Sari la conținut

Grecia


kappy666
 Share

Postări Recomandate

imediat ce s au ridicat restrictiile Covid, pe 20 iunie am dat o tura prin Austria
acum, prinzand cateva zile libere as vrea sa ma reintorc pe Grossglockner (facut in 2017) si alte cateva locuri din Austria, in perioada 26.08-4.09
cum vremea se anunta potrivnica in aceasta perioada pt Austria, incerc sa mi creionez un plan b( cca 9 zile) prin Grecia
am urmarit cu interes traseul lui Ianachim(pe topicul de la calatorii) si el va fi punctul de plecare; distantele nu ma sperie,in prima zi ajung la Atena si vreau sa i aloc vreo 2 zile( vizitat ruinele, plaja), apoi restul de 5,6 zile vreu sa invart rotile. prin urmare, orice sugestie de drum asfaltat de coasta, montan etc este binevenita
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Si eu am in plan un drum pana la Atena in urmatoarea perioada.

Stiti daca autoritătile elene au anuntat prelungirea masurilor impuse la intrarea în Grecia dupa la data de 30 septembrie 2020?

Mai este nevoie de deținerea unui test molecular negativ pentru infecția cu SARS-CoV-2?

O zi faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...