Sari la conținut

Neacordare de prioritate localitatea Dumbrăveni, Suceava.


Dan Ny
 Share

Postări Recomandate

Lăsa-ți, că nu vroiam să postez acest accident, dar după ce am citit o anumită postare despre cum merg eu cu 200 și am permisul de un an, m-am decis totuși să o fac.

 

Într-o secundă se poate schimba totul.

Localitate, intersecție, încetiniți măi oameni buni.

 

Dumnezeu să-l ierte!

 

 

120196778_2685375285018322_6574688485379560657_n.jpg

120322670_2685375191684998_2356440197641112439_n.jpg

120372227_2685375105018340_7654886962999435760_n.jpg

120404377_2685375038351680_2810088079419012031_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul an dupa ce m-am facut si eu motociclist, am iesit de cateva ori in grup. Concluzia: baietii mergeau cu suta+ prin localitati mai putin circulate; aveam senzatia ca ne grabim tot timpul undeva; nu are nimeni simtul autoconservarii; nu respecta nimeni o distanta minima pana la cel din fata lui; se merge tare, pentru adrenalina si nu pentru calatorie. De atunci merg doar singur. Nush ce s-a intamplat cu baiatul asta si nici nu stiu daca mai are rost sa spun si eu s-o lasati mai moale acolo unde va spun si toate instinctele s-o faceti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 29.09.2020 la 8:37, raikk a spus:

In primul an dupa ce m-am facut si eu motociclist, am iesit de cateva ori in grup. Concluzia: baietii mergeau cu suta+ prin localitati mai putin circulate; aveam senzatia ca ne grabim tot timpul undeva; nu are nimeni simtul autoconservarii; nu respecta nimeni o distanta minima pana la cel din fata lui; se merge tare, pentru adrenalina si nu pentru calatorie. De atunci merg doar singur. Nush ce s-a intamplat cu baiatul asta si nici nu stiu daca mai are rost sa spun si eu s-o lasati mai moale acolo unde va spun si toate instinctele s-o faceti.

Boss,un motociclist singur nu are valoare,trece neobservat,fetele nu cad in extaz...naspa...

Daca are necesitati fiziologice,tre sa se abtina,ca altfel se pierde de grup...naspa..

 

PS:eu merg singur de vreo 20 ani....

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, taong_mapagbiro a spus:

Eeee...are si mersul in grup farmecul lui ...insa tre sa-ti gasesti parteneri ...sa zicem compatibili cu stilul tau de mers , cu felul tau de a fi ...etc ..

Corect ce spui.

Greu de realizat....

Eu sunt asa....mai incompatibil...😂

Plec la 3-4 dimineata,opresc pt poze,mananc la Kaufland,imi iau cafeaua in termos de acasa....top-speed 100 km/h...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 32 minute, caracterincompatibil a spus:

Chiar daca te vad,nu le pasa

Săptămâna trecută era să mă ia unul pe capota,pe celebra sosea București-Alexandria. teleormănenii și oltenii sunt se lupta pentru care e mai oligofren in trafic pe acolo e85 e pistol cu apa in comparație cu București-Alexandria

Dimineață am fost cu bicla la un târg .n au nici un stres mâncătorii de balegă.te iau pe capota fara stres

Nu mai am saliva in gura de cate flegme le am tras pe parbriz,unul singur a vrut să se întoarcă după mine,dar am avut ghinion și s a răzgândit.aveam pe cine sa bat cu bicicleta

In urma cu 3 ani i am băgat in burtă unuia capătul de ghidon al bicicletei .a făcut greșeală să încerce o aroganta cu mine după ce mă clacsona sa mă dau la o parte .teapa ,alea 2-3 meleoane de euro ale lu' tăticu nu l au ajutat.a plecat cu multa carne in frigider și umilit de bicla mea

E 85 e mai lat si au loc sa depaseasca.

Sunt multe judete cu soferi tampiti,care conduc cazane de masini,dar au impresii de Ferrari...

Poate pe tine nu te vad,dar nici o masina mare unii nu o vad...sunt pur si simplu kamikaze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...