Jump to content

Fi mi ar scarba de samsarii fomisti

Recommended Posts

Dar sunt și din aia prosti care se uita numai la uzura,nu și la dot...că nu știu ei d'astea.mie imi dansa pe frânare scuterul cu anvelopa continental twist,nou, cu dot în anul montării....nici la scuter nu îmi permit să montez anvelope vechi

Sunt unii care au baut antigel desi pe sticla scrie clar ca nu se bea...In viata, cel mai bine este asa: daca nu te pricepi, nu te bagi, sau intrebi pe cineva care se pricepe.

Acum 21 minute, Starcream a spus:

Topic cu titlul "fi-mi-ar scarba..." . A intrat ferentariul pe forum

cam rasist 

Acum 3 ore, caracterincompatibil a spus:

Colegul slg se întrece pe sine, când e vorba de prosteala.

Cum drak sa spui că o anvelopa fata cu dot 2012,e ok.asta chiar vrea sa omoare un om credul?

Screenshot_2021-02-19-11-23-43-601_com.facebook.katana.jpg

Anuntul mi se pare chiar in regula

Omul specifica ca da o piesa din dezmembrari

Spune in mod clar anul de fabricatie al anvelopei

Spune ca janta necesita ceva lucrari.

Unde este samsareala?

Oare crezi ca meseriasii care baga benzina de 15 lei si dau desteptarea prin orasele patriei la ora 2 dimineata au mare grija la DOT-uri si alte ''nimicuri''?

Acum 1 oră, Starcream a spus:

Gresesti! Daca intra Ferentariul pe forum era ceva de genul "Fimear skarba"

Acum 12 minute, Silver Arrow a spus:

Anuntul mi se pare chiar in regula

Omul specifica ca da o piesa din dezmembrari

Spune in mod clar anul de fabricatie al anvelopei

Spune ca janta necesita ceva lucrari.

Unde este samsareala?

Oare crezi ca meseriasii care baga benzina de 15 lei si dau desteptarea prin orasele patriei la ora 2 dimineata au mare grija la DOT-uri si alte ''nimicuri''?

Nu toți "are" hexperienta de veatza a lu' dumneata.

Mai sunt și pifani care nu știu treabă cu vechimea anvelopei

Acum 7 ore, caracterincompatibil a spus:

Colegul slg se întrece pe sine, când e vorba de prosteala.

Cum drak sa spui că o anvelopa fata cu dot 2012,e ok.asta chiar vrea sa omoare un om credul?

Screenshot_2021-02-19-11-23-43-601_com.facebook.katana.jpg

Colegu Caracterincompatibil ești dus cu capul băiatule! Frustratule, mergi sa ți faci un control medical.. Esti orb, dacă nu știi sa citești și sa înțelegi un anunț, suficient de simplu și clar, dar nici sa vezi nu poți? Am specificat destul de clar detaliile ca roata necesita putina verificare, are o mica bătaie, se poate repara fără probleme, iar despre guma am specificat clar dotul, și starea, este aproape noua... Dacă cineva dorea roata, guma era gratis, putea s-o folosească în continuare sau s-o arunce! Prețul era pt roată!  Cat despre prețul roți este alegerea mea cât consider eu ca este bine! Nimeni nu este obligat s-o cumpere..  Revin la comportamentul tău de psihopat frustrat 😤... Mergi la doctor!! Ai nevoie de ajutor... 

As fi fericit sa am eu probleme la cap,dar sa nu mai samsaresti matale pe modul infect

Asta e părerea mea sinceră despre cei că tine.inteleg că e mai ușor să te prostituezi ,decât să mergi la munca

Acum 28 minute, caracterincompatibil a spus:

As fi fericit sa am eu probleme la cap,dar sa nu mai samsaresti matale pe modul infect

Asta e părerea mea sinceră despre cei că tine.inteleg că e mai ușor să te prostituezi ,decât să mergi la munca

Din câte observ tu ai o problema personala cu mine!  Dacă nu existau persoane cum sunt eu sa comercializam piese moto second-hand, tu și mulți alții ca tine va plimbați cu STB... Domnule IONUȚ SANDULESCU!!   

