Sari la conținut

SAMBATA 27 / 03 /21 .


vik55
 Share

Postări Recomandate

Acum 7 minute, vik55 a spus:

Mai frate nici chiar asa ,,,,   macar  300  s a   incalzesc  uleiul  ,,,,,

De acord in principiu, dar cum am tot auzit traseu scurt, sau “loco”🤷‍♂️
Daca nu apar variante mai tentante+ceva participanti, eu fac varianta 3, cu plecare la 10.30 de la Luckoil Baneasa (Șoseaua București-Ploiești 40-44, București 015012).

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercati Sarata Monteoru-Magura-Berca-Vulcanii Noroiosi sau Colti-Bozioru sau Valea Doftanei prin Varbilau-Brebu si iesire prin Secaria, dar acolo e posibil sa fie cam rece.

Editat de bmwio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://goo.gl/maps/FDFU1NP6Mh4D5GgQ7

M-am dat pe traseul asta azi. Din balotesti pana in fierbinti drumul este bubuit, se lucreaza pe cate o banda cu semafoare in mai multe locuri + au fost zone fara asfalt. In sarata monteoru inca sunt frunze moarte si praf/nisip pe marginile drumului, trebuie mers pe mijlocul soselei care si asa este destul de ingusta pe alocuri. Plecat la ora 10 de la petrom miorita, niciun alt motor in zona si m-am intors la ora 16 acasa.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost pe traseul 3 pus anterior, dar l-am mai lungit un pic. Varianta mea a fost Snagov-Lipia-Fierbinti....etc,  drum foarte bun, ceva padure, frumos. (500 m fara asfalt prin padure, dar practicabil).

“La Barul lui Bobita“ din Las Fierbinti aglomeratie, multi se ingramadeau inauntru, masti sub nas, lume pestrita. L-am bifat doar, doua poze si Go Planet! 

A fost perfect pentru usoara dezmorteala, mai ales ca m-am intors fix la timp, pentru o bere cu niste amici. 🍻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am fost duminica, Urlati-Vernesti prin Greceanca si Merei, apoi Tisau-Lapos unde ne-am intilnit cu un grup mare de motociclisti, cred ca erau peste 20.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...