Sari la conținut

Ajutorrr ce quad sa imi cumpar


Machena
 Share

Postări Recomandate

Acum 19 ore, Machena a spus:

 Vreau in viitoru apropiat sa imi achizitionez un quad 2x4 buget 2800   Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi cu modelul cel mai bun

"Salut,

Ma numesc ......, am ..... ani si doresc niste sfaturi privind achizitia unui quad 2x4. Precizez ca dispun de 2800 ( lei, euro, capre, hectare, sau ce ai). In general vreau sa folosesc quad-ul in scop (adevture, transport, recreational sau ce mai vrei). Am / nu am cunostinte de mecanica, si in principiu mi-as dori sa aiva urmatoarele dotari:......

Va multumesc."

 

 

Daca vrei raspunsuri pertinente, fa si o cerere de informatii mai completa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate peste tot apar personaje similare, pun titluri de senzatie, nici un fel de descriere, nici nu stiu exact de vor, asteapta doar raspunsuri. Multi nu fac diferenta intre atv si quad, nu stiu daca detin motoare in 2 sau 4 timpi, etc..... Oare sa fie rezultatul invatamantului online? sau le este frica sau lene sa scrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca comerciantii erau mai treji, trebuia sa fie primii peste ei cu ofera, dai doar 2500 avans si restu rate 5 ani, quad/atv/senilata/motor/skyjet/snowmobil/papusa gonflabila/masina noua, punct.

Magainu vinde, banca castiga, omu se lauda cu caruta noua la vecini si pretenari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa smecheri  pe aici . Incep sa regret ca am cerut ajutor aici .Vreti sa va dau si cnp grupa de sange .. ?

 Fratilor am 2800euro  vreau un quad 2x4 cu quadu vreau sa ies pe camp. , stau la sat, zona de capie, nu vreau sa fac naveta cu el  doar plimbari de placere cu baietii , ei majoritatea au. Crosuri dar nu asta conteaza . Nu ma prea pricep la mecanica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...