Sari la conținut

Pasul Valcan, cheile Sohodolului si altele


Postări Recomandate

Multumesc :) 

 

Daca vrei cu adevarat sa vezi muzica neadecvata uita-te la seria din Mongolia de acum cativa ani - 

 

Pe vremea aia mi se parea o alegere buna :))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, kaiten a spus:

Multumesc :) 

 

Daca vrei cu adevarat sa vezi muzica neadecvata uita-te la seria din Mongolia de acum cativa ani ...

 

 

Genial filmuletul!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei cu adevarat sa vezi muzica neadecvata uita-te la seria din Mongolia de acum cativa ani

 

Acu' nu dau cu paru' doar zic. Teoria spune că ori muzica trebuie să urmărească imaginea ori imaginea muzica.

Dacă vrei ca imaginea să urmărească muzica trebuie să ai dreptul de folosire a ei și să te ții de subiect. Dacă pui ca fundal de ex. ”Aphrodite's Child - Infinity” pe o tură pe Cheia...o să iasă ciudat.

Ca să iasă bine, ar trebui să ai deja un scenariu, să tragi clipurile respective conform scenariului și apoi să creezi muzica adecvată. Și, ca proprietar ai toate drepturile din lume de folosire.

Ușor de zis greu de făcut.

Am încercat, am făcut, simplu nu e și rezultatul e discutabil. (În engleza atât de iubită, been there, done that).

Pe scurt, ai potențial, dacă tinzi spre culmi, mai ai de muncit. Dacă te mulțumești doar cu documentarea turelor e-n regulă. Ești pe drumul cel bun. Așteptăm și alte creații.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, Muretto Grundieg a spus:

 Teoria spune că ori muzica trebuie să urmărească imaginea ori imaginea muzica.

Dacă vrei ca imaginea să urmărească muzica trebuie să ai dreptul de folosire a ei și să te ții de subiect. Dacă pui ca fundal de ex. ”Aphrodite's Child - Infinity” pe o tură pe Cheia...o să iasă ciudat.

Ca să iasă bine, ar trebui să ai deja un scenariu, să tragi clipurile respective conform scenariului și apoi să creezi muzica adecvată. Și, ca proprietar ai toate drepturile din lume de folosire.

Ușor de zis greu de făcut.

Am încercat, am făcut, simplu nu e și rezultatul e discutabil. (În engleza atât de iubită, been there, done that).

Pe scurt, ai potențial, dacă tinzi spre culmi, mai ai de muncit. Dacă te mulțumești doar cu documentarea turelor e-n regulă. Ești pe drumul cel bun. Așteptăm și alte creații.

 

 

 

Pfffff....     Really ? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...