Sari la conținut

Sâmbătă 5 Iunie - Kazanlik - Veliko


LionEl
 Share

Postări Recomandate

Buna seara,

Cam din scurt dat totuși lansez invitația:

Mâine plecare de dimineața către Kazanlik. Este festivalul trandafirilor , se casca gura, se fac niste plimbări,o cafeluță etc. Întors în Veliko pentru o masa de prânz târziu sau cina devreme și revenit în București. Că drum de motociclist ar fi pe acolo prin pasul Shipka unde sunt curbe frumoase. Mers frumos,lejer sa ne bucuram de viață și peisaje. Eu merg cu pasager. Daca sunt doritori vă aștept cu drag. 

Că idee până la Kazanlik sunt aproximativ 280 de km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața,

 

Și mai e o varianta, in loc de Kazanlik ,sa mergem înspre est in Veliki Preslav și la Madara (Madara Horseman)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca era super laudat ego pizza and grill de langa Shtastliveca, va zic eu ca sunt destul de naspa  ambele. Data viitoare ma duc la mc la sigur. In schimb au deschis o cafenea de specialitate misto, samurai

 

Nu stiu ce naiba era asta pe pizza, un gust oribil. Pizza cu carne doar ca stiu sa citesc un meniu sa nu imi comand combinatii naspa

Editat de DiarM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata bine in farfurie dar tot ce am incercat a fost slab la gust. De obicei mananc in arbanasi dar am zis sa le iau la rand pe astea laudate. Sunt un om simplu, vad cartofi cu branza si snitel sau gratar aia comand si pana si alea au fost naspa. Azi la ego am luat si fish and chips, slab de tot. Limonada a fost apa cu sirop...nu m am atins de ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vezi man, încearcă salatele de ardei copți cu brânză , sau vinetele umplute sau ardeii umpluți. Ei pentru asta sunt cunoscuți nu pentru șnițele 🤣🤣

Las că mergem o dată și mergi pe mana mea. Dacă nu-ți place dau eu masa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...