Sari la conținut

Found THE ONE, dar e la 322 km departare


Dan.P.
 Share

Postări Recomandate

  • Admin
Acum 4 minute, GoodKat a spus:

Boss, rogi frumos oamenii de pe forum care se afla in zona, DACA au timp si disponibilitatea sa se uite pentru tine. 

Exact asta mă pregăteam să scriu și eu! 😏🤭

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Dan.P., completeaza-ti profilul te rog. Si nu mai deschide topic pentru fiecare motocicleta pe care o gasesti pe net.

 

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, john17 a spus:

La cum a pozat-o udă eu sunt mai mult decât circumspect. 

Mă irită la culme pozele făcute cu motoare, mașini sau cauciucuri scoase la vânzare și udate în prealabil. Trec rapid peste aceste anunțuri, deoarece adeseori realitatea este diferită.

Dar deh, siliconul e scump, apa e moca. 😁

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 31 minute, taong_mapagbiro a spus:

 

Abea dupa , daca esti hotarat si-ti place , incerci sa ceri ajutorul unui localnic ...sau ca sa ne arati ca esti independent 😁, te enervezi si dai o fuga pana acolo 

si cu ce-l ajuta , cel putin 50% din motociclisti habar n-au cum trebuie sa functioneze motorul lor , nici nu vb despre o motocicleta cu care nu sunt familiari 

 

si cum aduci motocicleta de la 700km? ca presupun ca esti maxim incepator... mai bine dai 1-200 in plus cauti ceva la o distanta mai decenta, la cum arata in poze a facut razboiu si scoala de soferi pt minim 2-300 incepatori.

 

faci 700 km pt o mobra model special, cu istoric , propietar de cativa ani buni si in cu totul alt price range .. daca te duci cu masina (sa zicem) .. cat costa bnzina pt 1500km?  minim 100E?

 

treci peste febra cumpararii si cauta ceva local, testeaza, ia un mecanic cu tine (dar nu de mioveni) sau un amic/cunostinta/forumist cu cel putin 2-3 motociclete detinute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Sunt singurul care se gandeste ca topicurile au devenit din ce in ce mai inepte si noi chiar avem atat de mult timp incat dam apa la moara la toti ratacitii ?

 

 

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superbec, de unde stii tu ca s-a facut scoala de soferi pe ea in afara? mobra asta e adusa din afara si neinmatriculata ro, dupa cat reiese din anunt. pe la galerii nu e prea lustruita, in rest ce ti se pare anormal la mobra asta? la cat de zgarcit o fost cu pozele si descrierea, cum tragi tu concluzia ca e o mobra ok sau nu? fa abstractie de distanta, pt ca asta e si scopul topicului. initiatorul vrea ca cineva din zona sa mearga sa o vada, tocmai pt a nu bate 350 km pe un sens degeaba, deci nu ai cum sa te iei de distanta la faza asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 09.08.2020 la 13:51, _Raul_ a spus:

Sunt singurul care se gandeste ca topicurile au devenit din ce in ce mai inepte si noi chiar avem atat de mult timp incat dam apa la moara la toti ratacitii ?

 

 

Nu esti singurul, nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, aethys a spus:

superbec, de unde stii tu ca s-a facut scoala de soferi pe ea in afara? mobra asta e adusa din afara si neinmatriculata ro, dupa cat reiese din anunt. pe la galerii nu e prea lustruita, in rest ce ti se pare anormal la mobra asta? la cat de zgarcit o fost cu pozele si descrierea, cum tragi tu concluzia ca e o mobra ok sau nu? fa abstractie de distanta, pt ca asta e si scopul topicului. initiatorul vrea ca cineva din zona sa mearga sa o vada, tocmai pt a nu bate 350 km pe un sens degeaba, deci nu ai cum sa te iei de distanta la faza asta.

dar tu de unde stii ca nu s-a facut scoala pe el? eu n-am vazut pe aici cb cbf si alte de genul decat motoare de scoala , binenteles ca nu stiu cu siguranta daca a fost de scoala dar sansele sunt foarte mari ... sau ai vazut tu bijnitari care aduc mobre impecabile la bani buni si le pozeaza ude?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bec, era vorba ca esti offtopic. omu vrea putin ajutor in vizionarea unei mobre. odata ce scrie in titlu clar found the one, chiar apropo, asta scrie sa stii, probabil nici nu ai observat, e clar ca vrea modelul asta si nu ai tu treaba sa ii explici ca e un model intalnit numai la scoli de soferi si bla bla bla sau dupa cum a mai scris altu ca e un model nespecial care nu merita drumul. initiatorul topicului a procedat f ok, doar ca raspunsurile is aiurea rau de tot. poate daca nu dadea linkul anuntului era alta treaba acu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...