Acum 15 minute, slg-motorcycles a spus:

Din câte observ tu ai o problema personala cu mine!  Dacă nu existau persoane cum sunt eu sa comercializam piese moto second-hand, tu și mulți alții ca tine va plimbați cu STB... Domnule IONUȚ SANDULESCU!!   

Salutari, nu ma intereseaza anuntul postat, asadar nu-l comentez, dar dumneata aici ai incalcat legea cu privire la datele cu caracter personal. Trebuie sa-ti dea de gandit.

Anunț publicat în "spațiul" public ?

Ce ai fumat?

Samsarel.folosesti cuvinte pe care nu le intelegi.problema personala ai cu cineva pe care îl știi personal.or eu nu ti am văzut moaca ,în viața asta.

Ești un samsar cerșetor,cu tupeu de fomist.nimic altceva.tu și altii

Calmati-va, ca faceti riduri.

Acum 4 ore, slg-motorcycles a spus:

Colegu Caracterincompatibil ești dus cu capul băiatule! Frustratule, mergi sa ți faci un control medical.. Esti orb, dacă nu știi sa citești și sa înțelegi un anunț, suficient de simplu și clar, dar nici sa vezi nu poți? Am specificat destul de clar detaliile ca roata necesita putina verificare, are o mica bătaie, se poate repara fără probleme, iar despre guma am specificat clar dotul, și starea, este aproape noua... Dacă cineva dorea roata, guma era gratis, putea s-o folosească în continuare sau s-o arunce! Prețul era pt roată!  Cat despre prețul roți este alegerea mea cât consider eu ca este bine! Nimeni nu este obligat s-o cumpere..  Revin la comportamentul tău de psihopat frustrat 😤... Mergi la doctor!! Ai nevoie de ajutor... 

Pretenash, o exagera colgu' un pic, da' anuntul tau spune ca o guma 2012 e "in stare  foarte buna". Cand ea e de aruncat. Daca ziceai ca are carne, ca adancimea profilului e ok sau daca pur si simplu nu zicea decat ce DOT e si atat sigur n-ar fi sarit nimwni de curr in sus. Dar formularea aia e aleasa exact ca sa prosteasca prostii. Ceea ce ne cam calca pe nervi, gandindu-ne ca am fost si noi odata, la inceputurile motociclismului nostru, prosti si puteau sa ne omoare unii cu anunturi d-astea. 

Deci lasa si tu nivelu' mai jos, ca toti vrem sa mai vindem, da' nu toti incercam sa profitam de naivitatea vreunui incepator riscandu-i pielea.

Pretul nu-l comentez, nu e prost cine cere, e prost cine da.

Acum 3 ore, slg-motorcycles a spus:

Faza asta e de tot kakatu'. Vrei sa-ti dau numele meu? Alexandru Kollar. Asa si?! Pari mai cinstit sau mai destept acum, ca ai aflat numele omului si l-ai pus pe forum?! Probabil ca si noi puteam, doar ca intelignta ne retine din a pierde 10 minute din viata in scopul asta.

Stii ce, eu mai cumpar cate ceva sh, martoaga mea se preteaza. Dar dupa schimbul asta de replici intre voi doi n-o sa cumpar in veci de la tine. Pentru ca nu-mi place sa am de-a face cu marlani. Data viitoare gandeste-te de doua ori inainte sa scrii tampenii intr-un anunt sau sa scrii prostii pe forum. Nu toti am venit ieri cu pluta pe Dambovita.

Acum 9 ore, Starcream a spus:

e chiar elevata exprimarea cu inversiune de efect.

Acum 7 ore, slg-motorcycles a spus:

Am specificat destul de clar detaliile ca roata necesita putina verificare, are o mica bătaie, se poate repara fără probleme, iar despre guma am specificat clar dotul, și starea, este aproape noua... 

Nu, cauciucul nu e aproape nou, e bun de aruncat. Daca scriai ca ti-a fost lene sa il dai jos si sa il arunci era de inteles, o face cumparatorul pe banii lui, dar sa spui ca starea e aproape noua e o porcarie pe care un incepator s-ar putea sa nu o detecteze. 

• adidas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...