Sari la conținut

Tura scurta dupa job - Snagov


Postări Recomandate

La 14.04.2021 la 17:42, adrianm a spus:

La mai multe! Îmi place cum mergi, precauţia în aglomerări păstrează pielea fină.

Ce cameră este?

Salut Adrian! Sunt incepator si precaut, desi poate pe filmare nu pare, ma ajutata cei aproape 20 ani de B.

Camera e un gopro 4.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ai curaj cu 170 prin padurea aia de nu stii ce-ti sare de printre tufe ? Invata-ma si pe mine 😄

LE: nu ma chinui sa vad tot clipul.. pe sarite am vazut si 140 intr-o zona super dubioasa. Man.. o sa-ti dam cu rip indata pe alta sectiune...

Editat de raikk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, raikk a spus:

Cum ai curaj cu 170 prin padurea aia de nu stii ce-ti sare de printre tufe ? Invata-ma si pe mine 😄

Cu ochii inchisi si multe "te rog-uri". Glumesc, nu sfatuiesc pe nimeni sa mearga asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, raikk a spus:

Cum ai curaj cu 170 prin padurea aia de nu stii ce-ti sare de printre tufe ? Invata-ma si pe mine 😄

LE: nu ma chinui sa vad tot clipul.. pe sarite am prins 140 intr-o zone super dubioasa iar... Man.. o sa-ti dam cu rip indata pe alta sectiune...

 

Acum 50 minute, Akerfeldt a spus:

Salut Adrian! Sunt incepator si precaut, desi poate pe filmare nu pare, ma ajutata cei aproape 20 ani de B.

Camera e un gopro 4.

🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 14.04.2021 la 16:29, Akerfeldt a spus:

Tura scurta dupa job

 

 

Asa este ca exista viata dupa munca, dar ai grija de viata.

Foarte bine ca apuci sa mai dai cate o tura, dar mergi un pic mai cu grija. Nu cred ca esti cu simturile foarte ascutite dupa o zi de munca.

Daca nu ai facut calculul: 160 km/h = cam 45 m/s. Orice animal/obstacol iti sare/apare in fata la mai putin de 50-60 m nu ai cum sa il ratezi.

Adica cum se vede in imaginea de mai sus, un obstacol care apare cam pe unde este masina care se vede pe contrasens.

Nu te baza prea mult pe cei 20 de ani de B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...