Sari la conținut

Polițist mort în accident de motocicletă, în fața Palatului Parlamentului.


Dan Ny
 Share

Postări Recomandate

La 27.02.2021 la 20:49, Bored Panda a spus:

👍

Niste "oglinzi" pentru fete ai?

Fetele ca astea nu se privesc în oglinzi, nu vor, au o reținere..le e greu să admită că au greșit.

La 27.02.2021 la 19:16, Lucian_M a spus:

Dacă nu știi ce a pățit fiecare, nu vorbi degeaba, te rog. Mulți colegi știu prin ce am trecut. Să trăiască pilele, cu ele se descurcă unii! Eu am crezut în dreptate și justiție, dar probabil că am crezut prea mult. Încheiem discuția, te rog?

 

P.S.: apreciază că am scris de două ori "te rog". 🥰

te roagă să nu insiști de teamă să nu descopere și alții un lucru știut de ele..drept dovadă.

Nu e așa, @Lucian_M?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 281
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 49 minute, Kagemusha a spus:

Aici discuția este deschisă. Conducătorul auto care l-a "ajutat" să ajungă pe lumea cealaltă va avea multe probleme. Chiar dacă vinovăția e clară, e drum lung până când scapă de belele. Cei care stau în România știu mai bine ce înseamnă: permis reținut, vizite periodice la poliție, proces etc. Nu mai vorbesc de faptul că omul, deși nevinovat, va fi bântuit mult timp de asta.

 

Nu cred ca se ajunge la proces daca probele nu incrimineaza soferul. 

De acord cu bantuitul, e greu sa treci peste faptul ca un om in floarea varstei s-a dus astfel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, littlekriminal a spus:

 

@Lucian_M Am putea spune ca de la gramatica pleaca totul, dar hai sa nu intram in discutia asta. Tu esti printre cei care a venit sa dea o flegma aici, deci rostul postului bate spre inexistent.

Un tablagiu tâmpit nu merită altceva. Maxim o flegmă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Flower-Power a spus:

prin comentariile pe care le-ai lăsat pe topicul ăsta nu lași impresia decât a unui om frustrat și mărunt.

Adevărul e că mi se cam fâlfâie lanțul de părerile tale. Sincer. Lanțul chiar se fâlfâie, trebuie întins.

 

Pupă-i tu pe tablagii, poate ai mai mult succes.

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, easy ride on! a spus:

Chestiune de religie.

Unii cred in iertarea greselilor prin (po)cainta si ispasire, ba chiar se si roaga pentru asta.

Topicul dovedeste ca fiarele nu iarta pe cei care inventeaza reguli noi. O fi valabil si la gramatica?  :D

Daca nu e, nu-i bai, dar daca e...

Acum 9 minute, Lucian_M a spus:

Un tablagiu tâmpit nu merită altceva. Maxim o flegmă.

E clar ca se ascunde un copil de 6 ani la tine in "mansarda", deci orice discutie cu tine e in zadar. Singura ta scapare ar fi sa-ti dam o ratusca sa te joci cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai unge tu lanțul și explică-ne cum te-au îmbolnăvit polițiștii timp de 11 luni. Mi-ai stârnit curiozitatea. 

Acum 6 minute, Lucian_M a spus:

Adevărul e că mi se cam fâlfâie lanțul de părerile tale. Sincer. Lanțul chiar se fâlfâie, trebuie întins.

 

Pupă-i tu pe tablagii, poate ai mai mult succes.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o persoană foarte importantă la mine în bătătură. Nu înțeleg de ce te ascunzi tu după deget, poate pentru că știi în străfundul tău că ai comis-o și e mai simplu să te victimizezi. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, doar acolo ai fi importantă. Rămâi la acel statut. Nu mă jălui pe forum cu accidentul, am descris situația și care a prins faza, știe. Care nu, aia e. Când ai primul accident, mă suni și povestim, ok? Până atunci, plimbă mobra și ai grijă de ale tale.

 

Nu-ți mai răspund, dar tu poți să scrii in continuare, dă-i bătaie!

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-ai ști cât de mult mă abțin, n-ai idee... Dar tac din gură. Caută naibii situația expusă, că pentru o babă surdă, popa nu trage de două ori clopotele. Vrei și desen? Ți-am zis că îți dai prea mare importanță.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Lucian_M a spus:

Îmi calc pe inimă: ferice de cel ce-ți va fi soț. Bietul om...

Hai că asta mi-a scăpat..chiar vrei să facem conversație în privința subiectului? Vrei să îmi exprim punctul meu de vedere în ceea ce privește căsnicia ta și relația cu femeia de lângă tine? Prefer să nu. 

Acum 20 minute, Lucian_M a spus:

Propun să mă îngropați pe mine in locul gaborului, dacă tot faceți front comun împotriva mea. 

Ca de obicei...

Victimizarea.. bă băiatule, apropo de ce ai zis tu mai devreme , să îți zic un secret...victimizarea este pentru oamenii slabi fără argumente.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😂Simpatic, nu avea cum să nu culmineze decât cu o înjurătură, inevitabil din partea ta...eu reușesc să scot tot ce e mai bun din om..iar la tine mai mult nu s-a putut. De unde zicala, acum sigur easy o să aibă ceva de spus ,  de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 49 minute, Lucian_M a spus:

Propun să mă îngropați pe mine in locul gaborului, dacă tot faceți front comun împotriva mea. 

 

Nu facem nimeni front impotriva ta , tu iti arunci singur rahat in cap . Si profu ' de educatie fizica de scoala generala tot un fel de '' tablagiu '' al educatiei este ...asa ca las-o mai moale cu etichetele .  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Lucian_M a spus:

Propun să mă îngropați pe mine in locul gaborului, dacă tot faceți front comun împotriva mea. 

Karma.

 

Nu am nimic cu tine, vecine de județ, dar să dorești moartea unei tagme întregi pentru că te-ai simțit nedreptățit, e cam extremist.

E mentalitate de om fără prea multe rădăcini și contrastează cu imaginea pe care ai afișat-o la avatar. Acolo chiar pari mai matur în gândire...

Nu te cunosc personal, așa că îmi cer scuze dacă te-am jignit.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...