Sari la conținut

Polițist mort în accident de motocicletă, în fața Palatului Parlamentului.


Dan Ny
 Share

Postări Recomandate

Acum 34 minute, goe 75 a spus:

 

Ce face ? Te rog sa explici .  

De preferabil in seara asta pt ca nu am decat filme politiste si totusi prefer o comedie.

Cu speranta ca o sa mai iesim impreuna anul asta cu motoarele, dupa iarna asta interminabila, o sa iti explic, daca mai esti interesat si daca nici unul din noi nu a uitat amanuntele. Forumul e prea rudimentar in comunicare. 

Fara subtilitati, seara placuta iti urez, nu sunt deschis la discutii de genul asta pe acest topic. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 270
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator goe 75

Pacat . Nu am destula memorie sa tin asa ceva la pastrare . Acum aveam chef de o batalie.

 

Cu time imi face placere sa iesim oricad la motorit . 

 

Am avut un accident la coloana in Dec. Ramane de vazut daca o sa ma si recuperez destul ca sa o mai pot face curand.

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihnească-se în pace!

Si acum......Sunt femei firave care ar schimba bilutele (un fel de recif) cu voi, numai asa ca sa nu va strice gandurile si sa nu va afecteze emotional..Mah, cum (cuvant urat) (orasul) forumul asta se schimba de la an la an, de la bunicute carcotase, la bunicute carcotase nefutute (ceva insula)...... si culmea, care sunt bune si pe teorie, dar si cu experienta, stiu si fizica, stiu si dinamica, fac si multi km, cam peste tot, au si logică, si mai detin si adevarul absolut..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur s-au salvat multe vieti cu topicul asta. Cine avea de gand sa se dea pe o roata ca huliganu' a vazut ce-ati scris pe aici si se gandeste de doua ori inainte s-o faca.

@easy ride on!ma-ta are cratima, dar stiu ca o sa te duci in analele istoriei si o sa ne dovedesti ca e acceptat si fara cratima, ca a lasat Burebista vorba...

Fetele, dans...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, littlekriminal a spus:

Sigur s-au salvat multe vieti cu topicul asta. Cine avea de gand sa se dea pe o roata ca huliganu' a vazut ce-ati scris pe aici si se gandeste de doua ori inainte s-o faca.

@easy ride on!ma-ta are cratima, dar stiu ca o sa te duci in analele istoriei si o sa ne dovedesti ca e acceptat si fara cratima, ca a lasat Burebista vorba...

Fetele, dans...

Pai acu' ce-ai vrea?! S-a dat unu' peste cap cu mobra ca n-a vazut ca-i rosu, ce sa dezbati mai mult? 

Poate trage cineva cortina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Speedy.K asta ziceam si eu, atate contre si aratat cu degetul, s-a deviat total de la subiect. Sa speram ca macar lectia de gramatica a fost utila.

Esenta e ca daca nu belesti ochii, belesti altceva. Omu' a platit pentru prostia lui, bine ca nu au platit si altii. Cine va vrea sa se dea pe o roata o va face in continuare, nu e ca si cum sportul asta a luat nastere acum doua zile sau n-au mai murit alti oameni in trecut din cauza asta. Sa vii aici ca sa mai tragi o flegma pe mormantul lui mi se pare de un prost gust iesit din comun.

Editat de littlekriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 minutes ago, littlekriminal said:

Sa vii aici ca sa mai tragi o flegma pe mormantul lui mi se pare de un prost gust iesit din comun.

 

Foarte corect spus, mizeriile sunt de prisos.

 

19 minutes ago, littlekriminal said:

Omu' a platit pentru prostia lui, bine ca nu au platit si altii.

