Sari la conținut

Când se deschid școlile moto?


Leoiordache96
 Share

Postări Recomandate

Acum 8 minute, Leoiordache96 a spus:

Salutare! Care ar fi data cu aproximație când școlile pentru categoria A își încep parcursul? (Multumesc) 

salut. nu este o data exacta. in functie de vreme, unele scoli fac practica si iarna(poligon). Daca vrei sa te inscrii si te gandesti ca nu incep, sau ai pe cineva care vrea sa stie, sunati si inscrieti-va. Va incepe indata ce se va face putin mai cald. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, orangefresh2 a spus:

salut. nu este o data exacta. in functie de vreme, unele scoli fac practica si iarna(poligon). Daca vrei sa te inscrii si te gandesti ca nu incep, sau ai pe cineva care vrea sa stie, sunati si inscrieti-va. Va incepe indata ce se va face putin mai cald. 

Am înțeles. Sunt înscris deja de anul trecut din octombrie, am plătit și scoala integral... Din păcate nu am apucat sa fac nici o ora de poligon. Aștept cu nerăbdare 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Salut! 

Ești nou, bine ai venit pe forum! 

1. Când răspunzi, nu mai folosi butonul "citează", are alt scop. Mai jos ai o fereastră mare, în care scrii replica ta. 

2. Pe viitor, te rog să pui titluri la obiect, nu ambiguități - ți l-am modificat. 

3. Răsfoiește atent paginile forumului și invață-te cu formatul lui. Sunt arii dedicate, unde este foarte posibil să găsești răspunsuri la întrebările tale. 

Baftă! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Când se deschid școlile moto?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...