Sari la conținut

Postări Recomandate

Sau e legat de faptul ca s-or ingesuii unii acuma sa cumpere HD-uri la ocazie ca o sa le creasca pretul odata cu cresterea taxei de import la alea noi.
image.thumb.png.5e76bcaf15cec200e27735e770f7b47f.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi cu harli e aventura din plin ca sunt asa mai stricacioase, tot trebuie sa repari la ele, nu-i sigur ca ajungi la destinatie :) :)

deci il inteleg pe initiator...., sunt convins ca a fost o mare aventura pt el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cica eu is hater cu astia cu cioapare... :)))))) Ieri la intrunirea saptamanala eram vreo 3 cu mobre normale, restul de vreo 20 cu cioapare. Ei faceau poze, noi ceilalti ne amuzam. I-am inteles pe baieti, a fost o aventura pe cinste, vreo 4-5 km prin oras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 40 minute, apriliacluj a spus:

apoi cu harli e aventura din plin ca sunt asa mai stricacioase, tot trebuie sa repari la ele, nu-i sigur ca ajungi la destinatie :) :)

deci il inteleg pe initiator...., sunt convins ca a fost o mare aventura pt el!

Păi tu ai Aprilia și razi de Harley?! 🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, Lucian_M a spus:

Si cica eu is hater cu astia cu cioapare... :)))))) Ieri la intrunirea saptamanala eram vreo 3 cu mobre normale, restul de vreo 20 cu cioapare. 

Normale și "cioapare"?! 

Știi că cea mai importanta parte în rezolvarea unei probleme este sa recunoști că ai o problema, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Lucian_M a spus:

Halelujah! 🙏🙏🙏

Pune și tu oleacă de benzină peste paiele mele, să vezi ce iese. 🙉

Iti donez eu niste benzina pentru motorul tau ,cu conditia sa nu o bagi in rezervor ci doar pentru uz extern.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, farfuridi a spus:

Iti donez eu niste benzina pentru motorul tau ,cu conditia sa nu o bagi in rezervor ci doar pentru uz extern.

Nu te-ai schimbat deloc, dimpotrivă, situația s-a acutizat. N-ai un psihiatru bun prin zonă?

Tu ești cu capul, cum să-mi spui să-mi dau foc la mobra? Ești sănătos mental? 🐮

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taie-ti unghiile, să nu ți le bagi in gât de nervi.

Se ridică părul de pe piept de oftică, așa e? Sensibili tare cioaparistii, pe alții i-ar durea undeva.

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Lucian_M a spus:

Si cica eu is hater cu astia cu cioapare... :)))))) Ieri la intrunirea saptamanala eram vreo 3 cu mobre normale, restul de vreo 20 cu cioapare. Ei faceau poze, noi ceilalti ne amuzam. I-am inteles pe baieti, a fost o aventura pe cinste, vreo 4-5 km prin oras.

 

Imi si imaginez cum stateau 20 de anormali cu telefonul sa faca poze . Numai ca era ceva iesit din comun , probabil niste cutii de scule urate puse  pe o mobra normala . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era fără nimic, dar ai și tu unghii lungi. Texte de cacao și amintiri tâmpite.

 

Aaaaa, cioparist și tu, acum am observat. Ai dreq sensibili, fix voi, bărbații adevărați...

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...