Sari la conținut

Manusi au inceput sa se descoasa.


AleXzpm
 Share

Postări Recomandate

https://www.revzilla.com/motorcycle/oxford-rp-3-20-short-gloves -  astea sunt manusile pe care le am 

 

https://imgur.com/LL5Bjj0    - asa arata dupa 5 utilizari maximum au inceput sa se descoasa, atarna fire de peste tot.

 

Ati patit ca ceva sa se descoasa asa repede? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e normal după 5 purtări. Sugerez sa le returnezi dacă le-ai achiziționat online, pare defect de fabricație, mai ales ca nu e zona de uzura.

 

Eu am avut Oxford RP-1 și abia după vreo 10000 km au început sa dea semne de oboseala, si au mai mers vreo 3000 după. Vârfurile degetelor arată intact. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce marime sunt? Intreb pentru ca am patit si eu asa la un momendat. Ideea e ca urmatoarea data cand mi-am luat manusi, am luat L. Sunt un pic largute la incheietura(in sensul ca scai-ul e la maxim, si putin peste) dar nu am mai avut problema asta. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27 minutes ago, AlexAB said:

Nu e normal după 5 purtări. Sugerez sa le returnezi dacă le-ai achiziționat online, pare defect de fabricație, mai ales ca nu e zona de uzura.

 

Da, asta fac, le trimit inapoi.

18 minutes ago, Zven said:

Ce marime sunt?

M, dar nu cred ca asta e problema, adica si degetul mic de la mana dreapta este la fel... si nu ajunge pana in capat de tot 😕 , o sa le returnez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

35 minutes ago, john17 said:

Tu tastezi cu mănuși? 🤔

Acum am Alpinestars SMX-1 Air. Sunt la al 3-lea sezon. Le-am folosit atat in oras cat si afara, adica la orice tura. Avand in vedere ca fac cam 4-6K km pe an si abia acum au inceput sa dea semne cat de cat clare de oboseala, nu inteleg de unde intrebarea. Da, nu merg pe zapada, si ploaie au prins doar cand s-a intamplat. In plus, au costat cred vreo 280 ron. 

 

1 hour ago, AleXzpm said:

Da, asta fac, le trimit inapoi.

M, dar nu cred ca asta e problema, adica si degetul mic de la mana dreapta este la fel... si nu ajunge pana in capat de tot 😕 , o sa le returnez.

Trimitele ca nu cred ca e cazul sa se desfaca asa repede. Am mai avut niste Icon-uri de vreo 150-190 de lei care au inceput sa cedeze abia dupa ce am cazut cu ele de vreo 2 ori. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...