Sari la conținut

SCOALA MOTO


Postări Recomandate

Daca tot ti-ai facut cont pe forum si nu esti in stare sa iti gasesti o scoala moto ieftina, intra pe sectiunea accidente si citeste pe acolo pana cand colegii mei o sa iti caute variante. Auzi la el ca mai asteapta :))) noi prosti

Editat de DiarM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut pe ultra oferta in 2014, am prins 5 ședințe cu 400 lei, 3 de poligon, 1 de trafic și 1 de enduro, însă eu aveam nevoie doar pentru birocrație, nu cred că mai găsești așa ceva.

Oricum îți recomand să faci școală 'normala' cu 15 ședințe sau cate sunt, nu ce am făcut eu pe repede înainte.

 

1100 sună bine, mai bine înșfaci oferta cat e valabilă

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, DiarM a spus:

Daca tot ti-ai facut cont pe forum si nu esti in stare sa iti gasesti o scoala moto ieftina, intra pe sectiunea accidente si citeste pe acolo pana cand colegii mei o sa iti caute variante. Auzi la el ca mai asteapta :))) noi prosti

nu intru in polemica cu tine ....mai ales ca  NU TE AM RUGAT sa cauti ceva ....am intrebat . Era vorba doar de o informatie 

 

Acum 13 ore, robert23mg a spus:

Eu am facut pe ultra oferta in 2014, am prins 5 ședințe cu 400 lei, 3 de poligon, 1 de trafic și 1 de enduro, însă eu aveam nevoie doar pentru birocrație, nu cred că mai găsești așa ceva.

Oricum îți recomand să faci școală 'normala' cu 15 ședințe sau cate sunt, nu ce am făcut eu pe repede înainte.

 

1100 sună bine, mai bine înșfaci oferta cat e valabilă

Multumesc 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, horiasebastian said:

....mai ales ca  NU TE AM RUGAT sa cauti ceva ....

 

Se propune urmatorul poll:

Q: Cine crede ca Horia nu rezista mai mult de 23 de postari?

A1: #SÎ IO

A2: DA

A3: ....cine t-ea RUGAT sa faci pol...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...