 

Aici discuția este deschisă. Conducătorul auto care l-a "ajutat" să ajungă pe lumea cealaltă va avea multe probleme. Chiar dacă vinovăția e clară, e drum lung până când scapă de belele. Cei care stau în România știu mai bine ce înseamnă: permis reținut, vizite periodice la poliție, proces etc. Nu mai vorbesc de faptul că omul, deși nevinovat, va fi bântuit mult timp de asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
43 minutes ago, einstein1984 said:

si parapeti cu saltele, declaratie pe propria raspundere.  Eventual un CBR F4 de inchirat pentru aia cu vstrom....

 

Mah...

 

F4 a fost si este oferit gratis tuturor celor care nu par sa fie total injineri ...deci nu te califici.

Pentru restul se taxeaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 31 minute, easy ride on! a spus:

Da, la nivel academic se scrie cu cratima si eventual si cu diacritice.

Totusi, la nivel de Ferentari ... e mai clar, nu?  :P 

 

Era vorba de măsa, nu de mata  :lol: 

N-am tastatura romaneasca, deja scriu in alte doua limbi, deci e mai complicat pentru mine. In cazul asta de ce mai pui cratima si in alte cazuri, scrie mereu fara si atunci e ok, nu-ti mai complici viata. Oricum eram sigur c-o s-o dai la intors, cum ai facut-o si cu "i"-ul ala.

Acum 40 minute, Kagemusha a spus:

Aici discuția este deschisă. Conducătorul auto care l-a "ajutat" să ajungă pe lumea cealaltă va avea multe probleme. 

Ma refeream la pretul suprem, ca oricum in Romanica esti condamnat pe viata la stres, nu trebuie neaparat sa faci un accident ca sa treci prin asta.

Editat de littlekriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, n-am zis ca nu-ti dau voie, dar am zis sa-ti atrag atentia. Ti-am zis, din partea mea poti sa scrii cu un "i" mereu, orice cuvant, sa nu pui cratima deloc. Dar parca atlfel este cand recunosti ca ai gresit si inveti din greseli. :) 

@Lucian_M Am putea spune ca de la gramatica pleaca totul, dar hai sa nu intram in discutia asta. Tu esti printre cei care a venit sa dea o flegma aici, deci rostul postului bate spre inexistent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 27.02.2021 la 20:49, Bored Panda a spus:

👍

Niste "oglinzi" pentru fete ai?

Fetele ca astea nu se privesc în oglinzi, nu vor, au o reținere..le e greu să admită că au greșit.

La 27.02.2021 la 19:16, Lucian_M a spus:

Dacă nu știi ce a pățit fiecare, nu vorbi degeaba, te rog. Mulți colegi știu prin ce am trecut. Să trăiască pilele, cu ele se descurcă unii! Eu am crezut în dreptate și justiție, dar probabil că am crezut prea mult. Încheiem discuția, te rog?

 

P.S.: apreciază că am scris de două ori "te rog". 🥰

te roagă să nu insiști de teamă să nu descopere și alții un lucru știut de ele..drept dovadă.

Nu e așa, @Lucian_M?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 49 minute, Kagemusha a spus:

Aici discuția este deschisă. Conducătorul auto care l-a "ajutat" să ajungă pe lumea cealaltă va avea multe probleme. Chiar dacă vinovăția e clară, e drum lung până când scapă de belele. Cei care stau în România știu mai bine ce înseamnă: permis reținut, vizite periodice la poliție, proces etc. Nu mai vorbesc de faptul că omul, deși nevinovat, va fi bântuit mult timp de asta.

 

Nu cred ca se ajunge la proces daca probele nu incrimineaza soferul. 

De acord cu bantuitul, e greu sa treci peste faptul ca un om in floarea varstei s-a dus astfel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, littlekriminal a spus:

 

@Lucian_M Am putea spune ca de la gramatica pleaca totul, dar hai sa nu intram in discutia asta. Tu esti printre cei care a venit sa dea o flegma aici, deci rostul postului bate spre inexistent.

Un tablagiu tâmpit nu merită altceva. Maxim o flegmă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...