Sari la conținut

Dealeri moto SH


Razvan-Ionut
 Share

Postări Recomandate

Salutare. Urmeaza sa obtin permisul pentru categoria A2 in urmatoarea perioada(sperand ca inca se mai sustin examene). Am tot cautat dealeri moto SH prin tara. Locuiesc in bucuresti,deci orice din apropiere este cu atat mai apreciat. Am incercat motofly si motomus,insa nu au motoare de A2(motofly au unele de 125 dar as dori ceva mai maricel putin,un 250-400 maxim). Tin sa mentionez ca prefer "sportivele" , intrucat imi plac vizual mai mult,insa pentru inceput,orice motor este excelent. 

Ce dealeri moto SH cunoasteti,sau recomandati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 38 minute, mihai c a spus:

mai este la Cluj Sermoto si parca au ceva SH si Motoboom;in germania sunt multe moto faine limitate..e si pe aici cineva ce aduce de acolo 

Nu recomand Sermoto,stiu "mizeria" ce se face acolo... 

Il cunosc si pe Sergiu de destul timp. :)

Editat de Christian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă cumva, vrei motor ok, tehnic și estetic, Germania. 

De aici te pot ajuta. 

Dacă vrei ieftin și "cum ți-a fi norocul", atunci Italia

Vrei tot asa de ieftin, dar aștepți 2 săptămâni pt acte și motor cu oxid, Olanda(și de aici te ajut) 

Vrei cel mai scump motor, fără gram de istoric și prost întreținut, atunci Ungaria

Vrei loz în plic, puțin supraevaluat, atunci România. De aici, nu te ajut. Și nici din Ungaria 

Marcel 🍻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, soran a spus:

www.motoyard.ro

 

Fara suparare, dar preturile la moto deja aduse de ei sunt SF. Si e interesant ca au si serviciu de adus la comanda. Bine, ei cer, ca si primesc cat cer, ori ba, e altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...