Sari la conținut

Radiator spart Suzuki GS 500 F


Postări Recomandate

Salut! Am o problema am avut un accident cu motorul prin care a rezultat indoirea radiatorului, am incercat sa-l lipesc dar nu se poate, e spart. Am un suzuki gs 500 f din 2004 si nu gasesc radiator pentru el, nu as dori sa achizitionez dupa ebay deoarece nu se merita transport, sau sa cumpar unul nou / aftermarket care e 600 - 700 de euro. Ma puteti ajuta cu niste site-uri sau de unde as putea face rost de un radioator ? Am cautat pe multe site-uri niste radiatoare universale dar nu se potrivesc la capat sau se potrivesc la capat dar ca dimensiune sunt prea mari! Va las niste poze dupa care sa va ghidati, va multumesc!

20210509_124122.jpg

20210509_124131.jpg

20210509_124136.jpg

20210509_124008.jpg

20210509_124014.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Cauta "reparații radiatoare" pe google și vei găsi mai multe firme care se ocupa cu asa ceva. Ideal ar fi sa găsești una în zona ta. 

Procedura standard este sa le duci radiatorul tău și ei sa îți fac o copie la scara.

Cel puțin asa era în TM acum n ani, când am avut eu o tentiva de a pune pe motorul meu un radiator mai mare. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Radiator spart Suzuki GS 500 F

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...