu stiu cat sant de legit  .  

 

https://www.easywebshop.com/americanlegend/webshop/53781-honda-vt-750-spirit-black-widow-01-06-vt750dc-07-08

 

Editat de JUST4TNT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Metric motion este importator in ro pt sei mustang. Eu mi-am luat de la ei pt vn800 si consider ca este cea mai buna investitie pe care puteam sa o fac :)

Editat de GeKados
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, GeKados a spus:

Metric motion este importator in ro pt sei mustang. Eu mi-am luat de la ei pt vn800 si consider ca este cea mai buna investitie pe care puteam sa o fac :)

Cât a fost prețul transportului? Sau a venit la prețul de pe site-ul american?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu exact pt ca nu a fost cotat separat. Dar a fost decent din punctul meu de vedere. Cel mai bine suna la ei sau trimite un mail si maine cred ca ai raspunsul. Sunt foarte prompti baietii ;) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa ceri un pret pentru sa construita de la zero si celor de la Motovis, Ploiesti. Fac si sei de la zero. Au site, date contact acolo gasesti, si poze cu alte sei facute. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Adrian M. a spus:

Eu zic sa ceri un pret pentru sa construita de la zero si celor de la Motovis, Ploiesti. Fac si sei de la zero. Au site, date contact acolo gasesti, si poze cu alte sei facute. 

Ai făcut tu? E mai ieftin decât una gata făcută?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, GeKados a spus:

Nu stiu exact pt ca nu a fost cotat separat. Dar a fost decent din punctul meu de vedere. Cel mai bine suna la ei sau trimite un mail si maine cred ca ai raspunsul. Sunt foarte prompti baietii ;) 

 

Recomand si eu metricmotion !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 ore, eViLiZeD a spus:

Ai făcut tu? E mai ieftin decât una gata făcută?

Eu am 3 sei modificate la ei! Toate au fost foarte ok.  Le-au facut dupa cerintele mele. Este important sa stii ce vrei.

De un an, fac sei pe cadru de fibra, cu spuma turnata. Am fost la ei la atelier, mi-au aratat materialul, si o sa in lucru. E foarte misto, practic el iti poate da orice forma vrei tu. SI ...suuuper misto spuma aia! Cu siguranta va fi mai buna vs cea stock. Eu zic sa uiti de cea stock , si sa cauti sei aftermaket facute pentru touring. Vezi Corbin, Mustang. Apoi alegi un model, si vb ce pret ar ajunge, sa iti faca una de la zero. Apoi analizezi cost vs rezultat, si decizi singur cat cum, daca merita.

Sau, da, metricmotion, iti pot aduce si ei sei aftermarket, daca nu vrei sa te complici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 15.07.2020 la 9:29, Adrian M. a spus:

Eu am 3 sei modificate la ei! Toate au fost foarte ok.  Le-au facut dupa cerintele mele. Este important sa stii ce vrei.

De un an, fac sei pe cadru de fibra, cu spuma turnata. Am fost la ei la atelier, mi-au aratat materialul, si o sa in lucru. E foarte misto, practic el iti poate da orice forma vrei tu. SI ...suuuper misto spuma aia! Cu siguranta va fi mai buna vs cea stock. Eu zic sa uiti de cea stock , si sa cauti sei aftermaket facute pentru touring. Vezi Corbin, Mustang. Apoi alegi un model, si vb ce pret ar ajunge, sa iti faca una de la zero. Apoi analizezi cost vs rezultat, si decizi singur cat cum, daca merita.

Sau, da, metricmotion, iti pot aduce si ei sei aftermarket, daca nu vrei sa te complici.

Càt a durat în medie construirea unei șei la ei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 47 minute, eViLiZeD a spus:

Càt a durat în medie construirea unei șei la ei?

Eu n-am facut o de la zero, eu am modificat doar. De aia si spuneam, vorbeste cu ei, plecand de la un model dat-poza. Cat le ia plus ce bani vor. Cea postata de tine te ajunge cca 800 euro, livrata. Vezi ce zic si ei, si tragi singur concluziile. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Adrian M. a spus:

Eu n-am facut o de la zero, eu am modificat doar. De aia si spuneam, vorbeste cu ei, plecand de la un model dat-poza. Cat le ia plus ce bani vor. Cea postata de tine te ajunge cca 800 euro, livrata. Vezi ce zic si ei, si tragi singur concluziile. 

Merci fain de sfaturi, dacă dai pe la Sibiu ai o bere/ladă la rece. Am să mă interesez și dacă iese ceva vă țin la curent!

PS: ai PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, eViLiZeD a spus:

Merci fain de sfaturi, dacă dai pe la Sibiu ai o bere/ladă la rece. Am să mă interesez și dacă iese ceva vă țin la curent!

PS: ai PM.

Iti dau reply indata👍🍻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...