Sari la conținut

Chingi și echipament ancorare moto platforma


Seba1974
 Share

Postări Recomandate

Acum 21 ore, Seba1974 a spus:

Salut,

 

unde in Bucuresti sau Otopeni pot gasi pe stoc echipament pt ancorare moto pe platforma (ideal sa fie deschis și samabata). 
 

multumesc anticipat. 

Hornbach-ul si Leroy au chingi bune si ieftine.

La Dedeman nu au gama diversa,slabut....

Acum 20 ore, john17 a spus:

 

La benzinarie costă cel puțin dublu. 

Tre sa manance si gura lor....

Multe sunt la dublu in benzinarii...

Se bazeaza pe comoditatea romanului ....

Editat de ALEX-CRUISER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Set de chingi luate din benzinărie pe graba. 32ron setul, le folosesc la remorca și să-mi suspend mobra de tavan când mai am câte una alta de meșterit. 😁 Au 2 ani și în afara de mizerie pe ele, nimic de comentat. 😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

In Hornbach, sunt unele albastre, fara clichet, sunt cele mai usor de folosit si safe. Am zeci de drumuri cu moto legate pe remorca, am incercat multe modele de chingi, cele simple cu doar o singura catarama cu autostrangere sunt ideale, cele cu clichet nu sunt bune la moto, manerele metalice voluminoase pot atinge in carenaj, vibreaza. Mai trebuie instalate niste mansoane textile in jurul locurilor pe unde se petrece chinga pt a impiedica roaderea acesteie de metal, nu putine au fost cazurile in care s a taiat efectiv materialul. Berner vinde un tub manson de jumatate de metru, se taie din el bucati de 10--15 cm si se pune ca un prezervativ pe chinga, in locul unde se petrece pe inele de prindere de pe remorca si pe sasiul moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...